Onze scheidsrechters en markeerders : aanduidingen

U leest hier niet enkel de aanduidingen voor de scheidsrechters van al onze jeugd, reserve -en gewestelijke dames, maar ook de markeerders zullen in de competitie van 2018-2019 opnieuw online komen.

 

Scheidsrechtersaanduidingen voor de volgende weekends.

Scheidsrechter Datum Thuisploeg Uitploeg
Marc Jacobs 08/09 20:30 BVH poule : D5 FH NIJLEN 6
Leen Scheers 15/09 14:30 BM(bc) ESSEN (bc)
Luc Haesen 15/09 16:30 D5 ZANDHOVEN D
Thijs Verhaert 16/09 10:00 EM1 MALLE B
Ella Coomans 16/09 10:00 EM2 NOORDERKEMPEN D
Flore Cautreels 22/09 11:00 CM(bc) MOLVOC
Peggy Vloeberghs 22/09 13:00 CJ (bc) GEEL
Maxim Smet 23/09 10:00 DM BERLAAR (bc)
Ella Coomans 23/09 10:00 EM3 WEGI B
Mathias Belmans 23/09 12:00 BJ KASTERLEE
Leen Scheers 29/09 12:30 BM(bc) EKEREN C (bc)
Eddy Stassyns 29/09 14:30 D5 VOLAK D
Maud Dillen 30/09 10:00 EM2 HOOGSTRATEN
Thijs Verhaert 30/09 10:00 EM1 NOORDERKEMPEN D
Marc Jacobs 30/09 14:00 D6 MENDO D
Flore Cautreels 06/10 11:00 CM(bc) BALEN
Louis van Meensel 06/10 13:00 CJ (bc) VC OLEN
Toon Neyens 07/10 10:00 DM ZANDHOVEN E
Eric Matheussen 07/10 10:00 EM3 KASTERLEE A
Sander Jacobs 07/10 18:00 BJ MENDO A
Toon Neyens 13/10 12:30 EM2 LIONS B
Birgit Gilen 13/10 12:30 DM WOKA
Leen Scheers 13/10 14:30 BM(bc) LIER
Louis van Meensel 20/10 00:00 BVH 1/8 finale : DM ZANDHOVEN E OF ST JANSKRING
Jits De haes 21/10 10:00 EM2 NOORDERKEMPEN G
Thijs van tendeloo 21/10 10:00 BVH 1/8 finale : DM ZANDHOVEN E
Maxim Smet 27/10 12:30 BVH poule : D5 VOLAK D
Liene Peeters 28/10 10:00 EM2 MALLE B
Miguel Sluyts 28/10 10:00 EM1 HOOGSTRATEN
Jannes Anthonis 28/10 12:00 BVH poule : D6 ZANDHOVEN D
Jits De haes 03/11 11:00 CM(bc) WEGI B
Tim Verbecque 03/11 13:00 CJ (bc) NOORDERKEMPEN C
Louis van Meensel 04/11 10:00 DM BOUWEL B
Liene Peeters 04/11 10:00 EM3 LIONS D
Luc Haesen 04/11 12:00 BJ OXACO
Jannes Anthonis 04/11 16:00 BVH poule : D6 VOLAK D
Maud Dillen 10/11 10:30 EM1 NOORDERKEMPEN G
Mathias Belmans 10/11 12:30 CJ (bc) ESSEN (bc)
Eline Mary 17/11 10:30 CM(bc) GEEL B
Leen Scheers 17/11 12:30 BM(bc) SCHILDE (bc)
Marc Jacobs 18/11 14:00 D6 FH NIJLEN E
Tim Verbecque 01/12 11:00 CJ (bc) NOORDERKEMPEN B
Marlies Thijs 01/12 13:00 D5 WESTERLO E
Eline Mary 02/12 10:00 EM1 AMIGOS C
Miguel Sluyts 02/12 10:00 EM3 HERENTHOUT B
Eric Matheussen 08/12 10:30 EM3 VC ST.JANSKRING (bc)
Leen Scheers 08/12 12:30 BM(bc) RANST A
Liene Peeters 08/12 14:30 CM(bc) RETIE B (bc)
Van Herck 09/12 10:00 EM2 AMIGOS C
Birgit Gilen 09/12 10:00 DM AMIGOS D
Marc Jacobs 09/12 14:00 D6 SCHRIEK B
Thijs van tendeloo 15/12 13:00 CM(bc) OLVOC
Luc Haesen 15/12 17:00 D5 ST.JANSKRING C
Sofie van den berg 16/12 10:00 EM3 BOUWEL A
Van Herck 16/12 10:00 EM1 FH NIJLEN B
Luc Haesen 16/12 12:00 D6 WESTERLO E
Sander Jacobs 22/12 14:30 BJ WAVOC
Maud Dillen 05/01 10:30 CM(bc) DESSEL B
Louis van Meensel 05/01 12:30 CJ (bc) MOLVOC (bc)
Toon Neyens 06/01 10:00 EM3 NOORDERKEMPEN F
Maxim Smet 06/01 10:00 DM NOORDERKEMPEN D
Luc Haesen 06/01 12:00 BJ AMIGOS A
Marc Jacobs 12/01 12:30 BM(bc) RANST B
Ella Coomans 12/01 14:30 D5 MENDO D
Toon Neyens 13/01 10:00 EM1 AMIGOS B
Maxim Smet 13/01 10:00 EM2 MALLE A
Flore Cautreels 13/01 14:00 D6 ZANDHOVEN D
Ella Coomans 19/01 11:00 CM(bc) GROOT-TURNHOUT B (bc)
Louis van Meensel 19/01 13:00 CJ (bc) WEGI A (bc)
Birgit Gilen 20/01 10:00 DM NOORDERKEMPEN H
Sofie van den berg 20/01 10:00 EM3 NOORDERKEMPEN A
Marc Jacobs 20/01 12:00 BJ DESSEL A
Jannes Anthonis 20/01 14:00 BVH 1/2 finale : BJ BERLAAR
Leen Scheers 26/01 12:30 BM(bc) EKEREN B (bc)
Eline Mary 26/01 14:30 D5 SCHRIEK B
Flore Cautreels 26/01 20:30 D6 VOLAK D
Thijs van tendeloo 27/01 10:00 EM1 MALLE A
Liene Peeters 02/02 12:30 CM(bc) BERLAAR (bc)
Eric Matheussen 03/02 10:00 EM3 KASTERLEE B
Birgit Gilen 03/02 10:00 DM ZANDHOVEN F
Miguel Sluyts 03/02 12:00 BJ MAVOC A
Thijs Verhaert 03/02 18:00 CJ (bc) KASTERLEE
Luc Haesen 09/02 14:30 BVH 1/2 finale : BM WESTERLO
Thijs van tendeloo 16/02 10:30 EM2 AMIGOS B
Leen Scheers 16/02 18:30 BM(bc) WIJNEGEM
Mathias Belmans 23/02 11:00 EM2 LIONS C
Leen Scheers 23/02 13:00 BM(bc) OXACO B
Eric Matheussen 24/02 12:00 EM3 AMIGOS E
Amber Goormans 24/02 12:00 DM AMIGOS C
Maud Dillen 24/02 16:00 D6 ST.JANSKRING C
Jits De haes 16/03 13:00 CJ (bc) LOENHOUT
Jens verlinden 16/03 15:00 BJ NOORDERKEMPEN A
Jannes Anthonis 17/03 10:00 EM1 LIONS B
Sofie van den berg 17/03 10:00 EM3 HERENTHOUT D (bc)
Eline Mary 17/03 12:00 D5 FH NIJLEN F
Amber Goormans 23/03 15:00 CM(bc) VOLAK
Miguel Sluyts 24/03 10:00 BJ WOKA
Van Herck 30/03 12:30 EM1 LIONS C
Marc Jacobs 31/03 10:00 BJ PUURS
Tim Verbecque 31/03 12:00 CJ (bc) HERENTHOUT (bc)
Leen Scheers 06/04 10:30 BM(bc) FIXIT B
Thijs Verhaert 06/04 12:30 CJ (bc) WEGI B
Jits De haes 07/04 10:00 DM RIJKEVORSEL
Mathias Belmans 07/04 10:00 EM2 FH NIJLEN A

 

Markeerdersaanduidingen voor de volgende weekends.

Markeerder Datum Thuisploeg Uitploeg
Peter van looy 08/09 18:30 BVH poule : H5 ST.JANSKRING B
Jos Jacobs 15/09 20:30 H2 WIJNEGEM B
Anke Broes 16/09 12:00 H4 FH NIJLEN E
Luc Haesen 16/09 16:00 H1 LEEFDAAL
Monique Bastiaens 22/09 15:00 D3 BLAASVELD B
Peter van looy 22/09 18:30 H1 TOPSPORT SCHOOL B
Marc Vydt 22/09 20:30 H3 HELLVOC
An Broes 23/09 14:00 D1 FIXIT B
Jos Jacobs 29/09 16:30 H2 EKEREN B
Evelien Claes 29/09 20:30 D2 MENDO C
Anke Broes 30/09 12:00 H4 VOLAK
Jos Jacobs 06/10 15:00 H3 MAVOC C
An Broes 06/10 17:00 D1 WESTERLO A
Peter van looy 06/10 20:30 H1 OXACO
Peter van looy 07/10 14:00 H5 WESTERLO B
Monique Bastiaens 07/10 16:00 D3 PUURS B
Monique Bastiaens 13/10 16:30 D3 MAVOC D
Marc Vydt 13/10 18:30 D2 LINT B
Marc Vydt 13/10 20:30 H3 LOENHOUT A
Jos Jacobs 20/10 00:00 BVH poule : H4 VOLAK
Evelien Claes 20/10 00:00 BVH voorronde : D2 HERENTHOUT B (3P) +2
Anke Broes 27/10 14:30 H4 MENDO G
Marc Vydt 27/10 16:30 H2 PUURS B
Evelien Claes 27/10 20:30 D2 OXACO B
Marc Vydt 03/11 15:00 H3 RANST A
An Broes 03/11 17:00 D1 BOUWEL B
Peter van looy 03/11 20:30 H1 LIER
Anke Broes 04/11 14:00 BVH poule : H4 FH NIJLEN 5
Peter van looy 10/11 14:30 H5 MENDO F
Monique Bastiaens 10/11 16:30 D3 BOUWEL C
Marc Vydt 10/11 20:30 H3 OXACO B
Monique Bastiaens 17/11 14:30 D3 SCHRIEK A
An Broes 17/11 18:30 D1 WIJNEGEM A
Evelien Claes 17/11 20:30 D2 HELLVOC B
Marc Vydt 18/11 16:00 H2 MENDO E
Marc Vydt 24/11 00:00 BVH 1/4 finale: H2 BOUWEL A (2P)
Monique Bastiaens 24/11 16:30 BVH 1/4 finale: D3 (+2) St JANSKRING (2e prov)
Marc Vydt 24/11 18:30 BVH 1/4 finale: H2 BOUWEL A
Peter van looy 25/11 12:00 BVH poule : H5 HERENTHOUT C
Jos Jacobs 25/11 14:00 BVH 1/4 finale: H3 (+4) St JANSKRING (1e prov)
An Broes 01/12 17:00 D1 ZOERSEL B
Peter van looy 01/12 20:30 H1 LINT B
Anke Broes 02/12 12:00 H4 WESTERLO B
Monique Bastiaens 08/12 18:30 D3 MORTSEL B
Evelien Claes 08/12 20:30 D2 LOENHOUT
Anke Broes 09/12 12:00 H4 ST.JANSKRING B
Marc Vydt 09/12 16:00 H2 SCHILDE
An Broes 15/12 15:00 D1 AMIGOS C
Peter van looy 15/12 20:30 H1 MACHELEN
Peter van looy 16/12 14:00 H5 HERENTHOUT C
Marc Vydt 22/12 18:30 H3 LIER B
Jos Jacobs 22/12 20:30 D2 SCHOTEN A
Monique Bastiaens 05/01 14:30 D3 OLEN A
An Broes 05/01 16:30 D1 OXACO A
Anke Broes 05/01 18:30 H4 HERENTHOUT C
Peter van looy 05/01 20:30 BVA 1/4 finale : H1 (+4) LINT
Peter van looy 06/01 14:00 H5 FH NIJLEN D
Marc Vydt 06/01 18:00 BVA 1/4 finale : AJ AMIGOS
Jos Jacobs 12/01 18:30 D2 RANST
Marc Vydt 12/01 20:30 H2 MORTSEL B
Monique Bastiaens 19/01 15:00 D3 WESTERLO B
Marc Vydt 19/01 17:00 H3 BERLAAR
Peter van looy 19/01 20:30 H1 BEVEREN
Marc Vydt 26/01 16:30 H2 FIXIT B
Anke Broes 27/01 12:00 H4 MENDO F
Marc Vydt 02/02 14:30 H3 WESTERLO A
An Broes 02/02 18:30 D1 LIER A
Peter van looy 03/02 14:00 H5 ST.JANSKRING B
Marc Vydt 03/02 16:00 BVH 1/2 finale : H3 (+2) FH NIJLEN 2
An Broes 09/02 16:30 D1 HELLVOC A
Monique Bastiaens 09/02 18:30 D3 MAVOC C
Evelien Claes 09/02 20:30 D2 MORTSEL B
Anke Broes 16/02 14:30 H4 SCHRIEK B
Marc Vydt 16/02 16:30 H2 SCHRIEK A
Anke Broes 17/02 17:00 BVH 1/2 finale : H4 WESTERLO B
Marc Vydt 23/02 17:00 H2 BLAASVELD B
Peter van looy 23/02 20:30 H1 MORTSEL
An Broes 24/02 14:00 D1 ZANDHOVEN B
Evelien Claes 24/02 18:00 D2 MAVOC B
Marc Vydt 16/03 17:00 H3 KALMTHOUT C
Peter van looy 16/03 20:30 H1 EKEREN
Peter van looy 17/03 14:00 H5 MENDO G
Marc Vydt 23/03 17:00 H2 SCHOTEN A
Peter van looy 23/03 20:30 H1 WIJGMAAL
Peter van looy 24/03 12:00 H5 SCHRIEK B
Monique Bastiaens 24/03 14:00 D3 VOLAK A
Evelien Claes 24/03 16:00 D2 ZANDHOVEN C
Marc Vydt 30/03 14:30 H3 LINT C
Jos Jacobs 30/03 18:30 D1 MENDO B
Peter van looy 30/03 20:30 H5 VOLAK
Peter van looy 31/03 16:00 H1 WIJNEGEM
Monique Bastiaens 31/03 18:00 D3 WAVOC A
Monique Bastiaens 06/04 14:30 D3 WAVOC A
Jos Jacobs 06/04 16:30 H2 HELLVOC D
Marc Vydt 06/04 18:30 H3 MAVOC B
Evelien Claes 06/04 20:30 D2 BERLAAR A

 

Een dikke dankjewel aan ons totale scheidsrechtercorps:

Eddy Stassyns - Sofie Jacobs - Marc Vydt- Bert van Oosterhout - Marc Jacobs - Wim Marien - Danny Luyten - Gerry Leemans - An Broes - Walter van den broeck - Scheers Leen - Jannes Anthonis - Mathias Belmans - Sander Jacobs- Thijs Verhaert - Miguel Sluyts - Peggy Vloerberghs- Birgit Gielen en onze jeugdspelers vanuti de jeugdteams die sinds jaar mee gaan fluiten

Ook mogen we onze markeerders niet vergeten, anders waren wedstrijden die een verplichte markeerder nodig hebben niet mogelijk : An Broes - Evelien Claes - Monique Bastiaens - Peter van Looy - Marc Vydt - Jos Jacobs - Marleen Verlinden - Gerry Leemans -Luc Haesen -

Voor H1 zal er vanaf dit jaar met een elektronisch wedstrijdblad gewerkt worden

We kunnen nog wat helpers gebruiken om het werk te verlichten. We zijn op zoek naar een paar nieuwe officiële scheidsrechters, enkele markeerders en enkele jeugdscheidsrechters..Als jij zin hebt om jeugscheidsrechter of scheidsrechter in het gewest, neem dan met ons contact op. U hoeft niet perse lange cursussen te volgen (een kleine éénmalige opfrissing is voldoende) en ontvangt vanuit de club een kleine attentie. Handig voor onze jeugdigen om wat zakgeld bij te verdienen. Tevens mag u in de provincie Antwerpen tot ereklasse alle wedstrijden gratis volgen. Ook leuk meegenomen niet ?

Als markeerder hoeft u zelfs helemaal geen cursus te volgen.

Geraakt u er echt niet uit, dan kan u altijd voor de jeugdscheidsrechters en markeerders enkel Luc Haesen contacteren : lhaesen@telenet.be of 0478/84.33.53

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be