Onze scheidsrechters en markeerders : aanduidingen

U leest hier niet enkel de aanduidingen voor de scheidsrechters van al onze jeugd, reserve -en gewestelijke dames, maar ook de markeerders zullen in de competitie van 2017-2018 opnieuw online komen.

Scheidsrechtersaanduidingen voor de volgende weekends.

 

Scheidsrechter Datum Thuisploeg Uitploeg
Marc Vydt 09/09 18:30 BJ2 (bc) DESSEL B
An Broes 16/09 13:00 BM MORTSEL
Ibe Verrelst 17/09 10:00 EM1 (bc) ZANDHOVEN D
Birthe Verelst 17/09 10:00 DM ZANDHOVEN E
Luc Haesen 17/09 12:00 D6 FH Nijlen 7
Leen Scheers 23/09 10:30 CM (bc) WESTERLO
Wim Marien 23/09 12:30 BJ1 WEGI
Birgit Gilen 24/09 10:00 EM2 BERLAAR
Marc Jacobs 24/09 16:00 D7 WESTERLO E
Nicolas Lipman 30/09 10:30 BM HEIST DAMES
Marc Vydt 30/09 12:30 D6 ZANDHOVEN D
Luc Haesen 30/09 18:30 BJ2 (bc) ZOERSEL (bc)
Lindsy Vercammen 01/10 10:00 DM LINT
Kimberly Vercammen 01/10 10:00 EM1 (bc) HERENTHOUT D
Marc Jacobs 07/10 16:30 BJ1 ESSEN
Ibe Verrelst 14/10 12:30 EM2 LINT A
Leen Scheers 14/10 14:30 CM (bc) SCHOTEN (bc)
Gust Verelst 15/10 10:00 BJ1 DESSEL A
Peggy Vloeberghs 15/10 12:00 CJ NOORDERKEMPEN B
Marc Vydt 15/10 16:00 D7 OLEN B
Lore Verwimp 21/10 11:00 BM BOVOC A
Lore Anthonis 22/10 10:00 DM WOMMELGEM
Birgit Gilen 22/10 10:00 EM1 (bc) VOACH B (bc)
Jannes Anthonis 22/10 12:00 BJ2 (bc) LOENHOUT
Gust Verelst 22/10 18:00 D6 HERENTHOUT D
Jente van de walle 28/10 10:30 CJ EKEREN
Mathias Belmans 29/10 10:00 EM2 HELLVOC C (bc)
Sofie Jacobs 29/10 16:00 D7 MENDO D
Gerry Leemans 29/10 18:00 BJ1 HELLVOC A
Miguel Sluyts 11/11 10:30 Competitie : 2tg 2 Olvoc
Marc Vydt 11/11 12:30 BJ1 PUURS A
Liese Cautreels 11/11 16:30 CJ GEEL ZWART (bc)
Leen Scheers 12/11 10:00 CM (bc) HELLVOC B
Gust Verelst 12/11 16:00 D7 SCHRIEK B
Leen Scheers 18/11 11:00 CM (bc) WOKA(bc)
Liene Peeters 18/11 13:00 CJ WOKA (bc)
Jens verlinden 18/11 15:00 BJ2 (bc) BERLAAR
Emma van Regenmortel 19/11 10:00 DM BERLAAR (bc)
Marc Jacobs 19/11 14:00 BJ1 PUURS B
Marc Vydt 19/11 16:00 D7 HERENTHOUT D
Nicolas Lipman 25/11 12:30 BM MENDO
Gust Verelst 25/11 18:30 BJ1 MENDO
Nicolas Lipman 02/12 12:30 D6 OLEN B
Marlies Thijs 03/12 10:00 DM WAVOC B
Birgit Gilen 03/12 10:00 EM1 (bc) RETIE E
Luc Haesen 03/12 12:00 BJ1 AMIGOS
Luc Haesen 09/12 10:30 BM WESTERLO
Birgit Gilen 10/12 10:00 EM1 (bc) DESSEL D
Eline van hoof 10/12 10:00 DM RANST A
Gust Verelst 10/12 12:00 BJ2 (bc) BALEN
Leen Scheers 16/12 11:00 CM (bc) LINT
Haike Verbeeck 17/12 10:00 EM2 LIER B
Liese Cautreels 17/12 10:00 Competitie : 2tg 2 Zandhoven
Haike Verbeeck 06/01 10:00 BVH 1/4 finale : EM1 ZANDHOVEN A
Gust Verelst 06/01 12:30 BVH 1/4 finale : BM ST.JANSKRING
Nicolas Lipman 07/01 10:00 BM MAVOC A
Gust Verelst 07/01 12:00 BJ1 MOLVOC
Marc Jacobs 07/01 18:00 D6 VOLAK D
Peggy Vloeberghs 13/01 12:30 CJ ESSEN
Jannes Anthonis 14/01 10:00 EM2 WAVOC B
Gust Verelst 14/01 14:00 BJ1 LIONS
Luc Haesen 14/01 16:00 D7 FH Nijlen 6
Leen Scheers 14/01 18:00 CM (bc) ESSEN B
Liese Cautreels 21/01 10:00 DM LIER B (bc)
Birgit Gilen 21/01 10:00 EM1 (bc) V.C. RETIE D
Jente van de walle 21/01 12:00 BJ2 (bc) MALLE (bc)
Leen Scheers 27/01 10:30 CM (bc) SCHILDE B
Gust Verelst 27/01 12:30 BJ2 EKEREN (BC)
Miguel Sluyts 28/01 10:00 EM2 WAVOC C
Gust Verelst 28/01 12:00 BJ1 NOORDERKEMPEN B
Nicolas Lipman 28/01 16:00 D7 BOVOC E
Marc Vydt 03/02 13:00 D6 SCHRIEK B
Jannes Anthonis 04/02 10:00 DM SCHRIEK
Miguel Sluyts 04/02 10:00 EM1 (bc) HERENTHOUT A
Jente van de walle 04/02 16:00 BM ST JANSKRING
Leen Scheers 10/02 10:30 CM (bc) GEEL ZWART (bc)
Marc Jacobs 10/02 14:30 BM VOLMAR
Miguel Sluyts 11/02 10:00 Competitievorm 2.B : 2tg2 FH1 FH2
Thijs Verhaert 11/02 10:00 EM2 RANST B
Caro Verachtert 11/02 12:00 BJ1 NOORDERKEMPEN A
Eddy Stassyns 11/02 16:00 D7 VOLAK D
Leen Scheers 24/02 11:00 CM (bc) OXACO B
Birgit Gilen 25/02 10:00 EM1 (bc) OLVOC C (bc)
Lindsy Vercammen 25/02 10:00 DM MORTSEL A
Kimberly Vercammen 25/02 14:00 EM2 LIER B
Leen Scheers 03/03 10:30 CM (bc) MORTSEL B
Birthe en Ibe Verrelst 03/03 12:30 Competitievorm 2.B : 2tg2 FH2 ZANDHOVEN
Marc Jacobs 04/03 10:00 BVH 1/2 finale : DJ HERENTHOUT
Nicolas Lipman 04/03 12:00 BVH 1/2 finale : CJ VC OLEN
Rik Raets 04/03 14:00 BJ2 (BC) MORTSEL (BC)
Jannes Anthonis 10/03 10:00 BM DESSEL
Walter van den broeck 10/03 13:00 D6 MENDO D
Jannes Anthonis 11/03 10:00 EM1 (bc) BOVOC C (bc)
Tim Verbecque 11/03 10:00 DM OXACO E
Eline van hoof 17/03 10:30 BJ2 (BC) WOKA (BC)
Nicolas Lipman 17/03 12:30 Competitievorm 2.B : 2tg2 FH2 FH1
Liene Peeters 18/03 10:00 EM2 BLAASVELD B
Lore Dens 18/03 10:00 EM1 (bc) WESTERLO C
Marc Jacobs 18/03 12:00 D6 WESTERLO E
Eddy Stassyns 24/03 11:00 D6 OLEN B
Peggy Vloeberghs 24/03 13:00 CJ MORTSEL (bc)
Nicolas Lipman 25/03 10:00 EM2 PUURS A
Sofie Jacobs 25/03 10:00 Tornooivorm 2.0 : 2tg2 BOVOC
Marc Jacobs 25/03 16:00 D7 ST.JANSKRING C
Emma van Regenmortel 14/04 11:00 CJ LOENHOUT (bc)
Jannes Anthonis 15/04 10:00 EM2 MAVOC A
Luc Haesen 15/04 12:00 BJ1 OXACO
Marc Jacobs 15/04 16:00 D7 ZANDHOVEN D
Luc Haesen 21/04 18:30 D6 BOVOC E
Nicolas Lipman 22/04 10:00 EM1 (bc) OLEN C
Marie Raets 22/04 12:00 BJ2 (BC) ZOERSEL (BC)
Gerry Leemans 22/04 18:00 BM VOLAK

 

Markeerdersaanduidingen voor de volgende weekends.

 

Markeerder Datum Thuisploeg Uitploeg
An Broes 09/09 20:30 BVA voorronde : D1 (+2) BALEN (2e prov)
Marc Vydt 16/09 17:00 H3 KAPELLEN B
Luc Haesen 16/09 20:30 H1 TOPSPORT SCHOOL B
Luc Haesen 17/09 14:00 D2 MORTSEL B
Peter van looy 17/09 16:00 H5 FH Nijlen 4
An Broes 23/09 14:30 D1 WESTERLO A
Marc Vydt 23/09 16:30 H2 SCHILDE
Marc Vydt 23/09 18:30 D2 BERLAAR A
Marc Vydt 23/09 20:30 D2 BERLAAR A
Luc Haesen 24/09 12:00 D3 MAVOC C
Peter van looy 24/09 14:00 H5 BOVOC B
Jos Jacobs 24/09 18:00 H4 WESTERLO B
Marc Vydt 30/09 16:30 H3 LOENHOUT A
Peter van looy 30/09 20:30 H5 HERENTHOUT C
Marleen Verlinden 01/10 12:00 D2 OXACO B
Jos Jacobs 01/10 16:00 H1 BERG-OP WIJGMAAL
Jos Jacobs 01/10 18:00 H4 SCHRIEK C
An Broes 07/10 14:30 BVA 1/32 finale : D1 Geel Zwart Wijnegem (2e prov +2)
Jos Jacobs 14/10 16:30 H2 SCHOTEN A
Marleen Verlinden 14/10 18:30 D3 SCHOTEN A
An Broes 14/10 20:30 D1 AMIGOS C
Jos Jacobs 15/10 14:00 H4 BERLAAR
Marc Vydt 21/10 17:00 H3 BOVOC A
Marc Vydt 21/10 20:30 H1 GEEL ZWART
Peter van looy 22/10 14:00 H5 MENDO F
Marleen Verlinden 22/10 16:00 D2 RANST
Monique Bastiaens 28/10 14:30 D4 BEERSE C
Marc Vydt 28/10 16:30 H2 EKEREN B
Marc Vydt 28/10 20:30 D3 PUURS B
Jos Jacobs 29/10 12:00 H4 MENDO G
An Broes 29/10 14:00 D1 MENDO B
Monique Bastiaens 11/11 14:30 D4 GEEL B
An Broes 11/11 20:30 D1 FIXIT B
Jos Jacobs 12/11 12:00 H4 SCHRIEK B
Marc Vydt 12/11 14:00 H2 HELLVOC C
Marc Vydt 12/11 18:00 D3 SCHRIEK A
Marc Vydt 18/11 17:00 D3 BLAASVELD
Marc Vydt 18/11 20:30 H1 EKEREN
Jos Jacobs 19/11 12:00 H4 MENDO F
An Broes 19/11 18:00 D1 BOVOC B
Marleen Verlinden 26/11 18:00 BVH voorronde : D3 (+2) ST.JANSKRING A (2P)
Marc Vydt 02/12 16:30 H3 LINT C
Marc Vydt 02/12 20:30 D2 LOENHOUT A
Peter van looy 03/12 14:00 H5 BERLAAR
Marc Vydt 09/12 16:30 H3 RANST
Luc Haesen 09/12 20:30 D2 MENDO C
Peter van looy 10/12 14:00 H5 VOLAK
Monique Bastiaens 16/12 15:00 D4 BOVOC C
An Broes 16/12 17:00 D1 LIER A
Jos Jacobs 16/12 20:30 H1 BEVEREN
Jos Jacobs 17/12 12:00 H4 BOVOC B
Marc Vydt 17/12 14:00 H2 BLAASVELD VC
Marc Vydt 17/12 16:00 D3 MALLE B
Marc Vydt 06/01 18:30 BVH 1/4 finale : H3 VC OLEN (3P)
Peter van looy 07/01 14:00 BVH 1/4 finale : H4 (of H5) MENDO G
An Broes 07/01 16:00 BVH 1/4 finale : D1 OLVOC
Monique Bastiaens 13/01 14:30 D4 WEGI B
Marc Vydt 13/01 16:30 H2 FIXIT B
Marc Vydt 13/01 18:30 D3 WAVOC A
An Broes 13/01 20:30 D1 LIONS A
Peter van looy 14/01 12:00 H4 FH Nijlen 5
Marc Vydt 20/01 15:00 H3 LIER B
Jos Jacobs 20/01 20:30 H1 HAACHT B
Marc Vydt 27/01 16:30 H2 MAVOC A
Monique Bastiaens 27/01 18:30 D4 NOORDERKEMPEN B
Marc Vydt 27/01 20:30 D3 AMIGOS D
An Broes 28/01 14:00 D1 VOACH A
Monique Bastiaens 03/02 15:00 D4 ARVOC B
Jos Jacobs 03/02 20:30 H1 MORTSEL
Marc Vydt 04/02 12:00 H3 MAVOC B
Marc Vydt 04/02 14:00 D2 GEEL ZWART A
Monique Bastiaens 10/02 18:30 D4 DESSEL B
Marc Vydt 10/02 20:30 D3 VOLAK A
An Broes 11/02 14:00 D1 DESSEL A
Jos Jacobs 11/02 18:00 H4 VOLAK
Peter van looy 17/02 15:00 H5 SCHRIEK B
Marc Vydt 24/02 15:00 H3 PUURS B
Marc Vydt 24/02 17:00 D2 LINT B
Luc Haesen 24/02 20:30 H1 HOFSTADE-ZEMST
Peter van looy 25/02 12:00 H5 VC ST.JANSKRING C
Jos Jacobs 04/03 16:00 H2 OXACO A
Jos Jacobs 10/03 20:30 H1 OXACO TOPVOLLEY
Marc Vydt 11/03 12:00 H3 HELLVOC
Peter van looy 11/03 14:00 H5 MENDO G
Luc Haesen 11/03 16:00 D2 HELLVOC A
Monique Bastiaens 17/03 14:30 D4 OLVOC A
Marc Vydt 17/03 18:30 H3 WESTERLO A
Marc Vydt 17/03 20:30 D2 HELLVOC A
Luc Haesen 18/03 14:00 H2 MENDO E
Peter van looy 18/03 16:00 H5 WESTERLO B
Monique Bastiaens 24/03 15:00 D4 OLMENSE
Marc Vydt 24/03 17:00 H2 MENDO E
Luc Haesen 24/03 20:30 H1 LEEFDAAL
Jos Jacobs 25/03 12:00 H4 VC ST.JANSKRING C
An Broes 25/03 14:00 D1 ZOERSEL B
Marc Vydt 25/03 18:00 D3 MORTSEL C
Luc Haesen 14/04 13:00 D3 HERENTHOUT B
Monique Bastiaens 14/04 15:00 D4 MOLVOC A
Marc Vydt 14/04 17:00 H2 GEEL ZWART B
Marc Vydt 14/04 20:30 H1 LINT B
An Broes 15/04 14:00 D1 ZANDHOVEN B
Jos Jacobs 15/04 18:00 H4 HERENTHOUT C
Peter van looy 21/04 20:30 H5 SCHRIEK C
Marc Vydt 22/04 14:00 H3 AMIGOS F
Jos Jacobs 22/04 16:00 D2 MAVOC B

 

Een dikke dankjewel aan ons totale scheidsrechtercorps:

Eddy Stassyns - Sofie Jacobs - Marc Vydt- Bert van Oosterhout - Marleen Verlinden - Marc Jacobs - Wim Marien - Danny Luyten - Gerry Leemans - Marie Raets - An Broes - Walter van den broeck - Scheers Leen - Jannes Anthonis - Mathias Belmans - Sanders Jacobs- Caro Verachtert - Thijs Verhaert - Miguel Sluyts - Peggy Vloerberghs- Birgit Gielen en onze jeugdspelers vanuti de jeugdteams die sinds jaar mee gaan fluiten (Cautreels Liese, Palmans Demi, Verbeeck Haike, Melis Alexander, Raets Rik, Gorris Loran, Lipman Nicolas, Anthonis Lore,, Thijs Marlies, Van Hoof Eline, Van Regenmortel Emma, Vercammen Kimberly, Vercammen Lindsy, Verrelst Ibe, Verrelst Birthe, Verwimp Lore,...)

Ook mogen we onze markeerders niet vergeten, anders waren wedstrijden die een verplichte markeerder nodig hebben niet mogelijk : An Broes - Marc Vydt - Jos Jacobs - Monique Bastiaens- Marleen Verlinden - Gerry Leemans - Gust Verelst -Luc Haesen - Peter van Looy - Guy Witvrouwen

Voor D2, D3 en H2 zoeken wij nog enkele markeerders die af en toe willen inspringen.

We kunnen nog wat helpers gebruiken om het werk te verlichten. we zijn op zoek naar een paar nieuwe officiële scheidsrechters, enkele markeerders en enkele jeugdscheidsrechters..Als jij zin hebt om jeugscheidsrechter of scheidsrechter in het gewest, neem dan met ons contact op. U hoeft niet perse lange cursussen te volgen (een kleine éénmalige opfrissing is voldoende) en ontvangt vanuit de club een kleine attentie. Handig voor onze jeugdigen om wat zakgeld bij te verdienen. Tevens mag u in de provincie Antwerpen tot ereklasse alle wedstrijden gratis volgen. Ook leuk meegenomen niet ?

Als markeerder hoeft u zelfs helemaal geen cursus te volgen.

Geraakt u er echt niet uit, dan kan u altijd voor de jeugdscheidsrechters , enkel verantwoordelijke Gust Verelst via telefoon (niet per mail) : 03/411.15.62 en voor de markeerders enkel Luc Haesen contacteren : lhaesen@telenet.be of 0478/84.33.53

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be