Onze scheidsrechters en markeerders : aanduidingen

U leest hier niet enkel de aanduidingen voor de scheidsrechters van al onze jeugd, reserve -en gewestelijke dames, maar ook de markeerders zullen in de competitie van 2018-2019 opnieuw online komen.

 

Scheidsrechtersaanduidingen voor de volgende weekends.

Scheidsrechter Datum Thuisploeg Uitploeg
Flore Cautreels 22/09 11:00 CM(bc) MOLVOC
Peggy Vloeberghs 22/09 13:00 CJ (bc) GEEL
Maxim Smet 23/09 10:00 DM BERLAAR (bc)
Ella Coomans 23/09 10:00 EM3 WEGI B
Mathias Belmans 23/09 12:00 BJ KASTERLEE
Leen Scheers 29/09 12:30 BM(bc) EKEREN C (bc)
Eddy Stassyns 29/09 14:30 D5 VOLAK D
Thijs Verhaert 30/09 10:00 EM1 NOORDERKEMPEN D
Maud Dillen 30/09 10:00 EM2 HOOGSTRATEN
Toon Neyens 30/09 14:00 D6 MENDO D
Flore Cautreels 06/10 11:00 CM(bc) BALEN
Louis van Meensel 06/10 13:00 CJ (bc) VC OLEN
Amber Goormans 07/10 10:00 EM3 KASTERLEE A
Toon Neyens 07/10 10:00 DM ZANDHOVEN E
Sander Jacobs 07/10 18:00 BJ MENDO A
Birgit Gilen 13/10 12:30 DM WOKA
Amber Goormans 13/10 12:30 EM2 LIONS B
Leen Scheers 13/10 14:30 BM(bc) LIER
Louis van Meensel 20/10 00:00 BVH 1/8 finale : DM ZANDHOVEN E OF ST JANSKRING
Thijs van tendeloo 21/10 10:00 BVH 1/8 finale : DM ZANDHOVEN E
Jits De haes 21/10 10:00 EM2 NOORDERKEMPEN G
Maxim Smet 27/10 12:30 BVH poule : D5 VOLAK D
Miguel Sluyts 28/10 10:00 EM1 HOOGSTRATEN
Liene Peeters 28/10 10:00 EM2 MALLE B
Jannes Anthonis 28/10 12:00 BVH poule : D6 ZANDHOVEN D
Jits De haes 03/11 11:00 CM(bc) WEGI B
Tim Verbecque 03/11 13:00 CJ (bc) NOORDERKEMPEN C
Liene Peeters 04/11 10:00 EM3 LIONS D
Louis van Meensel 04/11 10:00 DM BOUWEL B
Luc Haesen 04/11 12:00 BJ OXACO
Jannes Anthonis 04/11 16:00 BVH poule : D6 VOLAK D
Maud Dillen 10/11 10:30 EM1 NOORDERKEMPEN G
Mathias Belmans 10/11 12:30 CJ (bc) ESSEN (bc)
Eline Mary 17/11 10:30 CM(bc) GEEL B
Leen Scheers 17/11 12:30 BM(bc) SCHILDE (bc)
Marc Jacobs 18/11 14:00 D6 FH NIJLEN E
Tim Verbecque 01/12 11:00 CJ (bc) NOORDERKEMPEN B
Marlies Thijs 01/12 13:00 D5 WESTERLO E
Eline Mary 02/12 10:00 EM1 AMIGOS C
Miguel Sluyts 02/12 10:00 EM3 HERENTHOUT B
Eric Matheussen 08/12 10:30 EM3 VC ST.JANSKRING (bc)
Leen Scheers 08/12 12:30 BM(bc) RANST A
Demi Palmans 08/12 14:30 CM(bc) RETIE B (bc)
Birgit Gilen 09/12 10:00 DM AMIGOS D
Van Herck 09/12 10:00 EM2 AMIGOS C
Marc Jacobs 09/12 14:00 D6 SCHRIEK B
Thijs van tendeloo 15/12 13:00 CM(bc) OLVOC
Lore Anthonis 15/12 17:00 D5 ST.JANSKRING C
Van Herck 16/12 10:00 EM1 FH NIJLEN B
Demi Palmans 16/12 10:00 EM3 BOUWEL A
Luc Haesen 16/12 12:00 D6 WESTERLO E
Sander Jacobs 22/12 14:30 BJ WAVOC

 

Markeerdersaanduidingen voor de volgende weekends.

Markeerder Datum Thuisploeg Uitploeg
Monique Bastiaens 22/09 15:00 D3 BLAASVELD B
Peter van looy 22/09 18:30 H1 TOPSPORT SCHOOL B
Marc Vydt 22/09 20:30 H3 HELLVOC
An Broes 23/09 14:00 D1 FIXIT B
Jos Jacobs 29/09 16:30 H2 EKEREN B
Evelien Claes 29/09 20:30 D2 MENDO C
Anke Broes 30/09 12:00 H4 VOLAK
Jos Jacobs 06/10 15:00 H3 MAVOC C
An Broes 06/10 17:00 D1 WESTERLO A
Peter van looy 06/10 20:30 H1 OXACO
Peter van looy 07/10 14:00 H5 WESTERLO B
Monique Bastiaens 07/10 16:00 D3 PUURS B
Monique Bastiaens 13/10 16:30 D3 MAVOC D
Evelien Claes 13/10 18:30 D2 LINT B
Marc Vydt 13/10 20:30 H3 LOENHOUT A
Evelien Claes 20/10 00:00 BVH voorronde : D2 HERENTHOUT B (3P) +2
Jos Jacobs 20/10 00:00 BVH poule : H4 VOLAK
Anke Broes 27/10 14:30 H4 MENDO G
Marc Vydt 27/10 16:30 H2 PUURS B
Evelien Claes 27/10 20:30 D2 OXACO B
Marc Vydt 03/11 15:00 H3 RANST A
An Broes 03/11 17:00 D1 BOUWEL B
Peter van looy 03/11 20:30 H1 LIER
Anke Broes 04/11 14:00 BVH poule : H4 FH NIJLEN 5
Peter van looy 10/11 14:30 H5 MENDO F
Monique Bastiaens 10/11 16:30 D3 BOUWEL C
Marc Vydt 10/11 20:30 H3 OXACO B
Monique Bastiaens 17/11 14:30 D3 SCHRIEK A
An Broes 17/11 18:30 D1 WIJNEGEM A
Evelien Claes 17/11 20:30 D2 HELLVOC B
Marc Vydt 18/11 16:00 H2 MENDO E
Marc Vydt 24/11 00:00 BVH 1/4 finale: H2 BOUWEL A (2P)
Peter van looy 25/11 12:00 BVH poule : H5 HERENTHOUT C
An Broes 01/12 17:00 D1 ZOERSEL B
Peter van looy 01/12 20:30 H1 LINT B
Anke Broes 02/12 12:00 H4 WESTERLO B
Monique Bastiaens 08/12 18:30 D3 MORTSEL B
Evelien Claes 08/12 20:30 D2 LOENHOUT
Jos Jacobs 09/12 12:00 H4 ST.JANSKRING B
Marc Vydt 09/12 16:00 H2 SCHILDE
An Broes 15/12 15:00 D1 AMIGOS C
Peter van looy 15/12 20:30 H1 MACHELEN
Peter van looy 16/12 14:00 H5 HERENTHOUT C
Marc Vydt 22/12 18:30 H3 LIER B
Jos Jacobs 22/12 20:30 D2 SCHOTEN A
Monique Bastiaens 05/01 14:30 D3 OLEN A
An Broes 05/01 16:30 D1 OXACO A
Peter van looy 06/01 14:00 H5 FH NIJLEN D
Jos Jacobs 12/01 18:30 D2 RANST
Marc Vydt 12/01 20:30 H2 MORTSEL B
Anke Broes 13/01 12:00 H4 HERENTHOUT C
Monique Bastiaens 19/01 15:00 D3 WESTERLO B
Marc Vydt 19/01 17:00 H3 BERLAAR
Peter van looy 19/01 20:30 H1 BEVEREN
Marc Vydt 26/01 16:30 H2 FIXIT B
Anke Broes 27/01 12:00 H4 MENDO F
Marc Vydt 02/02 14:30 H3 WESTERLO A
An Broes 02/02 18:30 D1 LIER A
Peter van looy 03/02 14:00 H5 ST.JANSKRING B
An Broes 09/02 16:30 D1 HELLVOC A
Monique Bastiaens 09/02 18:30 D3 MAVOC C
Evelien Claes 09/02 20:30 D2 MORTSEL B
Anke Broes 16/02 14:30 H4 SCHRIEK B
Marc Vydt 16/02 16:30 H2 SCHRIEK A
Marc Vydt 23/02 17:00 H2 BLAASVELD B
Peter van looy 23/02 20:30 H1 MORTSEL
An Broes 24/02 14:00 D1 ZANDHOVEN B
Evelien Claes 24/02 18:00 D2 MAVOC B
Marc Vydt 16/03 17:00 H3 KALMTHOUT C
Peter van looy 16/03 20:30 H1 EKEREN
Peter van looy 17/03 14:00 H5 MENDO G
Marc Vydt 23/03 17:00 H2 SCHOTEN A
Peter van looy 23/03 20:30 H1 WIJGMAAL
Peter van looy 24/03 12:00 H5 SCHRIEK B
Monique Bastiaens 24/03 14:00 D3 VOLAK A
Evelien Claes 24/03 16:00 D2 ZANDHOVEN C
Marc Vydt 30/03 14:30 H3 LINT C
An Broes 30/03 18:30 D1 MENDO B
Peter van looy 30/03 20:30 H5 VOLAK
Peter van looy 31/03 16:00 H1 WIJNEGEM
Monique Bastiaens 06/04 14:30 D3 WAVOC A
Jos Jacobs 06/04 16:30 H2 HELLVOC D
Marc Vydt 06/04 18:30 H3 MAVOC B
Evelien Claes 06/04 20:30 D2 BERLAAR A

 

Een dikke dankjewel aan ons totale scheidsrechtercorps:

Eddy Stassyns - Sofie Jacobs - Marc Vydt- Bert van Oosterhout - Marc Jacobs - Wim Marien - Danny Luyten - Gerry Leemans - An Broes - Walter van den broeck - Scheers Leen - Jannes Anthonis - Mathias Belmans - Sander Jacobs- Thijs Verhaert - Miguel Sluyts - Peggy Vloerberghs- Birgit Gielen en onze jeugdspelers vanuti de jeugdteams die sinds jaar mee gaan fluiten

Ook mogen we onze markeerders niet vergeten, anders waren wedstrijden die een verplichte markeerder nodig hebben niet mogelijk : An Broes - Evelien Claes - Monique Bastiaens - Peter van Looy - Marc Vydt - Jos Jacobs - Marleen Verlinden - Gerry Leemans -Luc Haesen -

Voor H1 zal er vanaf dit jaar met een elektronisch wedstrijdblad gewerkt worden

We kunnen nog wat helpers gebruiken om het werk te verlichten. We zijn op zoek naar een paar nieuwe officiële scheidsrechters, enkele markeerders en enkele jeugdscheidsrechters..Als jij zin hebt om jeugscheidsrechter of scheidsrechter in het gewest, neem dan met ons contact op. U hoeft niet perse lange cursussen te volgen (een kleine éénmalige opfrissing is voldoende) en ontvangt vanuit de club een kleine attentie. Handig voor onze jeugdigen om wat zakgeld bij te verdienen. Tevens mag u in de provincie Antwerpen tot ereklasse alle wedstrijden gratis volgen. Ook leuk meegenomen niet ?

Als markeerder hoeft u zelfs helemaal geen cursus te volgen.

Geraakt u er echt niet uit, dan kan u altijd voor de jeugdscheidsrechters en markeerders enkel Luc Haesen contacteren : lhaesen@telenet.be of 0478/84.33.53

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be