BM (Meisjes U17 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 13/11/2018 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOLMAR EKEREN B (bc)7700021121
2.BRAVOC RANST B6510018618
3.FH NIJLEN (bc)7501118718
4.VOLMAR EKEREN C (bc)7410215915
5.VOS SCHILDE (bc)6310213813
6.BRAVOC RANST A6301212912
7.OXACO BVC ANTWERPEN B73004121312
8.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc)720057167
9.VC SMASH LIER720057167
10.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)700163213
11.GEEL ZWART WIJNEGEM700071211

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER3 - 0
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)1 - 3
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/09FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
15/09BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN C (BC)2 - 3
15/09VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
22/09BRAVOC RANST B - FH NIJLEN (BC)3 - 2
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER1 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 0
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)2 - 3
23/09VOLMAR EKEREN C (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
29/09VC SMASH LIER - BRAVOC RANST B1 - 3
29/09FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
29/09VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
30/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
30/09OXACO BVC ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
06/10BRAVOC RANST B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC SMASH LIER0 - 3
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST A0 - 3
06/10VOLMAR EKEREN B (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
07/10VOLMAR EKEREN C (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
27/10BRAVOC RANST A - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
28/10OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST B1 - 3
28/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN (BC)0 - 3
03/11VOLMAR EKEREN B (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
03/11BRAVOC RANST B - BRAVOC RANST A3 - 1
04/11VOLMAR EKEREN C (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER3 - 0
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)1 - 3
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM
25/11VOLMAR EKEREN C (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST A
02/12VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST B
02/12VOS SCHILDE (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
08/12BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN B (BC)
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
15/12VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN B
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST B
05/01BRAVOC RANST B - VOS SCHILDE (BC)
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
05/01VOLMAR EKEREN B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
06/01VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST A
12/01BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN B (BC)
12/01FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST B
12/01VOS SCHILDE (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
12/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM
13/01OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN C (BC)
13/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
19/01VOLMAR EKEREN B (BC) - VOS SCHILDE (BC)
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN B
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
19/01BRAVOC RANST B - VC SMASH LIER
20/01VOLMAR EKEREN C (BC) - FH NIJLEN (BC)
26/01VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
26/01FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
26/01BRAVOC RANST A - GEEL ZWART WIJNEGEM
26/01VC SMASH LIER - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
27/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST B
02/02BRAVOC RANST B - OXACO BVC ANTWERPEN B
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST A
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VOS SCHILDE (BC)
02/02VOLMAR EKEREN B (BC) - VC SMASH LIER
03/02VOLMAR EKEREN C (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
09/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
30/03VOS SCHILDE (BC) - VC SMASH LIER
30/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
30/03VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST B
30/03BRAVOC RANST A - FH NIJLEN (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
06/04BRAVOC RANST A - VOS SCHILDE (BC)
06/04BRAVOC RANST B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
07/04OXACO BVC ANTWERPEN B - VC SMASH LIER
13/04GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be