BM (Meisjes U17 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/03/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BRAVOC RANST B1814211501650
2.VOLMAR EKEREN B (bc)1815102491049
3.FH NIJLEN (bc)1715011481048
4.BRAVOC RANST A178225382638
5.OXACO BVC ANTWERPEN B177037313231
6.VC SMASH LIER177118283328
7.VOS SCHILDE (bc)176209273427
8.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (bc)1761010243524
9.VOLMAR EKEREN C (bc)1852011243824
10.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)1911314145414
11.GEEL ZWART WIJNEGEM19101179549

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER1 - 3
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A3 - 1
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
23/03GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
15/09VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
15/09BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN C (BC)2 - 3
15/09FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
16/09OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)2 - 3
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM - VC SMASH LIER1 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 0
22/09BRAVOC RANST B - FH NIJLEN (BC)3 - 2
23/09VOLMAR EKEREN C (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
29/09VC SMASH LIER - BRAVOC RANST B1 - 3
29/09FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
29/09VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
30/09OXACO BVC ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
30/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
06/10VOLMAR EKEREN B (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC SMASH LIER0 - 3
06/10BRAVOC RANST B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST A0 - 3
07/10VOLMAR EKEREN C (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
13/10FH NIJLEN (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
13/10VOS SCHILDE (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
14/10OXACO BVC ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 1
27/10BRAVOC RANST A - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
27/10VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
28/10OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST B1 - 3
28/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
03/11VOLMAR EKEREN B (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM - FH NIJLEN (BC)0 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
03/11BRAVOC RANST B - BRAVOC RANST A3 - 1
04/11VOLMAR EKEREN C (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN C (BC)0 - 3
10/11BRAVOC RANST A - VC SMASH LIER3 - 0
10/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
11/11OXACO BVC ANTWERPEN B - FH NIJLEN (BC)1 - 3
11/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOS SCHILDE (BC)0 - 3
17/11VC SMASH LIER - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)3 - 0
17/11BRAVOC RANST A - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
17/11VOLMAR EKEREN B (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
17/11FH NIJLEN (BC) - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
17/11BRAVOC RANST B - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
25/11VOLMAR EKEREN C (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
02/12VOS SCHILDE (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
02/12VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST B0 - 3
08/12FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST A3 - 1
08/12VC SMASH LIER - VOS SCHILDE (BC)3 - 1
15/12VOS SCHILDE (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
15/12VOLMAR EKEREN B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST B0 - 3
05/01BRAVOC RANST B - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
06/01VOLMAR EKEREN B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 1
06/01VOLMAR EKEREN C (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
12/01VC SMASH LIER - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 2
12/01VOS SCHILDE (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
12/01FH NIJLEN (BC) - BRAVOC RANST B3 - 0
12/01BRAVOC RANST A - VOLMAR EKEREN B (BC)2 - 3
13/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
13/01OXACO BVC ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 0
19/01BRAVOC RANST B - VC SMASH LIER3 - 1
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)2 - 3
19/01VOLMAR EKEREN B (BC) - VOS SCHILDE (BC)3 - 0
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM - OXACO BVC ANTWERPEN B0 - 3
20/01VOLMAR EKEREN C (BC) - FH NIJLEN (BC)0 - 3
23/01VC SMASH LIER - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 0
26/01VOS SCHILDE (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 1
26/01FH NIJLEN (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)3 - 1
26/01BRAVOC RANST A - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 1
26/01VC SMASH LIER - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)2 - 3
27/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - BRAVOC RANST B1 - 3
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM - VOS SCHILDE (BC)1 - 3
02/02VOLMAR EKEREN B (BC) - VC SMASH LIER3 - 0
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BRAVOC RANST A0 - 3
02/02BRAVOC RANST B - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 2
03/02VOLMAR EKEREN C (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)1 - 3
09/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM0 - 3
16/02VC SMASH LIER - VOLMAR EKEREN C (BC)3 - 1
16/02BRAVOC RANST A - BRAVOC RANST B3 - 2
16/02FH NIJLEN (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
17/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM - BRAVOC RANST B0 - 3
23/02VC SMASH LIER - BRAVOC RANST A0 - 3
23/02VOLMAR EKEREN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
23/02FH NIJLEN (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B3 - 0
23/02VOS SCHILDE (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)0 - 3
24/02VOLMAR EKEREN C (BC) - GEEL ZWART WIJNEGEM3 - 0
02/03BRAVOC RANST B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
09/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN B (BC)3 - 0
16/03VOS SCHILDE (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
16/03VOLMAR EKEREN C (BC) - VOLMAR EKEREN B (BC)0 - 3
17/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - VC SMASH LIER1 - 3
17/03OXACO BVC ANTWERPEN B - BRAVOC RANST A3 - 1
23/03BRAVOC RANST B - VOLMAR EKEREN C (BC)
23/03VC SMASH LIER - FH NIJLEN (BC)
23/03GEEL ZWART WIJNEGEM - VOLMAR EKEREN B (BC)
23/03BRAVOC RANST A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
24/03OXACO BVC ANTWERPEN B - VOS SCHILDE (BC)
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC) - OXACO BVC ANTWERPEN B
30/03BRAVOC RANST A - FH NIJLEN (BC)
30/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VOLMAR EKEREN C (BC)
30/03VOLMAR EKEREN B (BC) - BRAVOC RANST B
30/03VOS SCHILDE (BC) - VC SMASH LIER
06/04BRAVOC RANST A - VOS SCHILDE (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B (BC)
07/04OXACO BVC ANTWERPEN B - VC SMASH LIER

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be