CJ (Jongens U15 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 23/01/2019 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC OLEN (bc)1410202361236
2.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (bc)121100134534
3.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (bc)121100134834
4.V.C. KASTERLEE1410013341634
5.MOLVOC MOL (bc)135215272427
6.VC GEEL (bc)135215252425
7.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)146026242824
8.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)145009182818
9.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C1640111183718
10.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1330010143114
11.FH NIJLEN (bc)134009133013
12.W.E.K. LOENHOUT14100135395

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
19/01W.E.K. LOENHOUT - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
19/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC GEEL (BC)1 - 3
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 1
19/01FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)1 - 3
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC OLEN (BC)3 - 0
20/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE1 - 3
26/01MOLVOC MOL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
26/01V.C. KASTERLEE - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
26/01VC OLEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
27/01MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
15/09VC OLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
15/09VC GEEL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
15/09V.C. KASTERLEE - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/09MOLVOC MOL (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
22/09FH NIJLEN (BC) - VC GEEL (BC)0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 1
22/09W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
22/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
23/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC OLEN (BC)0 - 3
29/09VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
29/09V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
30/09MOLVOC MOL (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
06/10W.E.K. LOENHOUT - VC GEEL (BC)0 - 3
06/10FH NIJLEN (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 1
06/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)3 - 1
07/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C1 - 3
13/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
20/10VC GEEL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
27/10V.C. KASTERLEE - FH NIJLEN (BC)3 - 0
27/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
27/10VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
28/10MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - V.C. KASTERLEE1 - 3
03/11FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
03/11W.E.K. LOENHOUT - VC OLEN (BC)0 - 3
04/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC GEEL (BC)0 - 3
10/11W.E.K. LOENHOUT - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
10/11VC OLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 2
10/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
10/11FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
10/11VC GEEL (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
17/11W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN (BC)3 - 0
17/11V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 1
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
18/11MOLVOC MOL (BC) - VC GEEL (BC)3 - 2
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC OLEN (BC)3 - 0
24/11VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
24/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 1
01/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
01/12VC OLEN (BC) - VC GEEL (BC)3 - 1
01/12FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 1
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
08/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
08/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC OLEN (BC)0 - 3
08/12W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B0 - 3
09/12MOLVOC MOL (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 2
15/12VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 2
15/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 0
22/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B0 - 3
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
22/12VC OLEN (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 0
05/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
05/01W.E.K. LOENHOUT - V.C. KASTERLEE1 - 3
05/01FH NIJLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 1
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC GEEL (BC)3 - 0
12/01VC GEEL (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
12/01VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
12/01V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
19/01W.E.K. LOENHOUT - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
19/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC GEEL (BC)1 - 3
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 1
19/01FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)1 - 3
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC OLEN (BC)3 - 0
20/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE1 - 3
26/01MOLVOC MOL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
26/01V.C. KASTERLEE - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
26/01VC OLEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
27/01MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
02/02W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
02/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC OLEN (BC)
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC GEEL (BC)
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
03/02FH NIJLEN (BC) - V.C. KASTERLEE
03/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - MOLVOC MOL (BC)
03/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC GEEL (BC)
09/02VC OLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
09/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN (BC)
09/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
16/02VC OLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - FH NIJLEN (BC)
16/02V.C. KASTERLEE - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
17/02MOLVOC MOL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
23/02V.C. KASTERLEE - VC GEEL (BC)
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - W.E.K. LOENHOUT
23/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)
24/02MOLVOC MOL (BC) - VC OLEN (BC)
02/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
09/03V.C. KASTERLEE - VC OLEN (BC)
09/03VC GEEL (BC) - W.E.K. LOENHOUT
09/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
16/03FH NIJLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT
16/03VC GEEL (BC) - MOLVOC MOL (BC)
16/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
16/03VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - V.C. KASTERLEE
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
23/03V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/03VC GEEL (BC) - VC OLEN (BC)
24/03MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
30/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
30/03V.C. KASTERLEE - MOLVOC MOL (BC)
31/03FH NIJLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
31/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - W.E.K. LOENHOUT
06/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
06/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC GEEL (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
06/04W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
07/04MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
13/04W.E.K. LOENHOUT - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be