CJ (Jongens U15 Regionaal reeks 2)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/03/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (bc)1917101551355
2.VC OLEN (bc)2113413542254
3.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (bc)1915121531353
4.V.C. KASTERLEE2013214502450
5.MOLVOC MOL (bc)197417403540
6.DOSKO@RISTORNO ESSEN (bc)2010037393739
7.VC GEEL (bc)197246383638
8.FH NIJLEN (bc)1970111253925
9.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (bc)2060014234323
10.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C2040115184918
11.HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1930016144914
12.W.E.K. LOENHOUT19100185545

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - V.C. KASTERLEE0 - 3
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
16/03VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)3 - 2
16/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
16/03FH NIJLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/03VC GEEL (BC) - MOLVOC MOL (BC)2 - 3
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
23/03VC GEEL (BC) - VC OLEN (BC)
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/03V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/03MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
15/09VC OLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
15/09VC GEEL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
15/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
15/09V.C. KASTERLEE - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/09MOLVOC MOL (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 1
22/09W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
22/09FH NIJLEN (BC) - VC GEEL (BC)0 - 3
22/09DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
22/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
23/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC OLEN (BC)0 - 3
29/09VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
29/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
29/09V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
30/09MOLVOC MOL (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
30/09HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
06/10FH NIJLEN (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)3 - 1
06/10DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 1
06/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
06/10W.E.K. LOENHOUT - VC GEEL (BC)0 - 3
07/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
13/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 0
14/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
20/10VC GEEL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
27/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
27/10V.C. KASTERLEE - FH NIJLEN (BC)3 - 0
27/10VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
28/10HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
28/10MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B1 - 3
03/11FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C0 - 3
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - V.C. KASTERLEE1 - 3
03/11DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)1 - 3
03/11W.E.K. LOENHOUT - VC OLEN (BC)0 - 3
04/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC GEEL (BC)0 - 3
10/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
10/11VC GEEL (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
10/11FH NIJLEN (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
10/11W.E.K. LOENHOUT - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
10/11VC OLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 2
17/11W.E.K. LOENHOUT - FH NIJLEN (BC)3 - 0
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
17/11V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 1
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
18/11MOLVOC MOL (BC) - VC GEEL (BC)3 - 2
18/11HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC OLEN (BC)3 - 0
24/11VC OLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
24/11BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 1
01/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
01/12FH NIJLEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
01/12VC OLEN (BC) - VC GEEL (BC)3 - 1
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
02/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 1
08/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
08/12W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B0 - 3
08/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC OLEN (BC)0 - 3
09/12MOLVOC MOL (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 2
15/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
15/12VC GEEL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 2
16/12HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 0
22/12DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
22/12VC OLEN (BC) - V.C. KASTERLEE3 - 0
22/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B0 - 3
05/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
05/01W.E.K. LOENHOUT - V.C. KASTERLEE1 - 3
05/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
05/01FH NIJLEN (BC) - MOLVOC MOL (BC)3 - 1
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC GEEL (BC)3 - 0
12/01VC GEEL (BC) - FH NIJLEN (BC)1 - 3
12/01VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
12/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
12/01V.C. KASTERLEE - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
13/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 0
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - VC OLEN (BC)3 - 0
19/01FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)1 - 3
19/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC GEEL (BC)1 - 3
19/01DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 1
19/01W.E.K. LOENHOUT - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
20/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - V.C. KASTERLEE1 - 3
26/01V.C. KASTERLEE - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 1
26/01MOLVOC MOL (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
26/01VC OLEN (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 2
27/01MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 1
27/01HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)2 - 3
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C3 - 0
02/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
02/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - VC GEEL (BC)3 - 1
02/02W.E.K. LOENHOUT - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
03/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - VC GEEL (BC)3 - 2
03/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - MOLVOC MOL (BC)0 - 3
03/02FH NIJLEN (BC) - V.C. KASTERLEE0 - 3
09/02VC OLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
09/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
09/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - FH NIJLEN (BC)0 - 3
16/02V.C. KASTERLEE - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)1 - 3
16/02VC OLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - FH NIJLEN (BC)0 - 3
17/02MOLVOC MOL (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)3 - 2
17/02HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)3 - 0
23/02V.C. KASTERLEE - VC GEEL (BC)3 - 2
23/02DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - FH NIJLEN (BC)3 - 1
23/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
24/02MOLVOC MOL (BC) - VC OLEN (BC)0 - 3
02/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
02/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)1 - 3
09/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)0 - 3
09/03VC GEEL (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
09/03V.C. KASTERLEE - VC OLEN (BC)3 - 2
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - V.C. KASTERLEE0 - 3
16/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)0 - 3
16/03VC OLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)3 - 2
16/03DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B3 - 0
16/03FH NIJLEN (BC) - W.E.K. LOENHOUT3 - 0
16/03VC GEEL (BC) - MOLVOC MOL (BC)2 - 3
17/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)0 - 3
23/03VC GEEL (BC) - VC OLEN (BC)
23/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC) - FH NIJLEN (BC)
23/03V.C. KASTERLEE - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
24/03MOLVOC MOL (BC) - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
30/03V.C. KASTERLEE - MOLVOC MOL (BC)
30/03VC GEEL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
31/03HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B - W.E.K. LOENHOUT
31/03FH NIJLEN (BC) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC)
06/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C - VC GEEL (BC)
06/04W.E.K. LOENHOUT - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B (BC)
06/04FH NIJLEN (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE B
06/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT (BC) - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)
07/04MOLVOC MOL (BC) - HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE A (BC)
13/04W.E.K. LOENHOUT - DOSKO@RISTORNO ESSEN (BC)

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be