D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 22/02/2019 12:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC SMASH LIER A171610051850
2.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A1610402441538
3.OXACO BVC ANTWERPEN A1611203391737
4.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B176434393129
5.FH NIJLEN A177244383129
6.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C178045352928
7.GEEL ZWART WIJNEGEM A185346333925
8.VOLLEY WESTERLO A166118263321
9.V.C. ZOERSEL B174139253917
10.VBC ZANDHOVEN B1622210194012
11.BOVOC BOUWEL B16200147436
12.MENDO BOOISCHOT B151101311425

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/02BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A0 - 3
16/02VC SMASH LIER A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
16/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
16/02VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
23/02VC SMASH LIER A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
23/02V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B
24/02FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLLEY WESTERLO A
24/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - BOVOC BOUWEL B
15/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
15/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
15/09VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
15/09VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
16/09OXACO BVC ANTWERPEN A - FH NIJLEN A3 - 2
16/09BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B0 - 3
22/09V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
23/09VBC ZANDHOVEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
23/09FH NIJLEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
29/09VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
29/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FH NIJLEN A3 - 2
29/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B3 - 1
30/09BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
06/10FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
06/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 0
06/10V.C. ZOERSEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
07/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
07/10VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A1 - 3
13/10V.C. ZOERSEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
13/10VBC ZANDHOVEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
14/10MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A1 - 3
21/10MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B3 - 2
27/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
27/10VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A3 - 1
27/10BOVOC BOUWEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A0 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM A - VC SMASH LIER A0 - 3
03/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
04/11VBC ZANDHOVEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A2 - 3
09/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
10/11VOLLEY WESTERLO A - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
10/11BOVOC BOUWEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - GEEL ZWART WIJNEGEM A1 - 3
10/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A1 - 3
11/11VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A0 - 3
17/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
17/11FH NIJLEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
17/11VOLLEY WESTERLO A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
17/11MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
18/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
01/12BOVOC BOUWEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
01/12FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
01/12VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
01/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
08/12VC SMASH LIER A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 1
08/12V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
08/12VOLLEY WESTERLO A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
09/12OXACO BVC ANTWERPEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
15/12BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
15/12VC SMASH LIER A - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
15/12FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
15/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 1
16/12VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
22/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A1 - 3
22/12V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
22/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN A1 - 3
23/12MENDO BOOISCHOT B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
05/01FH NIJLEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
05/01V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B3 - 0
12/01VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
12/01VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
12/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
13/01OXACO BVC ANTWERPEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
13/01BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C0 - 3
19/01V.C. ZOERSEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - VOLLEY WESTERLO A3 - 2
20/01MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A0 - 3
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
26/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A3 - 1
26/01VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
26/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
26/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
27/01OXACO BVC ANTWERPEN A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
27/01BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
02/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
02/02FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A1 - 3
03/02MENDO BOOISCHOT B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
03/02VBC ZANDHOVEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
09/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - VBC ZANDHOVEN B2 - 3
09/02FH NIJLEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
16/02BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A0 - 3
16/02VC SMASH LIER A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
16/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
16/02VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
23/02VC SMASH LIER A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
23/02V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B
24/02FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLLEY WESTERLO A
24/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - BOVOC BOUWEL B
09/03MENDO BOOISCHOT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
10/03OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT B
10/03VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B
16/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VOLLEY WESTERLO A
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM A - FH NIJLEN A
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B
16/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A
17/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B
17/03OXACO BVC ANTWERPEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/03V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A
23/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B
23/03VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A
24/03OXACO BVC ANTWERPEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
24/03MENDO BOOISCHOT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
24/03VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A
30/03FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B
30/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VC SMASH LIER A
31/03BOVOC BOUWEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A
02/04VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A
06/04V.C. ZOERSEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
06/04FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A
06/04VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B
07/04MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B
07/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VC SMASH LIER A

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be