D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 15/12/2018 07:30

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC SMASH LIER A101000030430
2.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A106202261022
3.OXACO BVC ANTWERPEN A96201241022
4.FH NIJLEN A105131251620
5.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B94122201616
6.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C105014191616
7.GEEL ZWART WIJNEGEM A103214182114
8.VOLLEY WESTERLO A103106142111
9.V.C. ZOERSEL B9112512237
10.MENDO BOOISCHOT B811069215
11.VBC ZANDHOVEN B910269245
12.BOVOC BOUWEL B1010093273

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
08/12VOLLEY WESTERLO A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
08/12VC SMASH LIER A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 1
08/12V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
09/12OXACO BVC ANTWERPEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
15/12BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A
15/12VC SMASH LIER A - OXACO BVC ANTWERPEN A
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - V.C. ZOERSEL B
15/12FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
15/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
16/12VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B
15/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
15/09VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
15/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
15/09VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
16/09BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B0 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN A - FH NIJLEN A3 - 2
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B3 - 0
22/09V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
23/09FH NIJLEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
23/09VBC ZANDHOVEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
29/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FH NIJLEN A3 - 2
29/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B3 - 1
29/09VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
30/09BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
06/10FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
06/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 0
06/10V.C. ZOERSEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
07/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
07/10VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A1 - 3
13/10V.C. ZOERSEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
13/10VBC ZANDHOVEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
14/10MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A1 - 3
21/10MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B3 - 2
27/10BOVOC BOUWEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A0 - 3
27/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
27/10VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A3 - 1
28/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM A - VC SMASH LIER A0 - 3
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
03/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
04/11VBC ZANDHOVEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A2 - 3
09/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
10/11VOLLEY WESTERLO A - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
10/11BOVOC BOUWEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - GEEL ZWART WIJNEGEM A1 - 3
10/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A1 - 3
11/11VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A0 - 3
17/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
17/11FH NIJLEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
17/11VOLLEY WESTERLO A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
17/11MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
18/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
01/12BOVOC BOUWEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
01/12FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
01/12VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
01/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
08/12VOLLEY WESTERLO A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
08/12VC SMASH LIER A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 1
08/12V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
09/12OXACO BVC ANTWERPEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
15/12BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A
15/12VC SMASH LIER A - OXACO BVC ANTWERPEN A
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - V.C. ZOERSEL B
15/12FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
15/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
16/12VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B
22/12V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B
22/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A
22/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN A
23/12MENDO BOOISCHOT B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
05/01FH NIJLEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
05/01V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B
06/01VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A
12/01VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B
12/01VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B
12/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VBC ZANDHOVEN B
13/01OXACO BVC ANTWERPEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
13/01BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
19/01V.C. ZOERSEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - VOLLEY WESTERLO A
20/01MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - OXACO BVC ANTWERPEN A
20/01VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B
26/01VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B
26/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
26/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
26/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A
27/01OXACO BVC ANTWERPEN A - V.C. ZOERSEL B
27/01BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B
02/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - BOVOC BOUWEL B
02/02FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A
03/02MENDO BOOISCHOT B - OXACO BVC ANTWERPEN A
03/02VBC ZANDHOVEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
09/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - VBC ZANDHOVEN B
09/02FH NIJLEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
16/02BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A
16/02VC SMASH LIER A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
16/02VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
16/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - V.C. ZOERSEL B
17/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VBC ZANDHOVEN B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
23/02VC SMASH LIER A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/02V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B
24/02FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLLEY WESTERLO A
24/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - BOVOC BOUWEL B
09/03MENDO BOOISCHOT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
10/03OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT B
16/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM A - FH NIJLEN A
16/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VOLLEY WESTERLO A
17/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B
17/03OXACO BVC ANTWERPEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/03V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A
23/03VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A
23/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B
24/03MENDO BOOISCHOT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
24/03VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
24/03OXACO BVC ANTWERPEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A
30/03FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B
30/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VC SMASH LIER A
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B
31/03BOVOC BOUWEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A
06/04VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B
06/04V.C. ZOERSEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A
06/04FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
07/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VC SMASH LIER A
07/04MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be