D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/10/2018 23:49

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A5320015413
2.VC SMASH LIER A4400012112
3.OXACO BVC ANTWERPEN A4310012411
4.FH NIJLEN A5203012119
5.VOLLEY WESTERLO A42002866
6.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C42002766
7.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B41111896
8.MENDO BOOISCHOT B611047155
9.V.C. ZOERSEL B610238155
10.GEEL ZWART WIJNEGEM A502037134
11.VBC ZANDHOVEN B510136124
12.BOVOC BOUWEL B41003393

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
21/10MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B3 - 2
27/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
27/10BOVOC BOUWEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
27/10VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A
28/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B
28/10OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT B
15/09VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
15/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
15/09VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
15/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
16/09BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B0 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN A - FH NIJLEN A3 - 2
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
22/09V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
23/09FH NIJLEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
23/09VBC ZANDHOVEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
29/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FH NIJLEN A3 - 2
29/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B3 - 1
29/09VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
30/09VOLLEY WESTERLO A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
30/09BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B0 - 3
06/10V.C. ZOERSEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
06/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 0
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
06/10FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
07/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
07/10VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A1 - 3
13/10V.C. ZOERSEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
13/10VBC ZANDHOVEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
14/10MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A1 - 3
21/10MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B3 - 2
27/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
27/10BOVOC BOUWEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
27/10VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A
28/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B
28/10OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT B
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM A - VC SMASH LIER A
03/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B
04/11VBC ZANDHOVEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A
09/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B
10/11VOLLEY WESTERLO A - OXACO BVC ANTWERPEN A
10/11BOVOC BOUWEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - GEEL ZWART WIJNEGEM A
10/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A
11/11VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A
17/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B
17/11FH NIJLEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
17/11VOLLEY WESTERLO A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
17/11MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
18/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - OXACO BVC ANTWERPEN A
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B
01/12BOVOC BOUWEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - MENDO BOOISCHOT B
01/12VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A
01/12FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B
01/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - OXACO BVC ANTWERPEN A
08/12VOLLEY WESTERLO A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
08/12VC SMASH LIER A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
08/12V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
09/12OXACO BVC ANTWERPEN A - BOVOC BOUWEL B
15/12BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A
15/12VC SMASH LIER A - OXACO BVC ANTWERPEN A
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - V.C. ZOERSEL B
15/12FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
15/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
16/12VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B
22/12V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B
22/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A
22/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN A
23/12MENDO BOOISCHOT B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
05/01FH NIJLEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
05/01V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B
06/01VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A
12/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VBC ZANDHOVEN B
12/01VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B
12/01VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B
13/01BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
13/01OXACO BVC ANTWERPEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
19/01V.C. ZOERSEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - VOLLEY WESTERLO A
20/01MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A
20/01VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - OXACO BVC ANTWERPEN A
26/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A
26/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
26/01VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B
26/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
27/01OXACO BVC ANTWERPEN A - V.C. ZOERSEL B
27/01BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B
02/02FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A
02/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - BOVOC BOUWEL B
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
03/02VBC ZANDHOVEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
03/02MENDO BOOISCHOT B - OXACO BVC ANTWERPEN A
09/02FH NIJLEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
09/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - VBC ZANDHOVEN B
16/02BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A
16/02VC SMASH LIER A - GEEL ZWART WIJNEGEM A
16/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B
16/02VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - V.C. ZOERSEL B
17/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VBC ZANDHOVEN B
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
23/02VC SMASH LIER A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/02V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B
24/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - BOVOC BOUWEL B
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLLEY WESTERLO A
24/02FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
09/03MENDO BOOISCHOT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
16/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B
16/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VOLLEY WESTERLO A
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM A - FH NIJLEN A
17/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B
17/03OXACO BVC ANTWERPEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B
23/03VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A
23/03V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A
24/03OXACO BVC ANTWERPEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
24/03VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
24/03MENDO BOOISCHOT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
30/03FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A
30/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VC SMASH LIER A
31/03BOVOC BOUWEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A
06/04FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A
06/04V.C. ZOERSEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A
06/04VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B
07/04MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B
07/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VC SMASH LIER A

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be