D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/11/2017 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC SMASH LIER A7610021320
2.SPINLEY DESSEL A7511020818
3.VOLLEY WESTERLO A85111201018
4.FH NIJLEN A83311211216
5.BOVOC BOUWEL B83122171513
6.VBC ZANDHOVEN B83023161811
7.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C83014121710
8.VOACH A83014121710
9.VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B8300512169
10.V.C. ZOERSEL B8210513188
11.VST LIONS GROOT-TURNHOUT A802066224
12.MENDO BOOISCHOT B810167214

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
18/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOACH A3 - 0
18/11SPINLEY DESSEL A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
18/11VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
18/11VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
18/11VOLLEY WESTERLO A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
19/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
16/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - FH NIJLEN A0 - 3
16/09VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
16/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B1 - 3
16/09SPINLEY DESSEL A - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
16/09MENDO BOOISCHOT B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
17/09VOACH A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
23/09VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
23/09BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
23/09VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
23/09FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
23/09VC SMASH LIER A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
24/09V.C. ZOERSEL B - VOACH A1 - 3
30/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A0 - 3
30/09VOACH A - FH NIJLEN A2 - 3
30/09SPINLEY DESSEL A - BOVOC BOUWEL B2 - 3
30/09MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
30/09VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
30/09VOLLEY WESTERLO A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
14/10V.C. ZOERSEL B - SPINLEY DESSEL A1 - 3
14/10VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A2 - 3
14/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
14/10FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
14/10VC SMASH LIER A - VOACH A3 - 0
15/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B1 - 3
21/10VOACH A - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
21/10SPINLEY DESSEL A - FH NIJLEN A3 - 2
21/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 1
21/10MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A0 - 3
21/10VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - BOVOC BOUWEL B0 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
28/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOACH A1 - 3
28/10V.C. ZOERSEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
28/10VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
29/10FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
29/10BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
04/11MENDO BOOISCHOT B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A3 - 0
11/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
11/11SPINLEY DESSEL A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
11/11FH NIJLEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
11/11VOACH A - VOLLEY WESTERLO A0 - 3
12/11V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B1 - 3
18/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOACH A3 - 0
18/11SPINLEY DESSEL A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
18/11VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
18/11VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
18/11VOLLEY WESTERLO A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A2 - 3
19/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 2
02/12VOACH A - SPINLEY DESSEL A
02/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B
02/12VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A
02/12VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B
02/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
03/12V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A
09/12VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - SPINLEY DESSEL A
09/12VC SMASH LIER A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
09/12MENDO BOOISCHOT B - VOACH A
09/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A
09/12BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B
10/12VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A
16/12VOLLEY WESTERLO A - SPINLEY DESSEL A
16/12FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A
16/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B
16/12VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B
16/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B
16/12VOACH A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
31/12VC SMASH LIER A - SPINLEY DESSEL A
06/01MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A
13/01BOVOC BOUWEL B - VOACH A
13/01V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
13/01VBC ZANDHOVEN B - SPINLEY DESSEL A
13/01FH NIJLEN A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
13/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B
13/01VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A
20/01VOACH A - V.C. ZOERSEL B
20/01SPINLEY DESSEL A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B
20/01MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B
20/01VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VC SMASH LIER A
20/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A
27/01BOVOC BOUWEL B - SPINLEY DESSEL A
27/01VBC ZANDHOVEN B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
27/01V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B
27/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A
27/01VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
28/01FH NIJLEN A - VOACH A
03/02BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B
03/02VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B
03/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
03/02SPINLEY DESSEL A - V.C. ZOERSEL B
03/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A
03/02VOACH A - VC SMASH LIER A
10/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A
10/02BOVOC BOUWEL B - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
10/02VBC ZANDHOVEN B - VOACH A
10/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
10/02VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B
11/02FH NIJLEN A - SPINLEY DESSEL A
24/02VOACH A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
24/02SPINLEY DESSEL A - VC SMASH LIER A
24/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B
24/02VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - V.C. ZOERSEL B
24/02VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B
03/03BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A
10/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A
10/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B
10/03VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - FH NIJLEN A
10/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - MENDO BOOISCHOT B
10/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - SPINLEY DESSEL A
10/03VOLLEY WESTERLO A - VOACH A
17/03VOACH A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
17/03VBC ZANDHOVEN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
17/03MENDO BOOISCHOT B - SPINLEY DESSEL A
17/03VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOLLEY WESTERLO A
18/03V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A
24/03VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B
24/03MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A
24/03SPINLEY DESSEL A - VOACH A
24/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
24/03BOVOC BOUWEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B
25/03FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B
14/04VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
14/04V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B
14/04VOACH A - MENDO BOOISCHOT B
14/04SPINLEY DESSEL A - VST LIONS GROOT-TURNHOUT A
14/04VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A
15/04FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B
21/04BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B
21/04MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
21/04VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A
21/04SPINLEY DESSEL A - VOLLEY WESTERLO A
21/04VST LIONS GROOT-TURNHOUT A - VOACH A
22/04V.C. ZOERSEL B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be