D1 (1e provinciale)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 25/04/2019 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC SMASH LIER A2220200661164
2.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2213432592450
3.OXACO BVC ANTWERPEN A2213306512945
4.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B229535513840
5.FH NIJLEN A229445513839
6.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C2210048423934
7.GEEL ZWART WIJNEGEM A227366434633
8.VOLLEY WESTERLO A2281112334627
9.V.C. ZOERSEL B2254310374926
10.VBC ZANDHOVEN B2262410354826
11.MENDO BOOISCHOT B221111916636
12.BOVOC BOUWEL B22200208616

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
15/09VOLLEY WESTERLO A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
15/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
15/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
15/09VC SMASH LIER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
16/09OXACO BVC ANTWERPEN A - FH NIJLEN A3 - 2
16/09BOVOC BOUWEL B - V.C. ZOERSEL B0 - 3
22/09V.C. ZOERSEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
22/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - BOVOC BOUWEL B3 - 0
22/09GEEL ZWART WIJNEGEM A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
23/09VBC ZANDHOVEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
23/09FH NIJLEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
29/09VC SMASH LIER A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
29/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FH NIJLEN A3 - 2
29/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - V.C. ZOERSEL B3 - 1
30/09BOVOC BOUWEL B - VBC ZANDHOVEN B0 - 3
30/09VOLLEY WESTERLO A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 1
06/10V.C. ZOERSEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
06/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 0
06/10GEEL ZWART WIJNEGEM A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
06/10FH NIJLEN A - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
07/10VBC ZANDHOVEN B - VC SMASH LIER A1 - 3
07/10MENDO BOOISCHOT B - BOVOC BOUWEL B0 - 3
13/10V.C. ZOERSEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
13/10VBC ZANDHOVEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM A2 - 3
14/10MENDO BOOISCHOT B - FH NIJLEN A1 - 3
21/10MENDO BOOISCHOT B - V.C. ZOERSEL B3 - 2
27/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
27/10VC SMASH LIER A - FH NIJLEN A3 - 1
27/10BOVOC BOUWEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A0 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
03/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
03/11GEEL ZWART WIJNEGEM A - VC SMASH LIER A0 - 3
03/11FH NIJLEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
04/11VBC ZANDHOVEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A2 - 3
09/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
10/11VOLLEY WESTERLO A - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
10/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - GEEL ZWART WIJNEGEM A1 - 3
10/11BOVOC BOUWEL B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
10/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SMASH LIER A1 - 3
11/11VBC ZANDHOVEN B - FH NIJLEN A0 - 3
17/11VC SMASH LIER A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
17/11FH NIJLEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
17/11VOLLEY WESTERLO A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
17/11MENDO BOOISCHOT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
18/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
01/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
01/12BOVOC BOUWEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
01/12FH NIJLEN A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
01/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
01/12VOLLEY WESTERLO A - VC SMASH LIER A0 - 3
01/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - OXACO BVC ANTWERPEN A1 - 3
08/12VOLLEY WESTERLO A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
08/12VC SMASH LIER A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 1
08/12V.C. ZOERSEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
09/12OXACO BVC ANTWERPEN A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
15/12BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
15/12VC SMASH LIER A - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
15/12FH NIJLEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
15/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 1
16/12VBC ZANDHOVEN B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
22/12V.C. ZOERSEL B - VBC ZANDHOVEN B3 - 1
22/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - VC SMASH LIER A1 - 3
22/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN A1 - 3
23/12MENDO BOOISCHOT B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
05/01FH NIJLEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
05/01V.C. ZOERSEL B - BOVOC BOUWEL B3 - 0
12/01VC SMASH LIER A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
12/01VOLLEY WESTERLO A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
12/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
13/01OXACO BVC ANTWERPEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
13/01BOVOC BOUWEL B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C0 - 3
19/01V.C. ZOERSEL B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM A - VOLLEY WESTERLO A3 - 2
20/01MENDO BOOISCHOT B - VC SMASH LIER A0 - 3
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
26/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 0
26/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 2
26/01VC SMASH LIER A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
26/01VOLLEY WESTERLO A - FH NIJLEN A3 - 1
27/01BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
27/01OXACO BVC ANTWERPEN A - V.C. ZOERSEL B3 - 1
02/02V.C. ZOERSEL B - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
02/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
02/02FH NIJLEN A - VC SMASH LIER A1 - 3
03/02MENDO BOOISCHOT B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
03/02VBC ZANDHOVEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
09/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - VBC ZANDHOVEN B2 - 3
09/02FH NIJLEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A2 - 3
16/02BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN A0 - 3
16/02VC SMASH LIER A - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
16/02VOLLEY WESTERLO A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C1 - 3
16/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - V.C. ZOERSEL B3 - 0
17/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VBC ZANDHOVEN B3 - 0
23/02VC SMASH LIER A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 0
23/02V.C. ZOERSEL B - MENDO BOOISCHOT B3 - 2
23/02GEEL ZWART WIJNEGEM A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
24/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLLEY WESTERLO A1 - 3
24/02FH NIJLEN A - VBC ZANDHOVEN B3 - 2
09/03MENDO BOOISCHOT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A0 - 3
10/03OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT B3 - 1
10/03VBC ZANDHOVEN B - BOVOC BOUWEL B3 - 1
16/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM A - FH NIJLEN A2 - 3
16/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
16/03BOVOC BOUWEL B - VC SMASH LIER A0 - 3
17/03OXACO BVC ANTWERPEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B1 - 3
17/03VBC ZANDHOVEN B - V.C. ZOERSEL B2 - 3
23/03V.C. ZOERSEL B - FH NIJLEN A0 - 3
23/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - BOVOC BOUWEL B3 - 0
23/03VC SMASH LIER A - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
24/03OXACO BVC ANTWERPEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 2
24/03MENDO BOOISCHOT B - GEEL ZWART WIJNEGEM A1 - 3
24/03VBC ZANDHOVEN B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C3 - 0
30/03AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - V.C. ZOERSEL B1 - 3
30/03FH NIJLEN A - MENDO BOOISCHOT B3 - 0
30/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A - VC SMASH LIER A2 - 3
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLLEY WESTERLO A3 - 1
31/03BOVOC BOUWEL B - OXACO BVC ANTWERPEN A0 - 3
02/04VBC ZANDHOVEN B - VOLLEY WESTERLO A3 - 0
06/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - FH NIJLEN A3 - 1
06/04FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A3 - 2
06/04VOLLEY WESTERLO A - BOVOC BOUWEL B3 - 0
06/04V.C. ZOERSEL B - GEEL ZWART WIJNEGEM A3 - 2
07/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VC SMASH LIER A1 - 3
07/04MENDO BOOISCHOT B - VBC ZANDHOVEN B1 - 3

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be