D3 (3de provinciale reeks A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/05/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.SVEKA SCHOTEN A2217113592254
2.AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D2213423583049
3.MAVOC-MECHELEN C2213414572648
4.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C2213144513745
5.VOC SCHRIEK A2211326503441
6.VC DUVEL PUURS B2210327473938
7.Wavoc Waver A227258434730
8.V O L A K VORSELAAR A2281112334227
9.M. SIKS BLAASVELD VC2253311375024
10.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B2252312315222
11.WOVO MALLE B2223314265815
12.FH NIJLEN C22100219643

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/09MAVOC-MECHELEN C - WOVO MALLE B3 - 0
16/09VC DUVEL PUURS B - VOC SCHRIEK A1 - 3
16/09WAVOC WAVER A - FH NIJLEN C3 - 0
16/09V O L A K VORSELAAR A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
16/09SVEKA SCHOTEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 0
16/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 0
23/09M. SIKS BLAASVELD VC - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
23/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VC DUVEL PUURS B1 - 3
23/09VOC SCHRIEK A - V O L A K VORSELAAR A2 - 3
24/09FH NIJLEN C - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
24/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D1 - 3
30/09AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - FH NIJLEN C3 - 0
30/09MAVOC-MECHELEN C - VOC SCHRIEK A3 - 2
30/09SVEKA SCHOTEN A - WOVO MALLE B3 - 0
30/09V O L A K VORSELAAR A - M. SIKS BLAASVELD VC0 - 3
30/09WAVOC WAVER A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
30/09VC DUVEL PUURS B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 2
07/10VOC SCHRIEK A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 0
07/10WAVOC WAVER A - WOVO MALLE B3 - 0
08/10MAVOC-MECHELEN C - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
14/10M. SIKS BLAASVELD VC - VC DUVEL PUURS B3 - 2
14/10VOC SCHRIEK A - WAVOC WAVER A3 - 0
14/10FH NIJLEN C - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
14/10WOVO MALLE B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D2 - 3
15/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - V O L A K VORSELAAR A0 - 3
15/10MAVOC-MECHELEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
21/10WAVOC WAVER A - M. SIKS BLAASVELD VC1 - 3
21/10VC DUVEL PUURS B - WOVO MALLE B3 - 0
21/10V O L A K VORSELAAR A - FH NIJLEN C3 - 0
21/10AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
21/10SVEKA SCHOTEN A - VOC SCHRIEK A3 - 0
22/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
28/10M. SIKS BLAASVELD VC - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
28/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
28/10VOC SCHRIEK A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D1 - 3
28/10WOVO MALLE B - V O L A K VORSELAAR A0 - 3
28/10FH NIJLEN C - VC DUVEL PUURS B1 - 3
29/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - WAVOC WAVER A3 - 1
05/11WOVO MALLE B - WAVOC WAVER A3 - 2
11/11AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - MAVOC-MECHELEN C1 - 3
11/11WOVO MALLE B - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 2
12/11FH NIJLEN C - VOC SCHRIEK A0 - 3
12/11V O L A K VORSELAAR A - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
12/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
18/11FH NIJLEN C - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 1
18/11SVEKA SCHOTEN A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D3 - 1
18/11V O L A K VORSELAAR A - VC DUVEL PUURS B2 - 3
18/11WOVO MALLE B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C1 - 3
18/11MAVOC-MECHELEN C - WAVOC WAVER A3 - 1
25/11WOVO MALLE B - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
02/12VC DUVEL PUURS B - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
02/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - WOVO MALLE B3 - 1
02/12VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 1
02/12WAVOC WAVER A - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
03/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
03/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - FH NIJLEN C3 - 1
09/12M. SIKS BLAASVELD VC - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 2
09/12SVEKA SCHOTEN A - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
09/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - FH NIJLEN C3 - 0
09/12VC DUVEL PUURS B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D3 - 1
09/12WAVOC WAVER A - V O L A K VORSELAAR A3 - 1
09/12WOVO MALLE B - VOC SCHRIEK A0 - 3
16/12SVEKA SCHOTEN A - VC DUVEL PUURS B3 - 1
16/12AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - WAVOC WAVER A2 - 3
16/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - M. SIKS BLAASVELD VC0 - 3
16/12MAVOC-MECHELEN C - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
17/12FH NIJLEN C - WOVO MALLE B1 - 3
06/01VOC SCHRIEK A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 2
06/01SVEKA SCHOTEN A - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
13/01FH NIJLEN C - WAVOC WAVER A1 - 3
13/01VOC SCHRIEK A - VC DUVEL PUURS B3 - 0
13/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - V O L A K VORSELAAR A3 - 1
13/01M. SIKS BLAASVELD VC - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D3 - 2
20/01AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 2
20/01SVEKA SCHOTEN A - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 0
20/01VC DUVEL PUURS B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 0
20/01V O L A K VORSELAAR A - VOC SCHRIEK A1 - 3
20/01MAVOC-MECHELEN C - FH NIJLEN C3 - 0
27/01FH NIJLEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D1 - 3
27/01VOC SCHRIEK A - MAVOC-MECHELEN C3 - 2
27/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - WAVOC WAVER A3 - 2
27/01M. SIKS BLAASVELD VC - V O L A K VORSELAAR A1 - 3
28/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - VC DUVEL PUURS B3 - 1
03/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - WOVO MALLE B3 - 1
03/02SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN C3 - 0
03/02V O L A K VORSELAAR A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C1 - 3
03/02VC DUVEL PUURS B - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 1
03/02WAVOC WAVER A - VOC SCHRIEK A3 - 1
10/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D2 - 3
10/02MAVOC-MECHELEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C3 - 2
10/02WOVO MALLE B - VC DUVEL PUURS B2 - 3
10/02FH NIJLEN C - V O L A K VORSELAAR A0 - 3
17/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - MAVOC-MECHELEN C1 - 3
24/02AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - VOC SCHRIEK A3 - 0
24/02SVEKA SCHOTEN A - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B3 - 1
24/02V O L A K VORSELAAR A - WOVO MALLE B3 - 0
24/02VC DUVEL PUURS B - FH NIJLEN C3 - 0
24/02WAVOC WAVER A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C1 - 3
24/02MAVOC-MECHELEN C - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 0
02/03M. SIKS BLAASVELD VC - WAVOC WAVER A1 - 3
03/03WOVO MALLE B - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
09/03VOC SCHRIEK A - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
10/03MAVOC-MECHELEN C - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D1 - 3
10/03WAVOC WAVER A - VC DUVEL PUURS B3 - 2
10/03VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN C3 - 0
10/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C1 - 3
10/03M. SIKS BLAASVELD VC - WOVO MALLE B2 - 3
11/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - SVEKA SCHOTEN A3 - 1
17/03M. SIKS BLAASVELD VC - FH NIJLEN C3 - 0
17/03WAVOC WAVER A - MAVOC-MECHELEN C2 - 3
17/03VC DUVEL PUURS B - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
17/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B - VOC SCHRIEK A2 - 3
18/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - WOVO MALLE B3 - 2
24/03M. SIKS BLAASVELD VC - VOC SCHRIEK A0 - 3
24/03SVEKA SCHOTEN A - WAVOC WAVER A3 - 2
24/03V O L A K VORSELAAR A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D0 - 3
24/03WOVO MALLE B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B0 - 3
24/03MAVOC-MECHELEN C - VC DUVEL PUURS B3 - 0
25/03FH NIJLEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C0 - 3
07/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - SVEKA SCHOTEN A3 - 1
14/04V O L A K VORSELAAR A - WAVOC WAVER A3 - 0
14/04VOC SCHRIEK A - WOVO MALLE B3 - 1
14/04FH NIJLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B1 - 3
14/04AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - VC DUVEL PUURS B3 - 1
15/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 1
20/04VC DUVEL PUURS B - WAVOC WAVER A3 - 1
21/04WOVO MALLE B - FH NIJLEN C3 - 0
21/04WAVOC WAVER A - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D2 - 3
21/04VC DUVEL PUURS B - SVEKA SCHOTEN A3 - 1
21/04M. SIKS BLAASVELD VC - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B2 - 3
21/04V O L A K VORSELAAR A - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
22/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - VOC SCHRIEK A3 - 1

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be