D3 (3de provinciale reeks A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 13/11/2018 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B5500015015
2.FH NIJLEN C7411117915
3.MAVOC-MECHELEN D7411117915
4.MAVOC-MECHELEN C84103171314
5.WAVOC WAVERSE VBC A73112151312
6.VC OLEN A62211151011
7.VOC SCHRIEK A62211151111
8.BOVOC BOUWEL C73022131311
9.VC SYNETON DUVEL PUURS B7211312159
10.V O L A K VORSELAAR A601145173
11.M. SIKS BLAASVELD VC B700163211
12.VOLLEY WESTERLO B500052150

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
10/11VC OLEN A - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
10/11VOC SCHRIEK A - V O L A K VORSELAAR A3 - 2
10/11MAVOC-MECHELEN C - VOLLEY WESTERLO B3 - 1
10/11MAVOC-MECHELEN D - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
10/11FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL C3 - 2
17/11FH NIJLEN C - VOC SCHRIEK A
17/11M. SIKS BLAASVELD VC B - VC OLEN A
17/11VOLLEY WESTERLO B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
17/11BOVOC BOUWEL C - WAVOC WAVERSE VBC A
18/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - V O L A K VORSELAAR A
08/09MAVOC-MECHELEN C - MAVOC-MECHELEN D3 - 2
15/09M. SIKS BLAASVELD VC B - WAVOC WAVERSE VBC A1 - 3
15/09MAVOC-MECHELEN C - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
15/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - BOVOC BOUWEL C1 - 3
15/09VC OLEN A - FH NIJLEN C3 - 0
22/09VOC SCHRIEK A - VC SYNETON DUVEL PUURS B2 - 3
22/09V O L A K VORSELAAR A - MAVOC-MECHELEN D0 - 3
22/09FH NIJLEN C - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
22/09WAVOC WAVERSE VBC A - VC OLEN A2 - 3
22/09BOVOC BOUWEL C - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
23/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MAVOC-MECHELEN C3 - 0
29/09M. SIKS BLAASVELD VC B - V O L A K VORSELAAR A2 - 3
29/09MAVOC-MECHELEN D - VOC SCHRIEK A3 - 1
29/09MAVOC-MECHELEN C - BOVOC BOUWEL C3 - 0
29/09VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN C1 - 3
29/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - WAVOC WAVERSE VBC A2 - 3
06/10VOC SCHRIEK A - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
06/10BOVOC BOUWEL C - MAVOC-MECHELEN D0 - 3
06/10V O L A K VORSELAAR A - VC OLEN A0 - 3
06/10WAVOC WAVERSE VBC A - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
07/10FH NIJLEN C - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
07/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
13/10FH NIJLEN C - MAVOC-MECHELEN D2 - 3
13/10VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
13/10WAVOC WAVERSE VBC A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
20/10WAVOC WAVERSE VBC A - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
27/10M. SIKS BLAASVELD VC B - BOVOC BOUWEL C0 - 3
27/10VC SYNETON DUVEL PUURS B - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
27/10VC OLEN A - VOC SCHRIEK A2 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
28/10MAVOC-MECHELEN C - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 1
28/10MAVOC-MECHELEN D - FH NIJLEN C0 - 3
03/11BOVOC BOUWEL C - VC OLEN A2 - 3
04/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
10/11VC OLEN A - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
10/11VOC SCHRIEK A - V O L A K VORSELAAR A3 - 2
10/11MAVOC-MECHELEN C - VOLLEY WESTERLO B3 - 1
10/11MAVOC-MECHELEN D - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
10/11FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL C3 - 2
17/11FH NIJLEN C - VOC SCHRIEK A
17/11M. SIKS BLAASVELD VC B - VC OLEN A
17/11VOLLEY WESTERLO B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
17/11BOVOC BOUWEL C - WAVOC WAVERSE VBC A
18/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - V O L A K VORSELAAR A
24/11MAVOC-MECHELEN D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
24/11VOLLEY WESTERLO B - VOC SCHRIEK A
24/11VC OLEN A - MAVOC-MECHELEN C
01/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - MAVOC-MECHELEN C
01/12VOC SCHRIEK A - WAVOC WAVERSE VBC A
01/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - BOVOC BOUWEL C
01/12V O L A K VORSELAAR A - FH NIJLEN C
01/12M. SIKS BLAASVELD VC B - VOLLEY WESTERLO B
01/12VC OLEN A - MAVOC-MECHELEN D
08/12FH NIJLEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
08/12V O L A K VORSELAAR A - WAVOC WAVERSE VBC A
08/12VOLLEY WESTERLO B - VC OLEN A
08/12BOVOC BOUWEL C - VOC SCHRIEK A
09/12MAVOC-MECHELEN C - M. SIKS BLAASVELD VC B
09/12MAVOC-MECHELEN D - VC SYNETON DUVEL PUURS B
15/12WAVOC WAVERSE VBC A - FH NIJLEN C
15/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOC SCHRIEK A
15/12V O L A K VORSELAAR A - BOVOC BOUWEL C
15/12VOLLEY WESTERLO B - MAVOC-MECHELEN D
15/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - M. SIKS BLAASVELD VC B
22/12VC OLEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
22/12MAVOC-MECHELEN D - MAVOC-MECHELEN C
05/01FH NIJLEN C - VC OLEN A
05/01WAVOC WAVERSE VBC A - M. SIKS BLAASVELD VC B
05/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MAVOC-MECHELEN D
05/01V O L A K VORSELAAR A - MAVOC-MECHELEN C
05/01VOC SCHRIEK A - VOLLEY WESTERLO B
05/01BOVOC BOUWEL C - VC SYNETON DUVEL PUURS B
12/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOC SCHRIEK A
12/01M. SIKS BLAASVELD VC B - FH NIJLEN C
12/01VOLLEY WESTERLO B - BOVOC BOUWEL C
12/01MAVOC-MECHELEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
12/01MAVOC-MECHELEN D - V O L A K VORSELAAR A
12/01VC OLEN A - WAVOC WAVERSE VBC A
19/01VOC SCHRIEK A - MAVOC-MECHELEN D
19/01BOVOC BOUWEL C - MAVOC-MECHELEN C
19/01V O L A K VORSELAAR A - M. SIKS BLAASVELD VC B
19/01FH NIJLEN C - VOLLEY WESTERLO B
19/01WAVOC WAVERSE VBC A - VC SYNETON DUVEL PUURS B
20/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC OLEN A
26/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - FH NIJLEN C
26/01MAVOC-MECHELEN D - BOVOC BOUWEL C
26/01VOLLEY WESTERLO B - WAVOC WAVERSE VBC A
26/01M. SIKS BLAASVELD VC B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
26/01VC OLEN A - V O L A K VORSELAAR A
02/02WAVOC WAVERSE VBC A - MAVOC-MECHELEN D
02/02V O L A K VORSELAAR A - VC SYNETON DUVEL PUURS B
02/02BOVOC BOUWEL C - M. SIKS BLAASVELD VC B
03/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOLLEY WESTERLO B
09/02V O L A K VORSELAAR A - VOLLEY WESTERLO B
09/02FH NIJLEN C - MAVOC-MECHELEN C
09/02VOC SCHRIEK A - VC OLEN A
16/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
16/02VOLLEY WESTERLO B - V O L A K VORSELAAR A
16/02M. SIKS BLAASVELD VC B - VOC SCHRIEK A
16/02VC OLEN A - BOVOC BOUWEL C
17/02MAVOC-MECHELEN C - FH NIJLEN C
17/02MAVOC-MECHELEN D - WAVOC WAVERSE VBC A
23/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - VC OLEN A
23/02M. SIKS BLAASVELD VC B - MAVOC-MECHELEN D
23/02V O L A K VORSELAAR A - VOC SCHRIEK A
23/02VOLLEY WESTERLO B - MAVOC-MECHELEN C
23/02BOVOC BOUWEL C - FH NIJLEN C
02/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - WAVOC WAVERSE VBC A
16/03VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN C
16/03MAVOC-MECHELEN C - VOC SCHRIEK A
16/03VC OLEN A - M. SIKS BLAASVELD VC B
16/03WAVOC WAVERSE VBC A - BOVOC BOUWEL C
16/03V O L A K VORSELAAR A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
16/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOLLEY WESTERLO B
23/03VOLLEY WESTERLO B - M. SIKS BLAASVELD VC B
23/03MAVOC-MECHELEN C - VC SYNETON DUVEL PUURS B
23/03MAVOC-MECHELEN D - VC OLEN A
23/03WAVOC WAVERSE VBC A - VOC SCHRIEK A
23/03BOVOC BOUWEL C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
24/03FH NIJLEN C - V O L A K VORSELAAR A
30/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - MAVOC-MECHELEN D
30/03WAVOC WAVERSE VBC A - V O L A K VORSELAAR A
30/03VC OLEN A - VOLLEY WESTERLO B
30/03M. SIKS BLAASVELD VC B - MAVOC-MECHELEN C
30/03VOC SCHRIEK A - BOVOC BOUWEL C
31/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FH NIJLEN C
06/04VOC SCHRIEK A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
06/04MAVOC-MECHELEN C - VC OLEN A
06/04MAVOC-MECHELEN D - VOLLEY WESTERLO B
06/04M. SIKS BLAASVELD VC B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
06/04FH NIJLEN C - WAVOC WAVERSE VBC A
06/04BOVOC BOUWEL C - V O L A K VORSELAAR A

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be