D3 (3de provinciale reeks A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/03/2019 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B181710054453
2.MAVOC-MECHELEN D1810233422537
3.MAVOC-MECHELEN C1910234452937
4.FH NIJLEN C196445413630
5.VOLLEY WESTERLO B197318353828
6.VC OLEN A195527373827
7.BOVOC BOUWEL C197228333627
8.VC SYNETON DUVEL PUURS B197228343827
9.VOC SCHRIEK A195347364125
10.WAVOC WAVERSE VBC A175147293821
11.V O L A K VORSELAAR A1942211244518
12.M. SIKS BLAASVELD VC B191111612546

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOLLEY WESTERLO B3 - 1
16/03VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN C2 - 3
16/03V O L A K VORSELAAR A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
16/03WAVOC WAVERSE VBC A - BOVOC BOUWEL C2 - 3
16/03MAVOC-MECHELEN C - VOC SCHRIEK A3 - 0
16/03VC OLEN A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
23/03BOVOC BOUWEL C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
23/03MAVOC-MECHELEN C - VC SYNETON DUVEL PUURS B
23/03MAVOC-MECHELEN D - VC OLEN A
23/03WAVOC WAVERSE VBC A - VOC SCHRIEK A
23/03VOLLEY WESTERLO B - M. SIKS BLAASVELD VC B
24/03FH NIJLEN C - V O L A K VORSELAAR A
08/09MAVOC-MECHELEN C - MAVOC-MECHELEN D3 - 2
15/09VC OLEN A - FH NIJLEN C3 - 0
15/09M. SIKS BLAASVELD VC B - WAVOC WAVERSE VBC A1 - 3
15/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - BOVOC BOUWEL C1 - 3
15/09MAVOC-MECHELEN C - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
22/09VOC SCHRIEK A - VC SYNETON DUVEL PUURS B2 - 3
22/09BOVOC BOUWEL C - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
22/09V O L A K VORSELAAR A - MAVOC-MECHELEN D0 - 3
22/09WAVOC WAVERSE VBC A - VC OLEN A2 - 3
22/09FH NIJLEN C - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
23/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MAVOC-MECHELEN C3 - 0
29/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - WAVOC WAVERSE VBC A2 - 3
29/09VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN C1 - 3
29/09MAVOC-MECHELEN C - BOVOC BOUWEL C3 - 0
29/09MAVOC-MECHELEN D - VOC SCHRIEK A3 - 1
29/09M. SIKS BLAASVELD VC B - V O L A K VORSELAAR A2 - 3
06/10BOVOC BOUWEL C - MAVOC-MECHELEN D0 - 3
06/10WAVOC WAVERSE VBC A - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
06/10VOC SCHRIEK A - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
06/10V O L A K VORSELAAR A - VC OLEN A0 - 3
07/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
07/10FH NIJLEN C - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
13/10WAVOC WAVERSE VBC A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
13/10VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
13/10FH NIJLEN C - MAVOC-MECHELEN D2 - 3
20/10WAVOC WAVERSE VBC A - MAVOC-MECHELEN C3 - 1
27/10VC SYNETON DUVEL PUURS B - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
27/10M. SIKS BLAASVELD VC B - BOVOC BOUWEL C0 - 3
27/10VC OLEN A - VOC SCHRIEK A2 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
28/10MAVOC-MECHELEN C - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 1
28/10MAVOC-MECHELEN D - FH NIJLEN C0 - 3
03/11BOVOC BOUWEL C - VC OLEN A2 - 3
04/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
10/11VC OLEN A - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
10/11MAVOC-MECHELEN C - VOLLEY WESTERLO B3 - 1
10/11VOC SCHRIEK A - V O L A K VORSELAAR A3 - 2
10/11MAVOC-MECHELEN D - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
10/11FH NIJLEN C - BOVOC BOUWEL C3 - 2
17/11BOVOC BOUWEL C - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 1
17/11VOLLEY WESTERLO B - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 2
17/11FH NIJLEN C - VOC SCHRIEK A3 - 2
17/11M. SIKS BLAASVELD VC B - VC OLEN A3 - 2
18/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
24/11MAVOC-MECHELEN D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
24/11VOLLEY WESTERLO B - VOC SCHRIEK A3 - 1
24/11VC OLEN A - MAVOC-MECHELEN C3 - 2
01/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - MAVOC-MECHELEN C3 - 2
01/12VOC SCHRIEK A - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 0
01/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - BOVOC BOUWEL C3 - 0
01/12V O L A K VORSELAAR A - FH NIJLEN C3 - 1
01/12M. SIKS BLAASVELD VC B - VOLLEY WESTERLO B1 - 3
01/12VC OLEN A - MAVOC-MECHELEN D3 - 2
08/12V O L A K VORSELAAR A - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 2
08/12FH NIJLEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
08/12VOLLEY WESTERLO B - VC OLEN A3 - 1
08/12BOVOC BOUWEL C - VOC SCHRIEK A3 - 0
09/12MAVOC-MECHELEN C - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
09/12MAVOC-MECHELEN D - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
15/12WAVOC WAVERSE VBC A - FH NIJLEN C2 - 3
15/12V O L A K VORSELAAR A - BOVOC BOUWEL C3 - 1
15/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOC SCHRIEK A3 - 0
15/12VOLLEY WESTERLO B - MAVOC-MECHELEN D2 - 3
15/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - M. SIKS BLAASVELD VC B1 - 3
22/12VC OLEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B1 - 3
04/01V O L A K VORSELAAR A - MAVOC-MECHELEN C1 - 3
05/01FH NIJLEN C - VC OLEN A3 - 0
05/01WAVOC WAVERSE VBC A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
05/01VOC SCHRIEK A - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
05/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MAVOC-MECHELEN D3 - 2
05/01BOVOC BOUWEL C - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 0
12/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOC SCHRIEK A3 - 1
12/01VOLLEY WESTERLO B - BOVOC BOUWEL C3 - 1
12/01MAVOC-MECHELEN C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B1 - 3
12/01M. SIKS BLAASVELD VC B - FH NIJLEN C0 - 3
12/01VC OLEN A - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 1
12/01MAVOC-MECHELEN D - V O L A K VORSELAAR A3 - 0
18/01MAVOC-MECHELEN D - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
19/01VOC SCHRIEK A - MAVOC-MECHELEN D1 - 3
19/01BOVOC BOUWEL C - MAVOC-MECHELEN C0 - 3
19/01FH NIJLEN C - VOLLEY WESTERLO B2 - 3
19/01V O L A K VORSELAAR A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
19/01WAVOC WAVERSE VBC A - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 1
20/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC OLEN A3 - 0
26/01MAVOC-MECHELEN D - BOVOC BOUWEL C3 - 0
26/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - FH NIJLEN C3 - 1
26/01VOLLEY WESTERLO B - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 0
26/01M. SIKS BLAASVELD VC B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
26/01VC OLEN A - V O L A K VORSELAAR A0 - 3
02/02V O L A K VORSELAAR A - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
02/02BOVOC BOUWEL C - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
03/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
09/02VOC SCHRIEK A - VC OLEN A2 - 3
09/02FH NIJLEN C - MAVOC-MECHELEN C2 - 3
09/02V O L A K VORSELAAR A - VOLLEY WESTERLO B0 - 3
16/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
16/02VOLLEY WESTERLO B - V O L A K VORSELAAR A3 - 1
16/02M. SIKS BLAASVELD VC B - VOC SCHRIEK A1 - 3
16/02VC OLEN A - BOVOC BOUWEL C3 - 0
17/02MAVOC-MECHELEN D - WAVOC WAVERSE VBC A3 - 0
17/02MAVOC-MECHELEN C - FH NIJLEN C3 - 1
23/02BOVOC BOUWEL C - FH NIJLEN C3 - 2
23/02VOLLEY WESTERLO B - MAVOC-MECHELEN C3 - 2
23/02V O L A K VORSELAAR A - VOC SCHRIEK A2 - 3
23/02M. SIKS BLAASVELD VC B - MAVOC-MECHELEN D1 - 3
23/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - VC OLEN A3 - 0
16/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOLLEY WESTERLO B3 - 1
16/03VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN C2 - 3
16/03V O L A K VORSELAAR A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
16/03WAVOC WAVERSE VBC A - BOVOC BOUWEL C2 - 3
16/03MAVOC-MECHELEN C - VOC SCHRIEK A3 - 0
16/03VC OLEN A - M. SIKS BLAASVELD VC B3 - 0
23/03BOVOC BOUWEL C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
23/03MAVOC-MECHELEN C - VC SYNETON DUVEL PUURS B
23/03MAVOC-MECHELEN D - VC OLEN A
23/03WAVOC WAVERSE VBC A - VOC SCHRIEK A
23/03VOLLEY WESTERLO B - M. SIKS BLAASVELD VC B
24/03FH NIJLEN C - V O L A K VORSELAAR A
30/03WAVOC WAVERSE VBC A - V O L A K VORSELAAR A
30/03VOC SCHRIEK A - BOVOC BOUWEL C
30/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FH NIJLEN C
30/03VC OLEN A - VOLLEY WESTERLO B
30/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - MAVOC-MECHELEN D
30/03M. SIKS BLAASVELD VC B - MAVOC-MECHELEN C
31/03FH NIJLEN C - WAVOC WAVERSE VBC A
06/04M. SIKS BLAASVELD VC B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
06/04MAVOC-MECHELEN C - VC OLEN A
06/04VOC SCHRIEK A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
06/04BOVOC BOUWEL C - V O L A K VORSELAAR A
06/04MAVOC-MECHELEN D - VOLLEY WESTERLO B
13/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - WAVOC WAVERSE VBC A
16/04WAVOC WAVERSE VBC A - MAVOC-MECHELEN D

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be