D4 (3de provinciale reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/05/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B2016301581654
2.OLVOC OLEN A2017021551553
3.BVMV BEERSE C2012233512843
4.FH NIJLEN D209227423533
5.ARVOC B208408403532
6.VC GEEL B209218393632
7.MOLVOC MOL A206158354325
8.BOVOC BOUWEL C205339354624
9.SPINLEY DESSEL B2042212254818
10.OLMENSE V.C.2032213265115
11.WEGI GROOT LILLE B20001197601

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
09/09WEGI GROOT LILLE B - BVMV BEERSE C0 - 3
16/09WEGI GROOT LILLE B - FH NIJLEN D0 - 3
16/09BVMV BEERSE C - VC GEEL B3 - 0
16/09SPINLEY DESSEL B - MOLVOC MOL A3 - 2
16/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - OLVOC OLEN A3 - 0
23/09MOLVOC MOL A - BVMV BEERSE C2 - 3
23/09OLVOC OLEN A - ARVOC B3 - 0
23/09WEGI GROOT LILLE B - BOVOC BOUWEL C1 - 3
23/09VC GEEL B - SPINLEY DESSEL B3 - 1
30/09BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - FH NIJLEN D3 - 1
30/09WEGI GROOT LILLE B - MOLVOC MOL A0 - 3
30/09BVMV BEERSE C - OLMENSE V.C.3 - 0
30/09SPINLEY DESSEL B - OLVOC OLEN A0 - 3
30/09BOVOC BOUWEL C - ARVOC B2 - 3
13/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - BOVOC BOUWEL C3 - 0
14/10ARVOC B - FH NIJLEN D3 - 1
14/10OLVOC OLEN A - BVMV BEERSE C2 - 3
14/10OLMENSE V.C. - SPINLEY DESSEL B1 - 3
14/10VC GEEL B - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
21/10WEGI GROOT LILLE B - OLVOC OLEN A0 - 3
21/10BVMV BEERSE C - BOVOC BOUWEL C3 - 1
21/10SPINLEY DESSEL B - FH NIJLEN D0 - 3
21/10BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - MOLVOC MOL A3 - 0
21/10VC GEEL B - ARVOC B1 - 3
28/10OLMENSE V.C. - WEGI GROOT LILLE B3 - 1
28/10VC GEEL B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B1 - 3
28/10FH NIJLEN D - BVMV BEERSE C1 - 3
28/10MOLVOC MOL A - ARVOC B2 - 3
29/10BOVOC BOUWEL C - SPINLEY DESSEL B3 - 2
04/11BOVOC BOUWEL C - OLVOC OLEN A0 - 3
11/11OLMENSE V.C. - MOLVOC MOL A0 - 3
11/11SPINLEY DESSEL B - ARVOC B3 - 0
11/11BVMV BEERSE C - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
11/11FH NIJLEN D - VC GEEL B3 - 0
18/11BOVOC BOUWEL C - OLMENSE V.C.3 - 1
18/11SPINLEY DESSEL B - BVMV BEERSE C0 - 3
18/11ARVOC B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B1 - 3
18/11OLVOC OLEN A - FH NIJLEN D3 - 0
18/11MOLVOC MOL A - VC GEEL B1 - 3
02/12BOVOC BOUWEL C - MOLVOC MOL A3 - 1
02/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - SPINLEY DESSEL B3 - 0
02/12OLMENSE V.C. - FH NIJLEN D2 - 3
03/12ARVOC B - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
03/12OLVOC OLEN A - VC GEEL B3 - 0
09/12BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - BVMV BEERSE C3 - 2
09/12VC GEEL B - BOVOC BOUWEL C3 - 2
09/12MOLVOC MOL A - FH NIJLEN D1 - 3
09/12WEGI GROOT LILLE B - SPINLEY DESSEL B1 - 3
16/12FH NIJLEN D - BOVOC BOUWEL C2 - 3
16/12VC GEEL B - OLMENSE V.C.3 - 0
16/12WEGI GROOT LILLE B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B0 - 3
16/12BVMV BEERSE C - ARVOC B3 - 1
17/12OLVOC OLEN A - MOLVOC MOL A3 - 0
23/12OLMENSE V.C. - OLVOC OLEN A1 - 3
06/01OLMENSE V.C. - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B0 - 3
13/01ARVOC B - OLMENSE V.C.3 - 1
13/01FH NIJLEN D - WEGI GROOT LILLE B3 - 1
13/01VC GEEL B - BVMV BEERSE C3 - 1
13/01MOLVOC MOL A - SPINLEY DESSEL B3 - 0
13/01OLVOC OLEN A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B2 - 3
20/01BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - OLMENSE V.C.3 - 0
20/01SPINLEY DESSEL B - VC GEEL B2 - 3
20/01BVMV BEERSE C - MOLVOC MOL A1 - 3
20/01BOVOC BOUWEL C - WEGI GROOT LILLE B3 - 1
27/01OLMENSE V.C. - BVMV BEERSE C1 - 3
27/01OLVOC OLEN A - SPINLEY DESSEL B3 - 0
27/01MOLVOC MOL A - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
27/01FH NIJLEN D - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B0 - 3
27/01ARVOC B - BOVOC BOUWEL C0 - 3
02/02BOVOC BOUWEL C - BVMV BEERSE C1 - 3
03/02SPINLEY DESSEL B - OLMENSE V.C.0 - 3
03/02BVMV BEERSE C - OLVOC OLEN A1 - 3
03/02WEGI GROOT LILLE B - VC GEEL B0 - 3
03/02BOVOC BOUWEL C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B1 - 3
03/02FH NIJLEN D - ARVOC B3 - 1
10/02OLVOC OLEN A - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
10/02MOLVOC MOL A - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B3 - 1
10/02FH NIJLEN D - SPINLEY DESSEL B3 - 1
10/02ARVOC B - VC GEEL B3 - 0
17/02ARVOC B - OLVOC OLEN A0 - 3
24/02BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - VC GEEL B3 - 1
24/02ARVOC B - MOLVOC MOL A3 - 0
24/02SPINLEY DESSEL B - BOVOC BOUWEL C3 - 2
24/02BVMV BEERSE C - FH NIJLEN D3 - 1
24/02WEGI GROOT LILLE B - OLMENSE V.C.2 - 3
03/03OLMENSE V.C. - ARVOC B2 - 3
10/03VC GEEL B - FH NIJLEN D2 - 3
10/03MOLVOC MOL A - OLMENSE V.C.2 - 3
10/03OLVOC OLEN A - BOVOC BOUWEL C3 - 0
11/03ARVOC B - SPINLEY DESSEL B3 - 0
14/03BVMV BEERSE C - SPINLEY DESSEL B3 - 0
17/03VC GEEL B - MOLVOC MOL A3 - 0
17/03FH NIJLEN D - OLVOC OLEN A1 - 3
17/03OLMENSE V.C. - BOVOC BOUWEL C3 - 1
17/03BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - ARVOC B3 - 1
24/03SPINLEY DESSEL B - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B1 - 3
24/03MOLVOC MOL A - BOVOC BOUWEL C2 - 3
24/03FH NIJLEN D - OLMENSE V.C.3 - 0
24/03VC GEEL B - OLVOC OLEN A1 - 3
24/03WEGI GROOT LILLE B - ARVOC B0 - 3
14/04FH NIJLEN D - MOLVOC MOL A2 - 3
14/04BVMV BEERSE C - BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B2 - 3
14/04BOVOC BOUWEL C - VC GEEL B1 - 3
14/04SPINLEY DESSEL B - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
15/04OLVOC OLEN A - OLMENSE V.C.3 - 1
20/04BOVOC BOUWEL C - FH NIJLEN D0 - 3
21/04MOLVOC MOL A - OLVOC OLEN A1 - 3
21/04ARVOC B - BVMV BEERSE C3 - 2
21/04BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN B - WEGI GROOT LILLE B3 - 0
21/04OLMENSE V.C. - VC GEEL B1 - 3

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be