D4 (1ste gewest )

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/05/2019 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.V O L A K VORSELAAR B2219021611159
2.VC ST.JANSKRING HERENTALS B2215421611855
3.OLVOC OLEN C2216213572053
4.VOLLEY WESTERLO C2216213562553
5.OLVOC OLEN B2211137463438
6.FH NIJLEN D226628434732
7.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C2262311344925
8.VOLLEYBAL CLUB BERLAAR2252411345223
9.V O L A K VORSELAAR C2252411325123
10.VC OLEN B2242214265418
11.BOVOC BOUWEL D2222117216011
12.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D221111913636

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
08/09V O L A K VORSELAAR C - OLVOC OLEN B0 - 3
15/09VC OLEN B - OLVOC OLEN B1 - 3
15/09FH NIJLEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C1 - 3
15/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - V O L A K VORSELAAR C2 - 3
15/09VC ST.JANSKRING HERENTALS B - V O L A K VORSELAAR B3 - 0
15/09VOLLEY WESTERLO C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
15/09BOVOC BOUWEL D - OLVOC OLEN C0 - 3
22/09V O L A K VORSELAAR B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 0
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - BOVOC BOUWEL D3 - 1
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VC OLEN B0 - 3
22/09V O L A K VORSELAAR C - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
23/09OLVOC OLEN C - VOLLEY WESTERLO C3 - 0
23/09OLVOC OLEN B - FH NIJLEN D1 - 3
29/09BOVOC BOUWEL D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C0 - 3
29/09VOLLEY WESTERLO C - OLVOC OLEN B3 - 1
29/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D2 - 3
29/09FH NIJLEN D - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
30/09VC ST.JANSKRING HERENTALS B - OLVOC OLEN C2 - 3
06/10OLVOC OLEN B - BOVOC BOUWEL D3 - 0
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOLLEY WESTERLO C1 - 3
06/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC ST.JANSKRING HERENTALS B1 - 3
06/10V O L A K VORSELAAR B - VC OLEN B3 - 0
06/10OLVOC OLEN C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
06/10V O L A K VORSELAAR C - FH NIJLEN D3 - 0
13/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - OLVOC OLEN B2 - 3
13/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
27/10VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - OLVOC OLEN B0 - 3
27/10FH NIJLEN D - OLVOC OLEN C3 - 2
27/10VC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
27/10VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
27/10BOVOC BOUWEL D - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO C - V O L A K VORSELAAR C3 - 2
03/11BOVOC BOUWEL D - V O L A K VORSELAAR C1 - 3
03/11OLVOC OLEN C - VC OLEN B3 - 0
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - FH NIJLEN D1 - 3
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
03/11OLVOC OLEN B - VC ST.JANSKRING HERENTALS B2 - 3
10/11VC OLEN B - BOVOC BOUWEL D2 - 3
10/11VOLLEY WESTERLO C - VC ST.JANSKRING HERENTALS B2 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - V O L A K VORSELAAR C3 - 1
10/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - FH NIJLEN D2 - 3
11/11OLVOC OLEN B - OLVOC OLEN C1 - 3
17/11OLVOC OLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 1
17/11VOLLEY WESTERLO C - BOVOC BOUWEL D3 - 0
17/11FH NIJLEN D - VC OLEN B3 - 1
17/11V O L A K VORSELAAR C - V O L A K VORSELAAR B1 - 3
17/11OLVOC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
18/11VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 0
24/11VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
01/12V O L A K VORSELAAR B - OLVOC OLEN B3 - 0
01/12BOVOC BOUWEL D - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
01/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C1 - 3
01/12FH NIJLEN D - VOLLEY WESTERLO C1 - 3
01/12V O L A K VORSELAAR C - OLVOC OLEN C1 - 3
01/12VC OLEN B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
08/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - BOVOC BOUWEL D3 - 1
08/12V O L A K VORSELAAR B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
08/12OLVOC OLEN C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
08/12VOLLEY WESTERLO C - VC OLEN B3 - 0
08/12FH NIJLEN D - VC ST.JANSKRING HERENTALS B3 - 2
08/12OLVOC OLEN B - V O L A K VORSELAAR C3 - 0
15/12V O L A K VORSELAAR C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 2
15/12BOVOC BOUWEL D - FH NIJLEN D2 - 3
15/12V O L A K VORSELAAR B - OLVOC OLEN C3 - 0
16/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VOLLEY WESTERLO C1 - 3
22/12VC OLEN B - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
22/12VOLLEY WESTERLO C - V O L A K VORSELAAR B3 - 2
05/01OLVOC OLEN C - BOVOC BOUWEL D3 - 0
05/01V O L A K VORSELAAR C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR2 - 3
05/01V O L A K VORSELAAR B - VC ST.JANSKRING HERENTALS B2 - 3
05/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - FH NIJLEN D3 - 2
05/01OLVOC OLEN B - VC OLEN B3 - 0
12/01BOVOC BOUWEL D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 1
12/01VOLLEY WESTERLO C - OLVOC OLEN C3 - 1
12/01VC ST.JANSKRING HERENTALS B - V O L A K VORSELAAR C3 - 0
12/01FH NIJLEN D - OLVOC OLEN B3 - 2
12/01VC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C2 - 3
19/01V O L A K VORSELAAR B - FH NIJLEN D3 - 0
19/01OLVOC OLEN C - VC ST.JANSKRING HERENTALS B3 - 0
19/01V O L A K VORSELAAR C - VC OLEN B2 - 3
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - BOVOC BOUWEL D2 - 3
19/01OLVOC OLEN B - VOLLEY WESTERLO C1 - 3
26/01FH NIJLEN D - V O L A K VORSELAAR C3 - 2
26/01VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
26/01BOVOC BOUWEL D - OLVOC OLEN B0 - 3
26/01VOLLEY WESTERLO C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 1
26/01VC OLEN B - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
27/01VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - OLVOC OLEN C0 - 3
02/02OLVOC OLEN C - FH NIJLEN D3 - 2
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VC OLEN B1 - 3
02/02V O L A K VORSELAAR B - BOVOC BOUWEL D3 - 0
02/02V O L A K VORSELAAR C - VOLLEY WESTERLO C0 - 3
02/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
02/02OLVOC OLEN B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
09/02V O L A K VORSELAAR C - BOVOC BOUWEL D3 - 1
09/02VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - VOLLEY WESTERLO C0 - 3
09/02OLVOC OLEN C - OLVOC OLEN B3 - 0
16/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - OLVOC OLEN B3 - 2
16/02VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 2
16/02FH NIJLEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
16/02VC OLEN B - OLVOC OLEN C0 - 3
16/02V O L A K VORSELAAR B - VOLLEY WESTERLO C3 - 0
23/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VOLLEY WESTERLO C3 - 0
23/02V O L A K VORSELAAR B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
23/02FH NIJLEN D - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR1 - 3
23/02V O L A K VORSELAAR C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C0 - 3
23/02BOVOC BOUWEL D - VC OLEN B3 - 1
16/03BOVOC BOUWEL D - VOLLEY WESTERLO C1 - 3
16/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - OLVOC OLEN B0 - 3
16/03V O L A K VORSELAAR B - V O L A K VORSELAAR C3 - 0
16/03VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
16/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - OLVOC OLEN C0 - 3
16/03VC OLEN B - FH NIJLEN D1 - 3
23/03OLVOC OLEN B - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
23/03OLVOC OLEN C - V O L A K VORSELAAR C3 - 0
23/03VC ST.JANSKRING HERENTALS B - BOVOC BOUWEL D3 - 0
23/03VOLLEY WESTERLO C - FH NIJLEN D3 - 0
24/03VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC OLEN B2 - 3
27/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D3 - 0
30/03BOVOC BOUWEL D - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR1 - 3
30/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - OLVOC OLEN C0 - 3
30/03VC ST.JANSKRING HERENTALS B - FH NIJLEN D3 - 0
30/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - V O L A K VORSELAAR B1 - 3
30/03VC OLEN B - VOLLEY WESTERLO C0 - 3
06/04VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VC OLEN B3 - 0
06/04OLVOC OLEN B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
06/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT D - V O L A K VORSELAAR C0 - 3
06/04VOLLEY WESTERLO C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR3 - 1
07/04FH NIJLEN D - BOVOC BOUWEL D3 - 1
13/04OLVOC OLEN C - V O L A K VORSELAAR B0 - 3
13/04VC OLEN B - V O L A K VORSELAAR C0 - 3

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be