H2 (2de provinciale reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 23/01/2019 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.M. SIKS BLAASVELD VC B1410310411237
2.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1310102341232
3.FH NIJLEN B148222341930
4.VC SYNETON DUVEL PUURS B138122331828
5.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B147232352128
6.VOC SCHRIEK A136115252221
7.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B145225272621
8.SVEKA SCHOTEN A136007202518
9.GEEL ZWART WIJNEGEM B142219193411
10.VOLMAR EKEREN B142129153610
11.MENDO BOOISCHOT E143001111349
12.VOS SCHILDE14001137421

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
19/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOS SCHILDE3 - 1
19/01VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC B1 - 3
19/01VOLMAR EKEREN B - FH NIJLEN B0 - 3
19/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1 - 3
19/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
26/01VOS SCHILDE - VOC SCHRIEK A
26/01M. SIKS BLAASVELD VC B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
26/01FH NIJLEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
26/01MENDO BOOISCHOT E - VOLMAR EKEREN B
26/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - SVEKA SCHOTEN A
27/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
15/09SVEKA SCHOTEN A - VOC SCHRIEK A1 - 3
15/09VOS SCHILDE - VOLMAR EKEREN B1 - 3
15/09M. SIKS BLAASVELD VC B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 1
15/09FH NIJLEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
16/09MENDO BOOISCHOT E - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
16/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 1
22/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
22/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOS SCHILDE3 - 0
22/09VOC SCHRIEK A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT E - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
29/09FH NIJLEN B - VOLMAR EKEREN B3 - 1
29/09M. SIKS BLAASVELD VC B - VOC SCHRIEK A3 - 0
29/09VOS SCHILDE - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
29/09SVEKA SCHOTEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 1
30/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
30/09MENDO BOOISCHOT E - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B1 - 3
06/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN B2 - 3
06/10VOLMAR EKEREN B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
06/10VOC SCHRIEK A - VOS SCHILDE3 - 0
06/10VC SYNETON DUVEL PUURS B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
06/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
06/10SVEKA SCHOTEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
13/10VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN B3 - 2
21/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FH NIJLEN B3 - 2
27/10MENDO BOOISCHOT E - VOC SCHRIEK A0 - 3
27/10SVEKA SCHOTEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
27/10VOS SCHILDE - GEEL ZWART WIJNEGEM B2 - 3
27/10M. SIKS BLAASVELD VC B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 2
27/10FH NIJLEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 2
28/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOLMAR EKEREN B3 - 0
03/11VOLMAR EKEREN B - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
03/11M. SIKS BLAASVELD VC B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
03/11VC SYNETON DUVEL PUURS B - MENDO BOOISCHOT E3 - 1
03/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D3 - 1
03/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOS SCHILDE3 - 1
10/11VOC SCHRIEK A - VOLMAR EKEREN B2 - 3
10/11M. SIKS BLAASVELD VC B - FH NIJLEN B3 - 0
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
10/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
10/11SVEKA SCHOTEN A - VOS SCHILDE3 - 1
17/11M. SIKS BLAASVELD VC B - VOS SCHILDE3 - 0
17/11VC SYNETON DUVEL PUURS B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
17/11SVEKA SCHOTEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
17/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLMAR EKEREN B3 - 0
17/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOC SCHRIEK A0 - 3
18/11FH NIJLEN B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
25/11HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
01/12SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN B1 - 3
01/12VOLMAR EKEREN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B2 - 3
01/12VOC SCHRIEK A - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SYNETON DUVEL PUURS B2 - 3
02/12MENDO BOOISCHOT E - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
02/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOS SCHILDE3 - 0
08/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOLMAR EKEREN B3 - 2
08/12MENDO BOOISCHOT E - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
08/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOC SCHRIEK A3 - 0
08/12M. SIKS BLAASVELD VC B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D2 - 3
08/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
09/12FH NIJLEN B - VOS SCHILDE3 - 1
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOC SCHRIEK A1 - 3
15/12VOLMAR EKEREN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
15/12M. SIKS BLAASVELD VC B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
15/12VOS SCHILDE - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
16/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - FH NIJLEN B0 - 3
05/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - FH NIJLEN B0 - 3
05/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
06/01VOLMAR EKEREN B - VOS SCHILDE3 - 0
12/01FH NIJLEN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
12/01SVEKA SCHOTEN A - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
12/01VOS SCHILDE - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
12/01M. SIKS BLAASVELD VC B - VOLMAR EKEREN B3 - 1
12/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
13/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOC SCHRIEK A3 - 0
19/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOS SCHILDE3 - 1
19/01VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC B1 - 3
19/01VOLMAR EKEREN B - FH NIJLEN B0 - 3
19/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1 - 3
19/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
26/01VOS SCHILDE - VOC SCHRIEK A
26/01M. SIKS BLAASVELD VC B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
26/01FH NIJLEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
26/01MENDO BOOISCHOT E - VOLMAR EKEREN B
26/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - SVEKA SCHOTEN A
27/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
02/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - FH NIJLEN B
02/02VOLMAR EKEREN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOS SCHILDE
02/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - SVEKA SCHOTEN A
02/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B
09/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
16/02SVEKA SCHOTEN A - VOLMAR EKEREN B
16/02FH NIJLEN B - VOC SCHRIEK A
16/02VOS SCHILDE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
16/02GEEL ZWART WIJNEGEM B - M. SIKS BLAASVELD VC B
17/02MENDO BOOISCHOT E - VC SYNETON DUVEL PUURS B
23/02VOS SCHILDE - SVEKA SCHOTEN A
23/02FH NIJLEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B
23/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM B
23/02VOLMAR EKEREN B - VOC SCHRIEK A
23/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
24/02MENDO BOOISCHOT E - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D
24/02VOC SCHRIEK A - SVEKA SCHOTEN A
10/03VOC SCHRIEK A - MENDO BOOISCHOT E
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - VC SYNETON DUVEL PUURS B
16/03VOS SCHILDE - M. SIKS BLAASVELD VC B
16/03VOLMAR EKEREN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
16/03VOC SCHRIEK A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
17/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - SVEKA SCHOTEN A
17/03MENDO BOOISCHOT E - FH NIJLEN B
23/03FH NIJLEN B - SVEKA SCHOTEN A
23/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOC SCHRIEK A
23/03M. SIKS BLAASVELD VC B - MENDO BOOISCHOT E
23/03VOS SCHILDE - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D
23/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
23/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B
30/03SVEKA SCHOTEN A - MENDO BOOISCHOT E
30/03VOC SCHRIEK A - VC SYNETON DUVEL PUURS B
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
30/03VOS SCHILDE - FH NIJLEN B
30/03VOLMAR EKEREN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B
31/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - M. SIKS BLAASVELD VC B
06/04VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOLMAR EKEREN B
06/04SVEKA SCHOTEN A - M. SIKS BLAASVELD VC B
06/04FH NIJLEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D
06/04VOC SCHRIEK A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
06/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B
07/04MENDO BOOISCHOT E - VOS SCHILDE

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be