H2 (2de provinciale reeks B)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 21/05/2019 18:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.M. SIKS BLAASVELD VC B2215511622056
2.VC SYNETON DUVEL PUURS B2217122602355
3.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D2214314552548
4.FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2213243562847
5.VOC SCHRIEK A2211227463439
6.FH NIJLEN B2210336473639
7.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B228248414132
8.SVEKA SCHOTEN A2270312295024
9.GEEL ZWART WIJNEGEM B2234114295418
10.MENDO BOOISCHOT E2232215225615
11.VOS SCHILDE2213216216111
12.VOLMAR EKEREN B2221316206011

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
15/09FH NIJLEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
15/09M. SIKS BLAASVELD VC B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 1
15/09VOS SCHILDE - VOLMAR EKEREN B1 - 3
15/09SVEKA SCHOTEN A - VOC SCHRIEK A1 - 3
16/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 1
16/09MENDO BOOISCHOT E - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
22/09VOC SCHRIEK A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1 - 3
22/09VOLMAR EKEREN B - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
22/09VC SYNETON DUVEL PUURS B - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
22/09FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOS SCHILDE3 - 0
23/09MENDO BOOISCHOT E - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
29/09SVEKA SCHOTEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 1
29/09M. SIKS BLAASVELD VC B - VOC SCHRIEK A3 - 0
29/09VOS SCHILDE - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
29/09FH NIJLEN B - VOLMAR EKEREN B3 - 1
30/09MENDO BOOISCHOT E - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B1 - 3
30/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
06/10VOC SCHRIEK A - VOS SCHILDE3 - 0
06/10VC SYNETON DUVEL PUURS B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
06/10SVEKA SCHOTEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
06/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
06/10FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - FH NIJLEN B2 - 3
06/10VOLMAR EKEREN B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
13/10VOC SCHRIEK A - FH NIJLEN B3 - 2
21/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FH NIJLEN B3 - 2
27/10SVEKA SCHOTEN A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
27/10VOS SCHILDE - GEEL ZWART WIJNEGEM B2 - 3
27/10M. SIKS BLAASVELD VC B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 2
27/10FH NIJLEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B3 - 2
27/10MENDO BOOISCHOT E - VOC SCHRIEK A0 - 3
28/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOLMAR EKEREN B3 - 0
03/11VC SYNETON DUVEL PUURS B - MENDO BOOISCHOT E3 - 1
03/11M. SIKS BLAASVELD VC B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
03/11VOLMAR EKEREN B - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
03/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOS SCHILDE3 - 1
03/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D3 - 1
10/11GEEL ZWART WIJNEGEM B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
10/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
10/11M. SIKS BLAASVELD VC B - FH NIJLEN B3 - 0
10/11VOC SCHRIEK A - VOLMAR EKEREN B2 - 3
10/11SVEKA SCHOTEN A - VOS SCHILDE3 - 1
17/11M. SIKS BLAASVELD VC B - VOS SCHILDE3 - 0
17/11VC SYNETON DUVEL PUURS B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
17/11SVEKA SCHOTEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
17/11FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOLMAR EKEREN B3 - 0
17/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOC SCHRIEK A0 - 3
18/11FH NIJLEN B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
25/11HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
01/12SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN B1 - 3
01/12VOLMAR EKEREN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B2 - 3
01/12VOC SCHRIEK A - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
01/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VC SYNETON DUVEL PUURS B2 - 3
02/12MENDO BOOISCHOT E - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
02/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOS SCHILDE3 - 0
08/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOLMAR EKEREN B3 - 2
08/12MENDO BOOISCHOT E - SVEKA SCHOTEN A0 - 3
08/12VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOC SCHRIEK A3 - 0
08/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B2 - 3
08/12M. SIKS BLAASVELD VC B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D2 - 3
09/12FH NIJLEN B - VOS SCHILDE3 - 1
15/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
15/12FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - VOC SCHRIEK A1 - 3
15/12VOLMAR EKEREN B - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
15/12M. SIKS BLAASVELD VC B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
15/12VOS SCHILDE - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
16/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - FH NIJLEN B0 - 3
05/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
05/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - FH NIJLEN B0 - 3
05/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
06/01VOLMAR EKEREN B - VOS SCHILDE3 - 0
12/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
12/01FH NIJLEN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
12/01M. SIKS BLAASVELD VC B - VOLMAR EKEREN B3 - 1
12/01VOS SCHILDE - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
12/01SVEKA SCHOTEN A - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
13/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - VOC SCHRIEK A3 - 0
19/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D1 - 3
19/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
19/01FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
19/01VOC SCHRIEK A - M. SIKS BLAASVELD VC B1 - 3
19/01VOLMAR EKEREN B - FH NIJLEN B0 - 3
19/01VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOS SCHILDE3 - 1
26/01VOS SCHILDE - VOC SCHRIEK A3 - 2
26/01M. SIKS BLAASVELD VC B - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
26/01FH NIJLEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
26/01MENDO BOOISCHOT E - VOLMAR EKEREN B3 - 2
26/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
27/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 2
02/02MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
02/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - FH NIJLEN B3 - 1
02/02GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOS SCHILDE3 - 2
02/02VOLMAR EKEREN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
02/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
09/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D3 - 0
16/02SVEKA SCHOTEN A - VOLMAR EKEREN B3 - 1
16/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 2
16/02VOS SCHILDE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
16/02FH NIJLEN B - VOC SCHRIEK A0 - 3
16/02GEEL ZWART WIJNEGEM B - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
17/02MENDO BOOISCHOT E - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
23/02VC SYNETON DUVEL PUURS B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 1
23/02FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
23/02FH NIJLEN B - M. SIKS BLAASVELD VC B2 - 3
23/02VOS SCHILDE - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
23/02VOLMAR EKEREN B - VOC SCHRIEK A1 - 3
24/02MENDO BOOISCHOT E - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
24/02VOC SCHRIEK A - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
10/03VOC SCHRIEK A - MENDO BOOISCHOT E3 - 2
16/03VOS SCHILDE - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
16/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - VC SYNETON DUVEL PUURS B0 - 3
16/03VOLMAR EKEREN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
16/03VOC SCHRIEK A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
17/03MENDO BOOISCHOT E - FH NIJLEN B0 - 3
17/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
23/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B3 - 0
23/03VC SYNETON DUVEL PUURS B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B3 - 1
23/03VOS SCHILDE - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D0 - 3
23/03M. SIKS BLAASVELD VC B - MENDO BOOISCHOT E3 - 0
23/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOC SCHRIEK A0 - 3
23/03FH NIJLEN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
30/03VOC SCHRIEK A - VC SYNETON DUVEL PUURS B1 - 3
30/03FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
30/03SVEKA SCHOTEN A - MENDO BOOISCHOT E2 - 3
30/03VOLMAR EKEREN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B1 - 3
30/03VOS SCHILDE - FH NIJLEN B3 - 1
31/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - M. SIKS BLAASVELD VC B1 - 3
04/04VOC SCHRIEK A - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B0 - 3
06/04SVEKA SCHOTEN A - M. SIKS BLAASVELD VC B0 - 3
06/04FH NIJLEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D3 - 2
06/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
06/04VC SYNETON DUVEL PUURS B - VOLMAR EKEREN B3 - 0
07/04MENDO BOOISCHOT E - VOS SCHILDE2 - 3

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be