H2 (2de provinciale reeks A)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/05/2018 22:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.MENDO BOOISCHOT E222200066166
2.M. SIKS BLAASVELD VC2215214542550
3.HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C2213234523046
4.VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B2212325513244
5.SVEKA SCHOTEN A229157434234
6.VOLMAR EKEREN B228329404432
7.MAVOC-MECHELEN A2265110414729
8.FH NIJLEN B225467414929
9.MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B2271113324724
10.GEEL ZWART WIJNEGEM B2234411345321
11.VOS SCHILDE2234312315520
12.OXACO BVC ANTWERPEN A22001216661

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
09/09GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOLMAR EKEREN B0 - 3
16/09VOS SCHILDE - M. SIKS BLAASVELD VC0 - 3
16/09VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - FH NIJLEN B3 - 1
16/09VOLMAR EKEREN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C1 - 3
16/09OXACO BVC ANTWERPEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM B0 - 3
16/09SVEKA SCHOTEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
16/09MAVOC-MECHELEN A - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
23/09FH NIJLEN B - VOS SCHILDE2 - 3
23/09MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MAVOC-MECHELEN A2 - 3
23/09M. SIKS BLAASVELD VC - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 1
24/09HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
24/09MENDO BOOISCHOT E - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
30/09SVEKA SCHOTEN A - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 0
30/09OXACO BVC ANTWERPEN A - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
30/09MAVOC-MECHELEN A - FH NIJLEN B3 - 1
30/09VOLMAR EKEREN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 1
30/09VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
30/09VOS SCHILDE - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C0 - 3
14/10GEEL ZWART WIJNEGEM B - VOS SCHILDE2 - 3
14/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
14/10FH NIJLEN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 1
14/10M. SIKS BLAASVELD VC - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
15/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
15/10MENDO BOOISCHOT E - VOLMAR EKEREN B3 - 0
21/10GEEL ZWART WIJNEGEM B - MAVOC-MECHELEN A2 - 3
21/10VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
21/10VOLMAR EKEREN B - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 1
21/10OXACO BVC ANTWERPEN A - FH NIJLEN B1 - 3
21/10SVEKA SCHOTEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C0 - 3
21/10VOS SCHILDE - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B1 - 3
28/10MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
28/10FH NIJLEN B - VOLMAR EKEREN B2 - 3
28/10M. SIKS BLAASVELD VC - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
28/10GEEL ZWART WIJNEGEM B - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
29/10HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - MAVOC-MECHELEN A3 - 1
29/10MENDO BOOISCHOT E - VOS SCHILDE3 - 0
11/11VOLMAR EKEREN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
11/11M. SIKS BLAASVELD VC - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
11/11MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
11/11SVEKA SCHOTEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
11/11MAVOC-MECHELEN A - VOS SCHILDE1 - 3
12/11FH NIJLEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C0 - 3
18/11M. SIKS BLAASVELD VC - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
18/11VOS SCHILDE - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
18/11OXACO BVC ANTWERPEN A - VOLMAR EKEREN B1 - 3
18/11SVEKA SCHOTEN A - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
19/11MENDO BOOISCHOT E - FH NIJLEN B3 - 0
19/11HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
02/12MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - FH NIJLEN B3 - 2
02/12MAVOC-MECHELEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
02/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - SVEKA SCHOTEN A2 - 3
02/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - M. SIKS BLAASVELD VC1 - 3
02/12VOS SCHILDE - VOLMAR EKEREN B3 - 2
03/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
09/12MENDO BOOISCHOT E - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
09/12SVEKA SCHOTEN A - VOS SCHILDE3 - 0
09/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - FH NIJLEN B0 - 3
09/12VOLMAR EKEREN B - MAVOC-MECHELEN A1 - 3
09/12VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
09/12M. SIKS BLAASVELD VC - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C3 - 1
16/12VOS SCHILDE - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
16/12GEEL ZWART WIJNEGEM B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
16/12SVEKA SCHOTEN A - VOLMAR EKEREN B1 - 3
17/12HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 1
17/12MAVOC-MECHELEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 2
17/12FH NIJLEN B - M. SIKS BLAASVELD VC0 - 3
13/01M. SIKS BLAASVELD VC - VOS SCHILDE3 - 1
13/01FH NIJLEN B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B2 - 3
13/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
13/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
14/01MENDO BOOISCHOT E - MAVOC-MECHELEN A3 - 0
14/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - VOLMAR EKEREN B3 - 0
20/01MAVOC-MECHELEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B1 - 3
20/01SVEKA SCHOTEN A - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
20/01VOS SCHILDE - FH NIJLEN B2 - 3
20/01VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 2
20/01VOLMAR EKEREN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 2
20/01OXACO BVC ANTWERPEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C0 - 3
27/01MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOLMAR EKEREN B3 - 0
27/01GEEL ZWART WIJNEGEM B - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B1 - 3
27/01FH NIJLEN B - MAVOC-MECHELEN A3 - 2
27/01M. SIKS BLAASVELD VC - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
28/01HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - VOS SCHILDE3 - 1
28/01MENDO BOOISCHOT E - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 1
03/02SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN B2 - 3
03/02OXACO BVC ANTWERPEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B0 - 3
03/02VOLMAR EKEREN B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
03/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C3 - 0
03/02VOS SCHILDE - GEEL ZWART WIJNEGEM B2 - 3
04/02MAVOC-MECHELEN A - M. SIKS BLAASVELD VC1 - 3
10/02MENDO BOOISCHOT E - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 0
10/02M. SIKS BLAASVELD VC - VOLMAR EKEREN B3 - 0
10/02MAVOC-MECHELEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 1
11/02HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - SVEKA SCHOTEN A3 - 2
24/02MAVOC-MECHELEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C3 - 2
24/02SVEKA SCHOTEN A - GEEL ZWART WIJNEGEM B2 - 3
24/02OXACO BVC ANTWERPEN A - M. SIKS BLAASVELD VC0 - 3
24/02VOLMAR EKEREN B - FH NIJLEN B3 - 2
24/02VOS SCHILDE - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
24/02VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
04/03FH NIJLEN B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
04/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - VOS SCHILDE3 - 0
10/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
10/03VOS SCHILDE - MAVOC-MECHELEN A2 - 3
10/03OXACO BVC ANTWERPEN A - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
11/03VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOLMAR EKEREN B3 - 2
11/03HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - FH NIJLEN B2 - 3
11/03MENDO BOOISCHOT E - M. SIKS BLAASVELD VC3 - 0
17/03MAVOC-MECHELEN A - SVEKA SCHOTEN A1 - 3
17/03MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - M. SIKS BLAASVELD VC1 - 3
17/03GEEL ZWART WIJNEGEM B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C2 - 3
17/03VOLMAR EKEREN B - OXACO BVC ANTWERPEN A3 - 0
17/03VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - VOS SCHILDE3 - 0
18/03FH NIJLEN B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
24/03SVEKA SCHOTEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B3 - 1
24/03OXACO BVC ANTWERPEN A - MAVOC-MECHELEN A0 - 3
24/03VOLMAR EKEREN B - VOS SCHILDE3 - 1
24/03M. SIKS BLAASVELD VC - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0
24/03FH NIJLEN B - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B3 - 0
25/03MENDO BOOISCHOT E - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C3 - 0
14/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B0 - 3
14/04FH NIJLEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B2 - 3
14/04VOS SCHILDE - SVEKA SCHOTEN A3 - 1
14/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - MENDO BOOISCHOT E0 - 3
15/04HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C - M. SIKS BLAASVELD VC2 - 3
15/04MAVOC-MECHELEN A - VOLMAR EKEREN B3 - 1
21/04MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C1 - 3
21/04VOLMAR EKEREN B - SVEKA SCHOTEN A3 - 0
21/04VERS FRUITSAP FIXIT KALMTHOUT B - MAVOC-MECHELEN A3 - 1
21/04M. SIKS BLAASVELD VC - FH NIJLEN B3 - 0
21/04OXACO BVC ANTWERPEN A - VOS SCHILDE2 - 3
22/04MENDO BOOISCHOT E - GEEL ZWART WIJNEGEM B3 - 0

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be