H5 (1ste gewest )

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze EM 2 tg 2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen.

Laatste update: 22/11/2017 08:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/0
3/1
Verl.
3/2
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VOC SCHRIEK B10710225923
2.VOLLEYBAL CLUB BERLAAR8700121421
3.MENDO BOOISCHOT G8611023821
4.VOLLEY WESTERLO B7520021919
5.FH NIJLEN E95112211118
6.V O L A K VORSELAAR84013151413
7.VC ST.JANSKRING HERENTALS C93123171913
8.MENDO BOOISCHOT F8211414199
9.BOVOC BOUWEL B9021610255
10.VOC SCHRIEK C701248204
11.FH NIJLEN D800175241
12.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C700073210

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
18/11VOC SCHRIEK B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
18/11BOVOC BOUWEL B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 2
18/11VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN E3 - 1
18/11V O L A K VORSELAAR - MENDO BOOISCHOT G1 - 3
18/11VOC SCHRIEK C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
19/11FH NIJLEN D - MENDO BOOISCHOT F1 - 3
25/11VOC SCHRIEK B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
25/11VOC SCHRIEK C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
25/11VOC SCHRIEK C - VOLLEY WESTERLO B
16/09MENDO BOOISCHOT G - VOC SCHRIEK B2 - 3
16/09VOLLEY WESTERLO B - BOVOC BOUWEL B3 - 2
16/09V O L A K VORSELAAR - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
16/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
16/09MENDO BOOISCHOT F - VOC SCHRIEK C3 - 2
17/09FH NIJLEN E - FH NIJLEN D3 - 0
23/09VOC SCHRIEK C - VC ST.JANSKRING HERENTALS C1 - 3
23/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - MENDO BOOISCHOT G0 - 3
23/09VOC SCHRIEK B - V O L A K VORSELAAR3 - 0
24/09FH NIJLEN D - VOLLEY WESTERLO B1 - 3
24/09MENDO BOOISCHOT F - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
24/09FH NIJLEN E - BOVOC BOUWEL B3 - 0
30/09FH NIJLEN E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
30/09VOLLEY WESTERLO B - VOC SCHRIEK B3 - 1
30/09VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - BOVOC BOUWEL B3 - 0
30/09MENDO BOOISCHOT G - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 0
30/09V O L A K VORSELAAR - MENDO BOOISCHOT F3 - 1
01/10FH NIJLEN D - VOC SCHRIEK C2 - 3
07/10BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT F1 - 3
07/10VOC SCHRIEK B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 1
07/10VOC SCHRIEK C - FH NIJLEN E0 - 3
14/10VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN E0 - 3
14/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOLLEY WESTERLO B1 - 3
14/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - V O L A K VORSELAAR3 - 2
14/10VOC SCHRIEK C - BOVOC BOUWEL B2 - 3
15/10MENDO BOOISCHOT F - MENDO BOOISCHOT G1 - 3
15/10FH NIJLEN D - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
21/10VOLLEY WESTERLO B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 2
21/10V O L A K VORSELAAR - FH NIJLEN D3 - 0
22/10FH NIJLEN E - MENDO BOOISCHOT F3 - 2
22/10MENDO BOOISCHOT G - BOVOC BOUWEL B3 - 0
22/10VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VOC SCHRIEK B0 - 3
28/10VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN E3 - 0
28/10VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR1 - 3
28/10VOC SCHRIEK B - VOC SCHRIEK C3 - 0
29/10BOVOC BOUWEL B - V O L A K VORSELAAR1 - 3
29/10FH NIJLEN D - MENDO BOOISCHOT G1 - 3
29/10MENDO BOOISCHOT F - VOLLEY WESTERLO B1 - 3
04/11BOVOC BOUWEL B - VOC SCHRIEK B0 - 3
11/11VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 1
12/11MENDO BOOISCHOT G - FH NIJLEN E3 - 2
12/11V O L A K VORSELAAR - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
12/11FH NIJLEN D - VOC SCHRIEK B0 - 3
18/11VOC SCHRIEK B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
18/11BOVOC BOUWEL B - VC ST.JANSKRING HERENTALS C3 - 2
18/11VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN E3 - 1
18/11V O L A K VORSELAAR - MENDO BOOISCHOT G1 - 3
18/11VOC SCHRIEK C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR0 - 3
19/11FH NIJLEN D - MENDO BOOISCHOT F1 - 3
25/11VOC SCHRIEK B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
25/11VOC SCHRIEK C - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
25/11VOC SCHRIEK C - VOLLEY WESTERLO B
02/12VOLLEY WESTERLO B - MENDO BOOISCHOT G
02/12VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT F
02/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - BOVOC BOUWEL B
02/12VC ST.JANSKRING HERENTALS C - FH NIJLEN D
02/12VOC SCHRIEK C - V O L A K VORSELAAR
03/12FH NIJLEN E - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
09/12MENDO BOOISCHOT F - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
09/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VOLLEY WESTERLO B
09/12MENDO BOOISCHOT G - VOC SCHRIEK C
09/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - FH NIJLEN D
10/12FH NIJLEN E - V O L A K VORSELAAR
16/12VOLLEY WESTERLO B - V O L A K VORSELAAR
16/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - MENDO BOOISCHOT F
17/12FH NIJLEN D - BOVOC BOUWEL B
17/12VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - MENDO BOOISCHOT G
06/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOC SCHRIEK C
13/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
13/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - V O L A K VORSELAAR
13/01VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT G
13/01BOVOC BOUWEL B - VOLLEY WESTERLO B
13/01VOC SCHRIEK C - MENDO BOOISCHOT F
14/01FH NIJLEN D - FH NIJLEN E
20/01VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - MENDO BOOISCHOT F
20/01BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN E
20/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOC SCHRIEK C
20/01VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN D
20/01MENDO BOOISCHOT G - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
20/01V O L A K VORSELAAR - VOC SCHRIEK B
27/01VC ST.JANSKRING HERENTALS C - MENDO BOOISCHOT G
27/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - FH NIJLEN E
27/01BOVOC BOUWEL B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
27/01VOC SCHRIEK B - VOLLEY WESTERLO B
27/01VOC SCHRIEK C - FH NIJLEN D
28/01MENDO BOOISCHOT F - V O L A K VORSELAAR
03/02VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - FH NIJLEN D
03/02V O L A K VORSELAAR - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
03/02MENDO BOOISCHOT G - MENDO BOOISCHOT F
03/02VOLLEY WESTERLO B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
03/02BOVOC BOUWEL B - VOC SCHRIEK C
04/02FH NIJLEN E - VOC SCHRIEK B
10/02BOVOC BOUWEL B - MENDO BOOISCHOT G
10/02VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOLLEY WESTERLO B
11/02FH NIJLEN D - V O L A K VORSELAAR
11/02MENDO BOOISCHOT F - FH NIJLEN E
24/02V O L A K VORSELAAR - BOVOC BOUWEL B
24/02MENDO BOOISCHOT G - FH NIJLEN D
24/02VOLLEY WESTERLO B - MENDO BOOISCHOT F
25/02FH NIJLEN E - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
25/02VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
03/03VOC SCHRIEK C - VOC SCHRIEK B
10/03VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN D
10/03VOLLEY WESTERLO B - VOC SCHRIEK C
10/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
11/03VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - V O L A K VORSELAAR
11/03FH NIJLEN E - MENDO BOOISCHOT G
11/03MENDO BOOISCHOT F - BOVOC BOUWEL B
17/03VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - VOC SCHRIEK C
17/03MENDO BOOISCHOT G - V O L A K VORSELAAR
17/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOC SCHRIEK B
17/03VC ST.JANSKRING HERENTALS C - BOVOC BOUWEL B
18/03FH NIJLEN E - VOLLEY WESTERLO B
18/03MENDO BOOISCHOT F - FH NIJLEN D
24/03BOVOC BOUWEL B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
24/03MENDO BOOISCHOT G - VOLLEY WESTERLO B
24/03V O L A K VORSELAAR - VOC SCHRIEK C
25/03MENDO BOOISCHOT F - VOC SCHRIEK B
25/03VOLLEYBAL CLUB BERLAAR - FH NIJLEN E
25/03FH NIJLEN D - VC ST.JANSKRING HERENTALS C
14/04VOLLEY WESTERLO B - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
14/04VOC SCHRIEK B - BOVOC BOUWEL B
14/04V O L A K VORSELAAR - FH NIJLEN E
14/04VOC SCHRIEK C - MENDO BOOISCHOT G
14/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - MENDO BOOISCHOT F
15/04FH NIJLEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
21/04BOVOC BOUWEL B - FH NIJLEN D
21/04FH NIJLEN E - VOC SCHRIEK C
21/04MENDO BOOISCHOT G - VOLLEYBAL CLUB BERLAAR
21/04V O L A K VORSELAAR - VOLLEY WESTERLO B
21/04VC ST.JANSKRING HERENTALS C - VOC SCHRIEK B
22/04MENDO BOOISCHOT F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be