H5 (1ste gewest)

In onderstaande wedstrijdkalender zitten de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk uur bijgewerkt.

Eveneens is dit het recenste klassement voor de betrokken ploeg dat we in het weekend meermaals bijwerken. Zo ben jij meteen bij vanop de eerste rij !

Onze volley 2tg2, de Zandbak en het recreatief trainingsteam hebben geen rangschikkingen

 

Laatste update: 22/02/2019 12:00

Ploegnaam Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
verl.
sets
ptn
1.VC ST.JANSKRING HERENTALS B1411102381235
2.MENDO BOOISCHOT F118111291027
3.VOLLEY WESTERLO B135224262321
4.FH NIJLEN D144334292921
5.FH NIJLEN E116104221720
6.MENDO BOOISCHOT G114232252119
7.VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C10210710248
8.VOC SCHRIEK B11102812315
9.V O L A K VORSELAAR11100106303

Dag Wedstrijden uit uw reeks Uitslag
16/02VOLLEY WESTERLO B - V O L A K VORSELAAR3 - 0
16/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
16/02FH NIJLEN D - VOC SCHRIEK B3 - 2
23/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VOLLEY WESTERLO B
23/02V O L A K VORSELAAR - VOC SCHRIEK B
23/02MENDO BOOISCHOT F - FH NIJLEN E
23/02MENDO BOOISCHOT G - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
15/09VC ST.JANSKRING HERENTALS B - V O L A K VORSELAAR3 - 0
15/09VOLLEY WESTERLO B - VOC SCHRIEK B3 - 2
16/09FH NIJLEN D - FH NIJLEN E0 - 3
22/09VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - FH NIJLEN D3 - 2
22/09MENDO BOOISCHOT G - VOLLEY WESTERLO B2 - 3
23/09MENDO BOOISCHOT F - VC ST.JANSKRING HERENTALS B3 - 1
29/09VOLLEY WESTERLO B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
30/09FH NIJLEN D - V O L A K VORSELAAR3 - 1
30/09VC ST.JANSKRING HERENTALS B - MENDO BOOISCHOT G3 - 1
06/10VOC SCHRIEK B - VC ST.JANSKRING HERENTALS B1 - 3
07/10FH NIJLEN E - VOLLEY WESTERLO B0 - 3
07/10MENDO BOOISCHOT F - FH NIJLEN D2 - 3
13/10VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN D3 - 1
27/10FH NIJLEN D - MENDO BOOISCHOT G3 - 2
27/10VC ST.JANSKRING HERENTALS B - FH NIJLEN E1 - 3
28/10VOLLEY WESTERLO B - MENDO BOOISCHOT F1 - 3
03/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
10/11VOLLEY WESTERLO B - VC ST.JANSKRING HERENTALS B2 - 3
10/11VOC SCHRIEK B - V O L A K VORSELAAR0 - 3
10/11FH NIJLEN E - MENDO BOOISCHOT F0 - 3
10/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - MENDO BOOISCHOT G0 - 3
17/11VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOC SCHRIEK B3 - 1
17/11MENDO BOOISCHOT F - V O L A K VORSELAAR3 - 0
17/11MENDO BOOISCHOT G - FH NIJLEN E3 - 1
01/12V O L A K VORSELAAR - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C0 - 3
01/12VOC SCHRIEK B - FH NIJLEN E1 - 3
02/12FH NIJLEN D - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
02/12MENDO BOOISCHOT F - MENDO BOOISCHOT G3 - 2
08/12VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - MENDO BOOISCHOT F0 - 3
08/12MENDO BOOISCHOT G - VOC SCHRIEK B3 - 1
09/12FH NIJLEN D - VC ST.JANSKRING HERENTALS B1 - 3
15/12V O L A K VORSELAAR - MENDO BOOISCHOT G0 - 3
16/12FH NIJLEN E - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 1
05/01V O L A K VORSELAAR - VC ST.JANSKRING HERENTALS B1 - 3
05/01VOC SCHRIEK B - VOLLEY WESTERLO B1 - 3
05/01FH NIJLEN D - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
06/01FH NIJLEN E - FH NIJLEN D3 - 2
12/01V O L A K VORSELAAR - FH NIJLEN E0 - 3
12/01VOLLEY WESTERLO B - MENDO BOOISCHOT G2 - 3
12/01VC ST.JANSKRING HERENTALS B - MENDO BOOISCHOT F3 - 0
13/01MENDO BOOISCHOT F - VOC SCHRIEK B3 - 0
19/01VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - VOLLEY WESTERLO B
19/01V O L A K VORSELAAR - FH NIJLEN D1 - 3
19/01MENDO BOOISCHOT G - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
26/01VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VOC SCHRIEK B3 - 0
26/01VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN E0 - 3
27/01FH NIJLEN D - MENDO BOOISCHOT F0 - 3
02/02MENDO BOOISCHOT G - FH NIJLEN D3 - 2
03/02FH NIJLEN E - VC ST.JANSKRING HERENTALS B0 - 3
03/02MENDO BOOISCHOT F - VOLLEY WESTERLO B3 - 0
09/02V O L A K VORSELAAR - VOLLEY WESTERLO B0 - 3
16/02VOLLEY WESTERLO B - V O L A K VORSELAAR3 - 0
16/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C3 - 0
16/02FH NIJLEN D - VOC SCHRIEK B3 - 2
23/02VC ST.JANSKRING HERENTALS B - VOLLEY WESTERLO B
23/02V O L A K VORSELAAR - VOC SCHRIEK B
23/02MENDO BOOISCHOT F - FH NIJLEN E
23/02MENDO BOOISCHOT G - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
03/03MENDO BOOISCHOT G - V O L A K VORSELAAR
16/03V O L A K VORSELAAR - MENDO BOOISCHOT F
16/03VOC SCHRIEK B - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
17/03FH NIJLEN E - MENDO BOOISCHOT G
23/03VOLLEY WESTERLO B - FH NIJLEN D
23/03VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - V O L A K VORSELAAR
24/03FH NIJLEN E - VOC SCHRIEK B
24/03MENDO BOOISCHOT G - MENDO BOOISCHOT F
30/03FH NIJLEN E - V O L A K VORSELAAR
30/03VC ST.JANSKRING HERENTALS B - FH NIJLEN D
30/03VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT G
31/03MENDO BOOISCHOT F - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
06/04VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C - FH NIJLEN E
06/04VOC SCHRIEK B - MENDO BOOISCHOT F

 

Powered by: EGW - Updated by Gerry Leemans.
Gelieve uw opmerkingen & vragen m.b.t. de website te melden via webmaster@FHnijlen.be
Op de hoogte blijven van FH nieuws? Schrijf in op onze nieuwsbrief via info@FHnijlen.be