Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender U11-B- regionaal beginners reeks 3 - U11RBR3
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
FH Nijlen B 6 5 1 0 0 18 2 18
WOKA WOMMELGEM (bc) 6 5 0 1 0 17 4 17
VOLLEY HEIST DAMES (bc) 6 4 0 0 2 13 7 13
VC SYNETON DUVEL PUURS B 6 3 1 0 2 13 8 13
BOVOC BOUWEL 6 4 0 0 2 12 6 12
WAVOC WAVERSE C 6 3 0 0 3 11 10 11
VOLLEY WESTERLO D 6 2 0 2 2 10 13 10
OLVOC C (bc) 6 2 1 0 3 9 12 9
MENDO BOOISCHOT C 7 2 0 1 4 9 16 9
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 6 2 0 0 4 6 12 6
VOLLEY WESTERLO C (bc) 6 0 1 0 5 4 17 4
WAVOC WAVERSE D 7 1 0 0 6 3 18 3
Uitslagen U11RBR3
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 16/11 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 16/11 11:00OLVOC C (bc) VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 16/11 12:00BOVOC BOUWEL VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 16/11 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) FH Nijlen B
 
Sun 22/09 11:00OLVOC C (bc) WAVOC WAVERSE C 0 - 3
Sat 28/09 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VOLLEY WESTERLO D 3 - 2
Sat 28/09 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) BOVOC BOUWEL 3 - 0
Sat 28/09 15:00MENDO BOOISCHOT C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 3 - 0
Sun 29/09 10:00WAVOC WAVERSE D WOKA WOMMELGEM (bc) 0 - 3
Sat 05/10 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VOLLEY HEIST DAMES (bc) 3 - 1
Sat 05/10 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEY WESTERLO C (bc) 3 - 0
Sat 05/10 12:00BOVOC BOUWEL WAVOC WAVERSE D 3 - 0
Sat 05/10 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B OLVOC C (bc) 1 - 3
Sat 05/10 13:00MENDO BOOISCHOT C VOLLEY WESTERLO D 1 - 3
Sun 06/10 10:00WAVOC WAVERSE C FH Nijlen B 0 - 3
Sat 12/10 11:00OLVOC C (bc) WOKA WOMMELGEM (bc) 0 - 3
Sat 12/10 11:00MENDO BOOISCHOT C WAVOC WAVERSE C 3 - 1
Sat 12/10 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VC SYNETON DUVEL PUURS B 0 - 3
Sat 12/10 12:30FH Nijlen B BOVOC BOUWEL 3 - 0
Sat 12/10 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) VOLLEY WESTERLO D 3 - 0
Sun 13/10 10:00WAVOC WAVERSE D VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 0 - 3
Sat 19/10 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) FH Nijlen B 2 - 3
Sat 19/10 12:00BOVOC BOUWEL OLVOC C (bc) 3 - 0
Sat 19/10 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B MENDO BOOISCHOT C 3 - 2
Sun 20/10 10:00WAVOC WAVERSE C VOLLEY WESTERLO C (bc) 3 - 1
Sun 20/10 10:00WAVOC WAVERSE D VOLLEY WESTERLO D 0 - 3
Sun 20/10 16:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEY HEIST DAMES (bc) 0 - 3
Sat 26/10 11:00MENDO BOOISCHOT C WAVOC WAVERSE D 0 - 3
Sat 26/10 12:30FH Nijlen B VC SYNETON DUVEL PUURS B 3 - 0
Sat 26/10 14:00VOLLEY WESTERLO D OLVOC C (bc) 2 - 3
Sat 02/11 11:00OLVOC C (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C 3 - 0
Sat 02/11 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) BOVOC BOUWEL 0 - 3
Sat 02/11 12:00VOLLEY WESTERLO D FH Nijlen B 0 - 3
Sat 02/11 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B VOLLEY HEIST DAMES (bc) 3 - 0
Sat 02/11 15:00MENDO BOOISCHOT C WOKA WOMMELGEM (bc) 0 - 3
Sun 03/11 10:00WAVOC WAVERSE D WAVOC WAVERSE C 0 - 3
Sat 09/11 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VOLLEY WESTERLO C (bc) 3 - 0
Sat 09/11 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C FH Nijlen B 0 - 3
Sat 09/11 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B WAVOC WAVERSE D 3 - 0
Sat 09/11 16:00BOVOC BOUWEL MENDO BOOISCHOT C 3 - 0
Sun 10/11 10:00WAVOC WAVERSE C VOLLEY HEIST DAMES (bc) 1 - 3
Sat 16/11 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 16/11 11:00OLVOC C (bc) VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 16/11 12:00BOVOC BOUWEL VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 16/11 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) FH Nijlen B
Sat 30/11 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) WAVOC WAVERSE C
Sat 30/11 10:00VOLLEY WESTERLO C (bc) FH Nijlen B
Sat 30/11 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VOLLEY WESTERLO D
Sat 30/11 11:00OLVOC C (bc) WAVOC WAVERSE D
Sat 30/11 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B BOVOC BOUWEL
Sat 30/11 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) MENDO BOOISCHOT C
Sat 07/12 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VOLLEY WESTERLO D
Sat 07/12 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 07/12 13:00MENDO BOOISCHOT C FH Nijlen B
Sun 08/12 10:00WAVOC WAVERSE C BOVOC BOUWEL
Sun 08/12 10:00WAVOC WAVERSE D VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 14/12 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 14/12 11:00FH Nijlen B WAVOC WAVERSE D
Sat 14/12 12:00BOVOC BOUWEL VOLLEY WESTERLO D
Sat 14/12 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 14/12 15:00MENDO BOOISCHOT C OLVOC C (bc)
Sun 15/12 10:00WAVOC WAVERSE C VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 21/12 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C WAVOC WAVERSE C
Sat 21/12 11:00OLVOC C (bc) FH Nijlen B
Sat 21/12 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) MENDO BOOISCHOT C
Sat 21/12 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B VOLLEY WESTERLO D
Sat 21/12 13:00BOVOC BOUWEL WOKA WOMMELGEM (bc)
Sun 22/12 10:00WAVOC WAVERSE D VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 04/01 15:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) OLVOC C (bc)
Sat 11/01 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) WAVOC WAVERSE D
Sat 11/01 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C MENDO BOOISCHOT C
Sat 11/01 12:00BOVOC BOUWEL VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 11/01 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B FH Nijlen B
Sun 12/01 10:00WAVOC WAVERSE C OLVOC C (bc)
Sat 18/01 10:00VOLLEY WESTERLO D MENDO BOOISCHOT C
Sat 18/01 11:00OLVOC C (bc) VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 18/01 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 18/01 13:00FH Nijlen B WAVOC WAVERSE C
Sat 18/01 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) WOKA WOMMELGEM (bc)
Sun 19/01 10:00WAVOC WAVERSE D BOVOC BOUWEL
Sat 25/01 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) OLVOC C (bc)
Sat 25/01 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C WAVOC WAVERSE D
Sat 25/01 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 25/01 16:00BOVOC BOUWEL FH Nijlen B
Sun 26/01 10:00WAVOC WAVERSE C MENDO BOOISCHOT C
Sat 01/02 16:00VOLLEY WESTERLO D VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 08/02 11:00OLVOC C (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 08/02 12:00VOLLEY WESTERLO D WAVOC WAVERSE D
Sat 08/02 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) WAVOC WAVERSE C
Sat 08/02 13:00FH Nijlen B WOKA WOMMELGEM (bc)
Sat 08/02 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 08/02 15:00MENDO BOOISCHOT C VC SYNETON DUVEL PUURS B
Wed 12/02 18:30VOLLEY WESTERLO D VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 15/02 16:00WAVOC WAVERSE C VOLLEY WESTERLO D
Sat 22/02 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) MENDO BOOISCHOT C
Sat 22/02 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C OLVOC C (bc)
Sat 22/02 10:30FH Nijlen B VOLLEY WESTERLO D
Sat 22/02 12:00BOVOC BOUWEL VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 22/02 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sun 23/02 10:00WAVOC WAVERSE C WAVOC WAVERSE D
Sat 29/02 11:00FH Nijlen B VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sat 29/02 11:00OLVOC C (bc) VOLLEY WESTERLO D
Sat 29/02 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) WOKA WOMMELGEM (bc)
Sat 29/02 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) WAVOC WAVERSE C
Sat 29/02 13:00MENDO BOOISCHOT C BOVOC BOUWEL
Sun 01/03 10:00WAVOC WAVERSE D VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 14/03 10:00VOLLEY WESTERLO C (bc) OLVOC C (bc)
Sat 14/03 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C BOVOC BOUWEL
Sat 14/03 10:30FH Nijlen B VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 14/03 12:00VOLLEY WESTERLO D WAVOC WAVERSE C
Sat 14/03 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B WOKA WOMMELGEM (bc)
Sun 15/03 10:00WAVOC WAVERSE D MENDO BOOISCHOT C
Sat 21/03 11:00FH Nijlen B VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 21/03 12:00BOVOC BOUWEL VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 21/03 15:00MENDO BOOISCHOT C VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 21/03 16:00VOLLEY WESTERLO D VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
Sun 22/03 10:00WAVOC WAVERSE C WOKA WOMMELGEM (bc)
Sun 22/03 10:00WAVOC WAVERSE D OLVOC C (bc)
Sat 28/03 10:00VOLLEY WESTERLO D WOKA WOMMELGEM (bc)
Sat 28/03 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sat 28/03 11:00OLVOC C (bc) VOLLEY HEIST DAMES (bc)
Sat 28/03 12:00BOVOC BOUWEL WAVOC WAVERSE C
Sat 28/03 12:00VOLLEY WESTERLO C (bc) WAVOC WAVERSE D
Sat 28/03 12:30FH Nijlen B MENDO BOOISCHOT C
Sat 18/04 10:00VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C WOKA WOMMELGEM (bc)
Sat 18/04 11:00OLVOC C (bc) MENDO BOOISCHOT C
Sat 18/04 12:00VOLLEY WESTERLO D BOVOC BOUWEL
Sat 18/04 12:30VC SYNETON DUVEL PUURS B WAVOC WAVERSE C
Sat 18/04 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sun 19/04 10:00WAVOC WAVERSE D FH Nijlen B
Sat 25/04 10:00WOKA WOMMELGEM (bc) BOVOC BOUWEL
Sat 25/04 11:00FH Nijlen B OLVOC C (bc)
Sat 25/04 13:00VOLLEY HEIST DAMES (bc) WAVOC WAVERSE D
Sat 25/04 15:00MENDO BOOISCHOT C VOLLEY WESTERLO C (bc)
Sat 25/04 16:00VOLLEY WESTERLO D VC SYNETON DUVEL PUURS B
Sun 26/04 10:00WAVOC WAVERSE C VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT C
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper