Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender U11-D - regionaal beginners reeks 2 - U11RBR2
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C 7 6 0 1 0 20 6 20
OLMENSE V.C.B 6 6 0 0 0 18 1 18
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 6 4 1 1 0 17 7 17
VBC ZANDHOVEN F 6 5 0 0 1 16 6 16
V.C. ZOERSEL C 5 5 0 0 0 15 1 15
V O L A K VORSELAAR 5 1 2 0 2 10 11 10
FH Nijlen D 5 0 0 0 5 4 15 4
MOLVOC MOL C 4 0 0 0 4 3 12 3
V.C. RETIE D 5 0 0 1 4 3 15 3
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F 5 0 0 0 5 1 15 1
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 6 0 0 0 6 0 18 0
Uitslagen U11RBR2
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 16/11 11:00FH Nijlen D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 16/11 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C V.C. ZOERSEL C
Sat 16/11 13:30V O L A K VORSELAAR V.C. RETIE D
Sat 16/11 14:00OLMENSE V.C.B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sun 17/11 14:00MOLVOC MOL C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
 
Sat 07/09 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 0
Sat 28/09 12:30V.C. RETIE D OLMENSE V.C.B 0 - 3
Sat 28/09 13:30V O L A K VORSELAAR V.C. ZOERSEL C 1 - 3
Sat 28/09 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C 1 - 3
Sun 29/09 14:00MOLVOC MOL C VBC ZANDHOVEN F 1 - 3
Sat 05/10 12:00VBC ZANDHOVEN F FH Nijlen D 3 - 1
Sat 05/10 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C V.C. RETIE D 3 - 0
Sat 05/10 13:00V.C. ZOERSEL C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 0
Sat 05/10 14:00OLMENSE V.C.B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F 3 - 0
Sun 06/10 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D MOLVOC MOL C 3 - 1
Sat 12/10 12:30FH Nijlen D HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C 1 - 3
Sat 12/10 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 0 - 3
Sat 12/10 13:30V O L A K VORSELAAR VBC ZANDHOVEN F 3 - 1
Sat 12/10 14:30V.C. RETIE D V.C. ZOERSEL C 0 - 3
Sun 13/10 14:00MOLVOC MOL C OLMENSE V.C.B 0 - 3
Sat 19/10 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C MOLVOC MOL C 3 - 1
Sat 19/10 13:00V.C. ZOERSEL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F 3 - 0
Sat 19/10 14:00OLMENSE V.C.B FH Nijlen D 3 - 1
Sat 19/10 16:00VBC ZANDHOVEN F AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 0
Sun 20/10 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D V O L A K VORSELAAR 2 - 3
Sat 26/10 12:30FH Nijlen D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 1 - 3
Sat 26/10 13:30V O L A K VORSELAAR OLMENSE V.C.B 0 - 3
Sat 02/11 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C 0 - 3
Sat 02/11 14:30V.C. RETIE D VBC ZANDHOVEN F 1 - 3
Sat 02/11 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D 0 - 3
Sat 09/11 12:00VBC ZANDHOVEN F BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F 3 - 0
Sat 09/11 12:30V O L A K VORSELAAR HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C 3 - 2
Sat 09/11 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D V.C. RETIE D 3 - 2
Sat 09/11 13:00V.C. ZOERSEL C FH Nijlen D 3 - 0
Sat 09/11 14:00OLMENSE V.C.B AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D 3 - 0
Sat 16/11 11:00FH Nijlen D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 16/11 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C V.C. ZOERSEL C
Sat 16/11 13:30V O L A K VORSELAAR V.C. RETIE D
Sat 16/11 14:00OLMENSE V.C.B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sun 17/11 14:00MOLVOC MOL C AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sun 24/11 14:00MOLVOC MOL C HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sat 30/11 12:00OLMENSE V.C.B VBC ZANDHOVEN F
Sat 30/11 14:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F V O L A K VORSELAAR
Sat 30/11 15:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D FH Nijlen D
Sun 01/12 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sun 01/12 14:00MOLVOC MOL C V.C. RETIE D
Sat 07/12 13:30V O L A K VORSELAAR FH Nijlen D
Sat 07/12 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D V.C. RETIE D
Sat 07/12 14:00VBC ZANDHOVEN F HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sat 07/12 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F MOLVOC MOL C
Sun 08/12 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D V.C. ZOERSEL C
Sat 14/12 11:00FH Nijlen D V.C. RETIE D
Sat 14/12 12:00VBC ZANDHOVEN F BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 14/12 12:00OLMENSE V.C.B V.C. ZOERSEL C
Sat 14/12 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 14/12 13:30V O L A K VORSELAAR MOLVOC MOL C
Sat 21/12 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C OLMENSE V.C.B
Sat 21/12 13:00V.C. ZOERSEL C VBC ZANDHOVEN F
Sat 21/12 14:30V.C. RETIE D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sun 22/12 14:00MOLVOC MOL C FH Nijlen D
Sat 04/01 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D V O L A K VORSELAAR
Sat 11/01 12:00VBC ZANDHOVEN F MOLVOC MOL C
Sat 11/01 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D FH Nijlen D
Sat 11/01 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 11/01 13:00V.C. ZOERSEL C V O L A K VORSELAAR
Sat 11/01 14:00OLMENSE V.C.B V.C. RETIE D
Sat 18/01 11:30V.C. RETIE D HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sat 18/01 13:00FH Nijlen D VBC ZANDHOVEN F
Sat 18/01 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D V.C. ZOERSEL C
Sat 18/01 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F OLMENSE V.C.B
Sun 19/01 14:00MOLVOC MOL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 25/01 12:00VBC ZANDHOVEN F V O L A K VORSELAAR
Sat 25/01 13:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sat 25/01 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C FH Nijlen D
Sat 25/01 13:00V.C. ZOERSEL C V.C. RETIE D
Sat 25/01 14:00OLMENSE V.C.B MOLVOC MOL C
Sun 02/02 14:00MOLVOC MOL C V.C. ZOERSEL C
Sat 08/02 13:00FH Nijlen D OLMENSE V.C.B
Sat 08/02 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D VBC ZANDHOVEN F
Sat 08/02 13:30V O L A K VORSELAAR BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 08/02 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F V.C. ZOERSEL C
Sat 22/02 11:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 22/02 12:00VBC ZANDHOVEN F V.C. RETIE D
Sat 22/02 13:00V.C. ZOERSEL C MOLVOC MOL C
Sat 22/02 14:00OLMENSE V.C.B V O L A K VORSELAAR
Sat 29/02 10:30V.C. RETIE D BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 29/02 11:00FH Nijlen D V.C. ZOERSEL C
Sat 29/02 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C V O L A K VORSELAAR
Sat 29/02 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D OLMENSE V.C.B
Sat 29/02 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F VBC ZANDHOVEN F
Sat 14/03 10:30V.C. RETIE D V O L A K VORSELAAR
Sat 14/03 13:00V.C. ZOERSEL C HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sat 14/03 13:30AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D MOLVOC MOL C
Sat 14/03 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F FH Nijlen D
Sun 15/03 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D OLMENSE V.C.B
Sat 21/03 11:00FH Nijlen D AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sat 21/03 12:00VBC ZANDHOVEN F OLMENSE V.C.B
Sat 21/03 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sat 21/03 13:30V O L A K VORSELAAR BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 21/03 14:30V.C. RETIE D MOLVOC MOL C
Sat 28/03 10:30V.C. RETIE D AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sat 28/03 12:30FH Nijlen D V O L A K VORSELAAR
Sat 28/03 13:00HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C VBC ZANDHOVEN F
Sat 28/03 13:00V.C. ZOERSEL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Sun 29/03 14:00MOLVOC MOL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F
Sat 18/04 09:30V.C. RETIE D FH Nijlen D
Sat 18/04 13:00V.C. ZOERSEL C OLMENSE V.C.B
Sat 18/04 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sun 19/04 12:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN D VBC ZANDHOVEN F
Sun 19/04 14:00MOLVOC MOL C V O L A K VORSELAAR
Sat 25/04 11:00FH Nijlen D MOLVOC MOL C
Sat 25/04 12:00VBC ZANDHOVEN F V.C. ZOERSEL C
Sat 25/04 13:30V O L A K VORSELAAR AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Sat 25/04 14:00OLMENSE V.C.B HEYLEN VASTGOED WEGI LILLE C
Sat 25/04 18:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN F V.C. RETIE D
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper