Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Kalender MU13B - regionaal reeks 3 - MU13RGR3
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C 3 0 0 0 0 10 2 9
WAVOC WAVERSE A 3 0 0 0 0 10 2 9
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B 4 0 0 0 0 10 7 8
MAVOC-MECHELEN B (bc) 3 0 0 0 0 6 7 4
FH NIJLEN B 2 0 0 0 0 5 3 3
VC TESLA LINT A 2 0 0 0 0 5 3 3
VBC ZANDHOVEN E 3 0 0 0 0 6 6 3
OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) 3 0 0 0 0 6 8 3
VOLMAR EKEREN B 2 0 0 0 0 3 5 3
VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) 2 0 0 0 0 1 7 0
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 3 0 0 0 0 0 12 0
Uitslagen MU13RGR3
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
 
Sat 19/09 16:30FH NIJLEN B MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B 4 - 0
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 12:30FH NIJLEN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C 1 - 3
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) 3 - 2
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 13:30MAVOC-MECHELEN B (bc) VC TESLA LINT A 3 - 1
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 15:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B VBC ZANDHOVEN E 0 - 4
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 10:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) 4 - 0
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 13:00VC TESLA LINT A VOLMAR EKEREN B 4 - 0
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 13:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) MAVOC-MECHELEN B (bc) 3 - 2
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 14:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 4 - 0
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 13:00VBC ZANDHOVEN E WAVOC WAVERSE A 1 - 3
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Fri 09/10 19:00VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) WAVOC WAVERSE A 1 - 3
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 11:30MAVOC-MECHELEN B (bc) MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B 1 - 3
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B WAVOC WAVERSE A 0 - 4
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 18:00VBC ZANDHOVEN E HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C 1 - 3
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/10 13:30VOLMAR EKEREN B OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) 3 - 1
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 16:00WAVOC WAVERSE A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 18:00VC TESLA LINT A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 14:30VBC ZANDHOVEN E VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/10 09:30MAVOC-MECHELEN B (bc) HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/10 13:30VOLMAR EKEREN B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 12:30FH NIJLEN B OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 13:00VC TESLA LINT A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 16:00WAVOC WAVERSE A MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 08/11 13:30VOLMAR EKEREN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 11:30MAVOC-MECHELEN B (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 13:00VC TESLA LINT A OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 15/11 13:30VOLMAR EKEREN B FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 10:30FH NIJLEN B MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 13:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 15:30VBC ZANDHOVEN E VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 12:00HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 16:00WAVOC WAVERSE A VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 29/11 13:00VBC ZANDHOVEN E FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 11:30MAVOC-MECHELEN B (bc) VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 13:00VC TESLA LINT A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 14:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 06/12 13:30VOLMAR EKEREN B VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 11:00FH NIJLEN B VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 15:30MAVOC-MECHELEN B (bc) VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/12 12:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/12 13:00VBC ZANDHOVEN E MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 13:00VC TESLA LINT A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 16:00WAVOC WAVERSE A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 13:30MAVOC-MECHELEN B (bc) WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 15:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/01 13:30VOLMAR EKEREN B MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 13:00VC TESLA LINT A MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 16:00WAVOC WAVERSE A VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 11:00FH NIJLEN B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 11:30MAVOC-MECHELEN B (bc) OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 15:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 16:00WAVOC WAVERSE A VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/01 13:30VOLMAR EKEREN B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 13:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 16:00WAVOC WAVERSE A VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 17:00VC TESLA LINT A VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 12:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 12:30VBC ZANDHOVEN E OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 10:00FH NIJLEN B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 13:30VOLMAR EKEREN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/03 16:00WAVOC WAVERSE A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 11:00FH NIJLEN B VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 16:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/03 15:00VBC ZANDHOVEN E VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/03 12:30FH NIJLEN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/03 14:00VC TESLA LINT A WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 11:30MAVOC-MECHELEN B (bc) FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 16:00WAVOC WAVERSE A OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 18:00VC TESLA LINT A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/03 13:30VOLMAR EKEREN B VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 11:00FH NIJLEN B VBC ZANDHOVEN E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 13:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 13:30MAVOC-MECHELEN B (bc) VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 13:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 12:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B VC TESLA LINT A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 12:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C OXACO BVC ANTWERPEN C (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) VOLMAR EKEREN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 18/04 13:00VBC ZANDHOVEN E MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 14:30VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS - KADEE BORNEM (bc) FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 15:00OXACO BVC ANTWERPEN C (bc) MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 16:00WAVOC WAVERSE A HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 13:30VOLMAR EKEREN B MAVOC-MECHELEN B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 15:00VBC ZANDHOVEN E FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2020 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper. Powered by JanW-IT