Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Kalender Dames C - 3e provinciale A - D3PRA
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
ARVOC A 7 7 0 0 0 21 2 21
FH NIJLEN C 5 5 0 0 0 15 2 15
BOVOC BOUWEL C 6 4 0 1 1 14 7 13
BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 5 4 0 0 1 12 4 12
SPINLEY DESSEL B 7 3 1 0 3 15 12 11
VOLLEY BEERSE C 6 3 0 1 2 13 12 10
VBC POWER RAVELS A 6 3 0 0 3 10 10 9
VOLMAR EKEREN B 6 3 0 0 3 10 10 9
V O L A K VORSELAAR A 6 2 0 0 4 7 13 6
MOLVOC MOL B 7 1 0 0 6 5 19 3
MAVOC-MECHELEN C 6 0 1 0 5 4 17 2
WOVO MALLE B 7 0 0 0 7 3 21 0
Uitslagen D3PRA
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 16/11 15:00FH NIJLEN C VBC POWER RAVELS A
Sat 16/11 15:30MAVOC-MECHELEN C SPINLEY DESSEL B
Sat 16/11 17:30V O L A K VORSELAAR A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 16/11 18:00WOVO MALLE B MOLVOC MOL B
Sat 16/11 18:00VOLLEY BEERSE C ARVOC A
Sat 16/11 20:00BOVOC BOUWEL C VOLMAR EKEREN B
 
Sun 22/09 11:30MAVOC-MECHELEN C VOLLEY BEERSE C 3 - 2
Sun 22/09 15:00SPINLEY DESSEL B MOLVOC MOL B 3 - 0
Sun 22/09 18:00ARVOC A WOVO MALLE B 3 - 0
Sat 28/09 13:30SPINLEY DESSEL B FH NIJLEN C 1 - 3
Sat 28/09 15:30MAVOC-MECHELEN C VOLMAR EKEREN B 0 - 3
Sat 28/09 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C BOVOC BOUWEL C 3 - 0
Sat 28/09 17:30V O L A K VORSELAAR A VBC POWER RAVELS A 3 - 1
Sat 28/09 18:00WOVO MALLE B ARVOC A 0 - 3
Sat 28/09 18:00MOLVOC MOL B VOLLEY BEERSE C 3 - 1
Sat 05/10 13:30VOLMAR EKEREN B WOVO MALLE B 3 - 0
Sat 05/10 14:00VOLLEY BEERSE C V O L A K VORSELAAR A 3 - 1
Sat 05/10 15:00VBC POWER RAVELS A MOLVOC MOL B 3 - 0
Sat 05/10 20:00ARVOC A MAVOC-MECHELEN C 3 - 1
Sat 05/10 20:00BOVOC BOUWEL C SPINLEY DESSEL B 2 - 3
Sat 12/10 13:30SPINLEY DESSEL B VOLLEY BEERSE C 1 - 3
Sat 12/10 15:30MAVOC-MECHELEN C FH NIJLEN C 0 - 3
Sat 12/10 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VBC POWER RAVELS A 3 - 0
Sat 12/10 17:30V O L A K VORSELAAR A ARVOC A 0 - 3
Sat 12/10 18:00WOVO MALLE B BOVOC BOUWEL C 1 - 3
Sat 12/10 18:00MOLVOC MOL B VOLMAR EKEREN B 1 - 3
Sat 19/10 15:00VBC POWER RAVELS A SPINLEY DESSEL B 0 - 3
Sat 19/10 16:30FH NIJLEN C WOVO MALLE B 3 - 0
Sat 19/10 18:00VOLLEY BEERSE C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 1 - 3
Sat 19/10 20:00ARVOC A MOLVOC MOL B 3 - 0
Sat 19/10 20:00BOVOC BOUWEL C MAVOC-MECHELEN C 3 - 0
Sat 26/10 17:00VOLMAR EKEREN B V O L A K VORSELAAR A 0 - 3
Sun 27/10 16:00MOLVOC MOL B FH NIJLEN C 1 - 3
Sat 02/11 13:30SPINLEY DESSEL B VOLMAR EKEREN B 3 - 1
Sat 02/11 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C ARVOC A 0 - 3
Sat 02/11 17:30V O L A K VORSELAAR A BOVOC BOUWEL C 0 - 3
Sat 02/11 18:00WOVO MALLE B VBC POWER RAVELS A 1 - 3
Sat 09/11 13:30VOLMAR EKEREN B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C 0 - 3
Sat 09/11 15:00VBC POWER RAVELS A MAVOC-MECHELEN C 3 - 0
Sat 09/11 15:30V O L A K VORSELAAR A FH NIJLEN C 0 - 3
Sat 09/11 18:00VOLLEY BEERSE C WOVO MALLE B 3 - 1
Sat 09/11 20:00ARVOC A SPINLEY DESSEL B 3 - 1
Sat 09/11 20:00BOVOC BOUWEL C MOLVOC MOL B 3 - 0
Sat 16/11 15:00FH NIJLEN C VBC POWER RAVELS A
Sat 16/11 15:30MAVOC-MECHELEN C SPINLEY DESSEL B
Sat 16/11 17:30V O L A K VORSELAAR A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 16/11 18:00WOVO MALLE B MOLVOC MOL B
Sat 16/11 18:00VOLLEY BEERSE C ARVOC A
Sat 16/11 20:00BOVOC BOUWEL C VOLMAR EKEREN B
Sat 23/11 18:00WOVO MALLE B VOLMAR EKEREN B
Sat 30/11 13:30SPINLEY DESSEL B V O L A K VORSELAAR A
Sat 30/11 15:00VBC POWER RAVELS A VOLLEY BEERSE C
Sat 30/11 18:00MOLVOC MOL B MAVOC-MECHELEN C
Sat 30/11 20:00BOVOC BOUWEL C ARVOC A
Sat 30/11 20:30FH NIJLEN C VOLMAR EKEREN B
Sun 01/12 14:00WOVO MALLE B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 07/12 13:30VOLMAR EKEREN B VBC POWER RAVELS A
Sat 07/12 13:30SPINLEY DESSEL B WOVO MALLE B
Sat 07/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C MOLVOC MOL B
Sat 07/12 17:30V O L A K VORSELAAR A MAVOC-MECHELEN C
Sat 07/12 18:00VOLLEY BEERSE C BOVOC BOUWEL C
Sun 08/12 16:00ARVOC A FH NIJLEN C
Sat 14/12 15:30MAVOC-MECHELEN C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 14/12 17:00FH NIJLEN C VOLLEY BEERSE C
Sat 14/12 17:30V O L A K VORSELAAR A WOVO MALLE B
Sat 14/12 20:00ARVOC A VOLMAR EKEREN B
Sat 14/12 20:00BOVOC BOUWEL C VBC POWER RAVELS A
Sat 21/12 13:30VOLMAR EKEREN B VOLLEY BEERSE C
Sat 21/12 15:00VBC POWER RAVELS A ARVOC A
Sat 21/12 15:30MAVOC-MECHELEN C WOVO MALLE B
Sat 21/12 16:30FH NIJLEN C BOVOC BOUWEL C
Sat 21/12 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C SPINLEY DESSEL B
Sat 21/12 18:00MOLVOC MOL B V O L A K VORSELAAR A
Sat 04/01 18:00WOVO MALLE B VOLLEY BEERSE C
Sat 04/01 20:30FH NIJLEN C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 11/01 13:30VOLMAR EKEREN B MAVOC-MECHELEN C
Sat 11/01 15:00VBC POWER RAVELS A V O L A K VORSELAAR A
Sat 11/01 18:00VOLLEY BEERSE C MOLVOC MOL B
Sat 11/01 20:00BOVOC BOUWEL C BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sun 12/01 14:00FH NIJLEN C SPINLEY DESSEL B
Sat 18/01 13:30SPINLEY DESSEL B BOVOC BOUWEL C
Sat 18/01 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C FH NIJLEN C
Sat 18/01 17:30V O L A K VORSELAAR A VOLLEY BEERSE C
Sat 18/01 18:00MAVOC-MECHELEN C ARVOC A
Sat 18/01 18:00MOLVOC MOL B VBC POWER RAVELS A
Sat 25/01 13:30VOLMAR EKEREN B MOLVOC MOL B
Sat 25/01 14:30FH NIJLEN C MAVOC-MECHELEN C
Sat 25/01 15:00VBC POWER RAVELS A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 25/01 18:00VOLLEY BEERSE C SPINLEY DESSEL B
Sat 25/01 20:00ARVOC A V O L A K VORSELAAR A
Sat 01/02 18:00MOLVOC MOL B WOVO MALLE B
Sat 08/02 13:30SPINLEY DESSEL B VBC POWER RAVELS A
Sat 08/02 15:30MAVOC-MECHELEN C BOVOC BOUWEL C
Sat 08/02 16:00WOVO MALLE B FH NIJLEN C
Sat 08/02 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VOLLEY BEERSE C
Sat 08/02 17:30V O L A K VORSELAAR A VOLMAR EKEREN B
Sat 15/02 18:00BOVOC BOUWEL C WOVO MALLE B
Sat 15/02 18:00MOLVOC MOL B ARVOC A
Sat 22/02 13:30VOLMAR EKEREN B SPINLEY DESSEL B
Sat 22/02 15:00VBC POWER RAVELS A WOVO MALLE B
Sat 22/02 16:30FH NIJLEN C MOLVOC MOL B
Sat 22/02 18:00VOLLEY BEERSE C MAVOC-MECHELEN C
Sat 22/02 20:00ARVOC A BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 22/02 20:00BOVOC BOUWEL C V O L A K VORSELAAR A
Sat 29/02 13:30SPINLEY DESSEL B ARVOC A
Sat 29/02 15:30MAVOC-MECHELEN C VBC POWER RAVELS A
Sat 29/02 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C VOLMAR EKEREN B
Sat 29/02 18:00MOLVOC MOL B BOVOC BOUWEL C
Sun 01/03 16:00FH NIJLEN C V O L A K VORSELAAR A
Sat 14/03 13:30VOLMAR EKEREN B BOVOC BOUWEL C
Sat 14/03 13:30SPINLEY DESSEL B MAVOC-MECHELEN C
Sat 14/03 15:00VBC POWER RAVELS A FH NIJLEN C
Sat 14/03 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C V O L A K VORSELAAR A
Sat 14/03 20:00ARVOC A VOLLEY BEERSE C
Sat 21/03 13:30VOLMAR EKEREN B FH NIJLEN C
Sat 21/03 15:30MAVOC-MECHELEN C MOLVOC MOL B
Sat 21/03 15:30V O L A K VORSELAAR A SPINLEY DESSEL B
Sat 21/03 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C WOVO MALLE B
Sat 21/03 18:00VOLLEY BEERSE C VBC POWER RAVELS A
Sat 21/03 20:00ARVOC A BOVOC BOUWEL C
Sat 28/03 14:30FH NIJLEN C ARVOC A
Sat 28/03 15:00VBC POWER RAVELS A VOLMAR EKEREN B
Sat 28/03 15:30MAVOC-MECHELEN C V O L A K VORSELAAR A
Sat 28/03 18:00WOVO MALLE B SPINLEY DESSEL B
Sat 28/03 18:00MOLVOC MOL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 28/03 20:00BOVOC BOUWEL C VOLLEY BEERSE C
Sat 18/04 13:30VOLMAR EKEREN B ARVOC A
Sat 18/04 15:00VBC POWER RAVELS A BOVOC BOUWEL C
Sat 18/04 17:00BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C MAVOC-MECHELEN C
Sat 18/04 18:00MOLVOC MOL B SPINLEY DESSEL B
Sat 18/04 18:00WOVO MALLE B V O L A K VORSELAAR A
Sat 18/04 18:00VOLLEY BEERSE C FH NIJLEN C
Sat 25/04 13:30SPINLEY DESSEL B BVMV VOLLEY NOORDERKEMPEN C
Sat 25/04 17:30V O L A K VORSELAAR A MOLVOC MOL B
Sat 25/04 18:00WOVO MALLE B MAVOC-MECHELEN C
Sat 25/04 18:00VOLLEY BEERSE C VOLMAR EKEREN B
Sat 25/04 20:00ARVOC A VBC POWER RAVELS A
Sun 26/04 15:00BOVOC BOUWEL C FH NIJLEN C
© 2019 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper