Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Uitslagen MU13RGR4
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 19/09 16:30FH NIJLEN A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sat 26/09 13:00VC TESLA LINT B (bc) W.E.K. LOENHOUT B
Sat 26/09 13:30VOS SCHILDE A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
Sat 26/09 14:00BRAVOC RANST A FH NIJLEN A
Sat 26/09 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sun 27/09 11:30VOLMAR EKEREN A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
Sat 03/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Sat 03/10 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B VOLMAR EKEREN A
Sat 03/10 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A VC TESLA LINT B (bc)
Sat 03/10 16:00VOS SCHILDE A W.E.K. LOENHOUT B
Sun 04/10 10:00FH NIJLEN A WOKA WOMMELGEM A
Sat 10/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sat 10/10 14:00WOKA WOMMELGEM A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
Sat 10/10 14:00BRAVOC RANST A VOS SCHILDE A
Sat 10/10 14:30W.E.K. LOENHOUT B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Sun 11/10 16:00VC TESLA LINT B (bc) FH NIJLEN A
Sat 17/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) VC TESLA LINT B (bc)
Sat 17/10 12:30FH NIJLEN A VOLMAR EKEREN A
Sat 17/10 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B VOS SCHILDE A
Sat 17/10 14:00WOKA WOMMELGEM A W.E.K. LOENHOUT B
Sat 17/10 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A BRAVOC RANST A
Sat 24/10 13:00VC TESLA LINT B (bc) DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sat 24/10 14:00BRAVOC RANST A W.E.K. LOENHOUT B
Sat 24/10 14:00WOKA WOMMELGEM A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
Sun 25/10 11:30VOLMAR EKEREN A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
Sat 07/11 10:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) W.E.K. LOENHOUT B
Sat 07/11 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B WOKA WOMMELGEM A
Sat 07/11 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Sun 08/11 10:00FH NIJLEN A VOS SCHILDE A
Sun 08/11 11:30VOLMAR EKEREN A BRAVOC RANST A
Sat 14/11 14:00BRAVOC RANST A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sat 14/11 14:00VOS SCHILDE A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
Sat 14/11 14:00WOKA WOMMELGEM A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Sat 14/11 14:30W.E.K. LOENHOUT B DOSKO@RISTORNO ESSEN A
Sun 15/11 11:30VOLMAR EKEREN A VC TESLA LINT B (bc)
Sat 21/11 13:30VOS SCHILDE A VC TESLA LINT B (bc)
Sat 21/11 14:00WOKA WOMMELGEM A BRAVOC RANST A
Sat 21/11 14:30FH NIJLEN A W.E.K. LOENHOUT B
Sat 21/11 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
Sat 21/11 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C VOLMAR EKEREN A
Sat 28/11 13:00VC TESLA LINT B (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Sat 28/11 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B FH NIJLEN A
Sat 28/11 14:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) BRAVOC RANST A
Sat 28/11 14:00WOKA WOMMELGEM A VOS SCHILDE A
Sat 28/11 14:30W.E.K. LOENHOUT B VOLMAR EKEREN A
Sat 05/12 14:00BRAVOC RANST A VC TESLA LINT B (bc)
Sat 05/12 14:30W.E.K. LOENHOUT B DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
Sat 05/12 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A FH NIJLEN A
Sat 05/12 15:30VOS SCHILDE A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 
Sat 19/09 16:30FH NIJLEN A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 13:00VC TESLA LINT B (bc) W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 13:30VOS SCHILDE A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 14:00BRAVOC RANST A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/09 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 27/09 11:30VOLMAR EKEREN A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 03/10 16:00VOS SCHILDE A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 04/10 10:00FH NIJLEN A WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 14:00WOKA WOMMELGEM A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 14:00BRAVOC RANST A VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/10 14:30W.E.K. LOENHOUT B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 11/10 16:00VC TESLA LINT B (bc) FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 12:30FH NIJLEN A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 14:00WOKA WOMMELGEM A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/10 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 13:00VC TESLA LINT B (bc) DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 14:00BRAVOC RANST A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/10 14:00WOKA WOMMELGEM A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/10 11:30VOLMAR EKEREN A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 10:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 07/11 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 08/11 10:00FH NIJLEN A VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 08/11 11:30VOLMAR EKEREN A BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:00BRAVOC RANST A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:00VOS SCHILDE A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:00WOKA WOMMELGEM A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 14/11 14:30W.E.K. LOENHOUT B DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 15/11 11:30VOLMAR EKEREN A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 13:30VOS SCHILDE A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 14:00WOKA WOMMELGEM A BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 14:30FH NIJLEN A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 21/11 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 13:00VC TESLA LINT B (bc) FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 14:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 14:00WOKA WOMMELGEM A VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 28/11 14:30W.E.K. LOENHOUT B VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 14:00BRAVOC RANST A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 14:30W.E.K. LOENHOUT B DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 05/12 15:30VOS SCHILDE A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 06/12 11:30VOLMAR EKEREN A WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 13:00VC TESLA LINT B (bc) WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 15:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/12 17:30VOS SCHILDE A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/12 10:00FH NIJLEN A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 14:30W.E.K. LOENHOUT B BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/01 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/01 10:00FH NIJLEN A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 13:00VC TESLA LINT B (bc) DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 14:00WOKA WOMMELGEM A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 14:30W.E.K. LOENHOUT B VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/01 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/01 11:30VOLMAR EKEREN A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 14:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 14:30W.E.K. LOENHOUT B WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/01 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/01 10:00FH NIJLEN A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 14:00BRAVOC RANST A GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 14:00WOKA WOMMELGEM A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/01 17:30VOS SCHILDE A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 31/01 11:30VOLMAR EKEREN A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 14:30W.E.K. LOENHOUT B VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/02 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/02 10:00FH NIJLEN A BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 13:00VC TESLA LINT B (bc) GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 14:00BRAVOC RANST A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/02 17:30VOS SCHILDE A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/02 11:30VOLMAR EKEREN A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 13:00VC TESLA LINT B (bc) VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 15:30VOS SCHILDE A BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/03 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/03 16:30FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/03 12:00FH NIJLEN A DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 12:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) DOSKO@RISTORNO ESSEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 14:00BRAVOC RANST A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 14:00WOKA WOMMELGEM A VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/03 14:30W.E.K. LOENHOUT B FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/03 11:30VOLMAR EKEREN A VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 14:00BRAVOC RANST A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 14:30W.E.K. LOENHOUT B GEEL ZWART WIJNEGEM (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C VC TESLA LINT B (bc)
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 10/04 17:30VOS SCHILDE A WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 13:00VC TESLA LINT B (bc) BRAVOC RANST A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 13:30DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B W.E.K. LOENHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 14:00WOKA WOMMELGEM A VOLMAR EKEREN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 17/04 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 13:00VC TESLA LINT B (bc) VOS SCHILDE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 14:00GEEL ZWART WIJNEGEM (bc) FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 14:00BRAVOC RANST A WOKA WOMMELGEM A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 24/04 15:00DOSKO@RISTORNO ESSEN A DE GELMERS VBC HOOGSTRATEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 25/04 11:30VOLMAR EKEREN A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2020 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper