Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Kalender Dames B - Promo 3B - DAP3-B
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
1. WAVOC WAVERSE A 3 3 0 0 0 9 1 9
2. NRG VC GEEL B 3 2 1 0 0 9 4 8
3. FH NIJLEN B 3 2 0 0 1 7 4 6
4. W.E.K. LOENHOUT 3 2 0 0 1 7 4 6
5. HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C 3 2 0 0 1 6 4 6
6. OXACO BVC ANTWERPEN B 3 1 1 0 1 7 5 5
7. BOVOC BOUWEL C 3 1 1 0 1 7 6 5
8. VOC SCHRIEK A 3 1 0 1 1 5 6 4
9. SVEKA SCHOTEN A 3 1 0 0 2 4 7 3
10. WOKA WOMMELGEM A 3 0 0 1 2 4 9 1
11. MOLVOC MOL B 3 0 0 1 2 3 9 1
12. MAVOC MECHELEN C 3 0 0 0 3 0 9 0
Uitslagen DAP3-B
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
 
zo 18/09 12:00FH NIJLEN B HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/19
Uitslag set 2: 25/16
Uitslag set 3: 25/14
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 24/09 20:30NRG VC GEEL B FH NIJLEN B 3 - 1
 Uitslag set 1: 25/21
Uitslag set 2: 25/16
Uitslag set 3: 16/25
Uitslag set 4: 25/20
Uitslag set 5:
 
za 01/10 15:00FH NIJLEN B WOKA WOMMELGEM A 3 - 1
 Uitslag set 1: 26/24
Uitslag set 2: 17/25
Uitslag set 3: 25/20
Uitslag set 4: 25/21
Uitslag set 5:
 
za 08/10 20:00MAVOC MECHELEN C FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 15/10 15:00FH NIJLEN B BOVOC BOUWEL C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
zo 23/10 12:00OXACO BVC ANTWERPEN B FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 12/11 20:30WAVOC WAVERSE A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 19/11 18:00FH NIJLEN B W.E.K. LOENHOUT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 26/11 16:00MOLVOC MOL B FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 03/12 20:30FH NIJLEN B VOC SCHRIEK A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 10/12 16:00FH NIJLEN B SVEKA SCHOTEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 07/01 17:30HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 14/01 20:30FH NIJLEN B NRG VC GEEL B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 21/01 19:30SVEKA SCHOTEN A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
zo 29/01 12:00FH NIJLEN B MAVOC MECHELEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
vr 10/02 20:30BOVOC BOUWEL C FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 18/02 15:00FH NIJLEN B OXACO BVC ANTWERPEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 04/03 15:00FH NIJLEN B WAVOC WAVERSE A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 18/03 18:30W.E.K. LOENHOUT FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 25/03 13:00FH NIJLEN B MOLVOC MOL B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 15/04 19:00VOC SCHRIEK A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 22/04 18:00WOKA WOMMELGEM A FH NIJLEN B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5: