Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Kalender Dames A - 3e nationale reeks B - NAT3D-B
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
1. FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B 2 2 0 0 0 6 0 6
2. MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A 3 1 1 1 0 8 6 6
3. MAVOC MECHELEN A 3 2 0 0 1 6 5 6
4. Interfreight Brabo Antwerp VT 2 1 1 0 0 6 2 5
5. Wolvertem Sporting A 2 1 1 0 0 6 2 5
6. FH NIJLEN A 3 1 0 1 1 6 6 4
7. VC Syneton Klein Brabant Puurs A 3 1 0 1 1 6 7 4
8. VC SMASH LIER A 3 1 0 0 2 4 7 3
9. Bovoc Bouwel A 1 0 1 0 0 3 2 2
10. Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B 3 0 0 1 2 3 9 1
11. Topsport School Vilvoorde 3 0 0 0 3 1 9 0
Uitslagen NAT3D-B
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
 
za 17/09 21:00FH NIJLEN A MAVOC MECHELEN A 1 - 3
 Uitslag set 1: 22/25
Uitslag set 2: 20/25
Uitslag set 3: 25/18
Uitslag set 4: 11/25
Uitslag set 5:
 
za 24/09 20:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B FH NIJLEN A 0 - 3
 Uitslag set 1: 16/25
Uitslag set 2: 16/25
Uitslag set 3: 20/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 01/10 21:00FH NIJLEN A Wolvertem Sporting A 2 - 3
 Uitslag set 1: 25/17
Uitslag set 2: 25/27
Uitslag set 3: 17/25
Uitslag set 4: 25/18
Uitslag set 5: 11/15
 
za 08/10 18:00Interfreight Brabo Antwerp VT FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 15/10 21:00FH NIJLEN A Bovoc Bouwel A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 22/10 21:00VC SMASH LIER A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 12/11 20:30MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 19/11 17:00FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 26/11 20:30VC Syneton Klein Brabant Puurs A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
zo 11/12 15:00Topsport School Vilvoorde FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 07/01 20:00MAVOC MECHELEN A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 21/01 21:00Wolvertem Sporting A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 28/01 21:00FH NIJLEN A Interfreight Brabo Antwerp VT
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 11/02 20:00Bovoc Bouwel A FH NIJLEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 18/02 21:00FH NIJLEN A VC SMASH LIER A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 04/03 18:30FH NIJLEN A MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 11/03 21:00FH NIJLEN A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 18/03 21:00FH NIJLEN A FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 25/03 21:00FH NIJLEN A VC Syneton Klein Brabant Puurs A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
za 22/04 21:00FH NIJLEN A Topsport School Vilvoorde
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5: