Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Kalender Heren C - Promo 3A - HAP3A
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
VC Heist Delhaize Herenthout B 2 2 0 0 0 6 2 6
FH NIJLEN C 1 1 0 0 0 3 0 3
Heylen Vastgoed Wegi Lille A 1 1 0 0 0 3 0 3
Mavoc-Mechelen B 1 1 0 0 0 3 1 3
VC Syneton Klein Brabant Puurs B 1 1 0 0 0 3 1 3
VC Smash Lier B 2 1 0 0 1 4 4 3
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E 1 0 0 0 1 1 3 0
Voc Schriek A 1 0 0 0 1 1 3 0
Osta Berchem 2 0 0 0 2 1 6 0
Volmar Ekeren B 2 0 0 0 2 1 6 0
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D 0 0 0 0 0 0 0 0
Uitslagen HAP3A
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sun 26/09 16:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
 
Sat 18/09 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Osta Berchem 3 - 1
 Uitslag set 1: 25/27
Uitslag set 2: 25/16
Uitslag set 3: 25/20
Uitslag set 4: 25/22
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 17:30Mavoc-Mechelen B Volmar Ekeren B 3 - 1
 Uitslag set 1: 30/28
Uitslag set 2: 25/21
Uitslag set 3: 19/25
Uitslag set 4: 26/24
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 19:00Voc Schriek A VC Smash Lier B 1 - 3
 Uitslag set 1: 25/16
Uitslag set 2: 23/25
Uitslag set 3: 16/25
Uitslag set 4: 15/25
Uitslag set 5:
 
Sun 19/09 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E VC Heist Delhaize Herenthout B 1 - 3
 Uitslag set 1: 12/25
Uitslag set 2: 25/21
Uitslag set 3: 21/25
Uitslag set 4: 16/25
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 17:30VC Smash Lier B VC Heist Delhaize Herenthout B 1 - 3
 Uitslag set 1: 13/25
Uitslag set 2: 25/17
Uitslag set 3: 16/25
Uitslag set 4: 23/25
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 19:00Voc Schriek A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A Volmar Ekeren B 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/21
Uitslag set 2: 25/19
Uitslag set 3: 25/17
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 20:30Osta Berchem FH NIJLEN C 0 - 3
 Uitslag set 1: 18/25
Uitslag set 2: 21/25
Uitslag set 3: 22/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 26/09 16:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 20:30Volmar Ekeren B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/10 12:00FH NIJLEN C VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/10 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 17:00Voc Schriek A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 20:30Osta Berchem Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 20:30Volmar Ekeren B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 20:30Volmar Ekeren B Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 12:00FH NIJLEN C HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 13:30Mavoc-Mechelen B VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 17:30VC Smash Lier B VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:00Mavoc-Mechelen B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:30Osta Berchem Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 19:00Voc Schriek A Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 20:30FH NIJLEN C VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 20:30Osta Berchem VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 19:00Voc Schriek A VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 14/11 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 20:00Mavoc-Mechelen B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 20:30VC Smash Lier B HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 20:30Volmar Ekeren B VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 19:00Voc Schriek A Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 12:00FH NIJLEN C VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 17:30VC Smash Lier B Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 18:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 20:30Osta Berchem HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 05/12 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 11:30Mavoc-Mechelen B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 12:00FH NIJLEN C Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 17:30VC Smash Lier B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 20:00Mavoc-Mechelen B HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 20:30Osta Berchem VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 20:30Volmar Ekeren B Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 15:30Mavoc-Mechelen B Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 20:30Osta Berchem Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 20:30Volmar Ekeren B HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 12:00FH NIJLEN C Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 15:30Mavoc-Mechelen B VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 17:00Voc Schriek A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 17:30VC Smash Lier B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 20:30Osta Berchem Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 15:30Mavoc-Mechelen B Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:30FH NIJLEN C Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:30Volmar Ekeren B VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 30/01 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 17:30VC Smash Lier B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 19:00Voc Schriek A HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 19:00Voc Schriek A Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 10:00FH NIJLEN C Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/02 20:30Osta Berchem Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 17:30VC Smash Lier B Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 18:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 12:00FH NIJLEN C Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 13:30Mavoc-Mechelen B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 16:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 18:00VC Heist Delhaize Herenthout B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 20:30Volmar Ekeren B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 17:30VC Smash Lier B Heylen Vastgoed Wegi Lille A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 19:00Voc Schriek A Volmar Ekeren B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 20:30Osta Berchem VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 20:30HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E VC Syneton Klein Brabant Puurs B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 16:00VC Heist Delhaize Herenthout B VC Smash Lier B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 20:30Volmar Ekeren B Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 12:00FH NIJLEN C Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 18:00Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 16:00HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN D Osta Berchem
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 17:30VC Smash Lier B Mavoc-Mechelen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 18:30VC Syneton Klein Brabant Puurs B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 20:00Heylen Vastgoed Wegi Lille A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 20:30Volmar Ekeren B Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel E
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2021 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper. Powered by JanW-IT